RED MORINGA SPORT - Moringa Caribbean - 120 kapslí + Náhodně vybraný dárek

Kód: 3406
1 199 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Tyto kapsle s obsahem moringy podporují imunitu, vitalitu a zlepšují sportovní výkony. Moringa Karibská a Tribulus (Kotvičník zemní) je kombinací pro aktivní život. To nejlepší pro zvýšení efektivity tréninku fyzické výdrže a zátěže. Podporuje budování svalů, lepší imunitu a vitalitu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Red Moringa Sport obsahuje 120 kapslí podporující vitalitu, imunitu a sportovní výkon. Jednoduše při jakémkoli pohybu se budete cítit silnější a každý váš pohyb bude snazší, ať už trénink v posilovně, ranní běh, nebo procházka po sídlišti, či nákup. Každá tobolka se skládá z prášku z listů Moringy Karibské pěstované na našich plantážích v Karibiku v kontrolované kvalitě a z extraktu kořene rostliny Tribulus terrestris s obsahem saponinů nad 90%. Moringa Red Sport je čistě přírodní produkt bez chemie.

Aktivní látky:

 • TRIBULUS TERRESTRIS

Extrakt z kořene Tribulus terrestris je známý zejména obsahem tzv. saponinů. Steroidní saponiny (známé jako saraponiny) jsou klíčové elementy při tvorbě steroidů. Na rozdíl od anabolických steroidů, saraponiny jsou přírodní prekurzory se stejným efektem, jako anabolické steroidy. Podporují růst svalové hmoty a zvyšují hladinu testosteronu, avšak na rozdíl od syntetických anabolik jsou bezpečné.

Saraponiny mohou pozitivně ovlivnit hladiny testosteronu následujícími způsoby:

 • podporují uvolňování LH (luteinizační hormon)
 • zvyšují citlivost tolerance organismu na androgeny
 • zvyšují hladinu molekul DHEA (prekurzor testosteronu)

Bylo prokázáno, že užíváním saponinů při intenzivních trénincích dochází ke zvyšování efektivity a výdrže, ale také k rychlejšímu budování svalové hmoty. Množství doplňků na současném trhu obsahuje extrakt kořene tribulusu s nízkým obsahem saponinů, resp. nízkým obsahem protodioscinu – takže očekávaný efekt se ani při dlouhodobém užívání nedostaví.

RED MORINGA SPORT obsahuje Tribulus terrestris s obsahem saponinů nad 90%!

 • MORINGA CARIBBEAN

Vědecké studie prokázaly, že listy Moringy vykazují blahodárné účinky na organismus díky pestrému obsahu přírodních účinných látek (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taniny). Díky vitamínům s antioxidačním efektem podporuje moringa zdravý růst a buněčný vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitní projevy organismu, což je velmi důležité právě pro sportovce. Prostřednictvím další důležité skupiny vitamínů B (B1 - thiamin, B2 - riboflavin, B3, B6 - pyridoxin) působí na stabilizaci duševní činnosti, stimuluje mozkovou činnost a inhibuje působení toxinů v organismu.

Kombinace prášku z listů moringy a extraktu z kořene Tribulusu s obsahem saponinů nad 90% působí na organismus sportovce komplexně a synergicky. Podporuje:

 • sportovní výkon
 • aktivaci energetických rezerv
 • regeneraci po výkonu
 • eliminuje možná zranění

Vysoký obsah aminokyselin obsažených v samotné moringu doplňuje celkový aminokyselinový pool sportovce. Přítomnost argininu spolu s působením Tribulusu významně ovlivňuje vylučování testosteronu.

Ideální duo-efekt přímo z dílny přírody bez negativních dopadů na organismus!

Dávkování:

 • Obsah saponinů v Tribulus terrestris: nad 90%.
 • Denní dávka pro dospělé nad 18 let - 2×2 kapsle (ráno a večer).
 • Kapsle užít po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.
 • Pro sportovce se doporučuje 800 mg extraktu Tribulus terrestris denně (s obsahem saponinů od 45 %). Ideální je začít s dvojnásobnou dávkou během prvních dvou týdnů užívání (nebo užívat doplněk s obsahem saponinů 90%). Dlouhodobé užívání by nemělo přesáhnout tři měsíce. Po minimálně 2týdenní přestávce je možné v užívání pokračovat se stejným dávkováním.

Nebyly popsány žádné vedlejší účinky užívání.

Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let, mladé muže do 18 let a ženy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C, s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, přímým slunečním světlem a sálavým teplem. Uskladňujte mimo dosah dětí. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

3406_1

Obsah: 120 kapslí

Země původu: Slovensko

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: