Náš tým

Jsme malá rodinná firma, která se věnuje obchodu od roku 1991. Herbatica vznikla díky lidem, kteří začali brát vážně otázky zdraví, krásy a přírody – začali být vnímaví. Toto období nastalo okolo roku 2015 a od té doby Herbatica toho hodně prožila. Díky značce Herbatica můžeme víc rozumět kráse naší planety, ale i kráse nás všech.
Chránit naši krásnou planetu je hlavním posláním, které šíříme prostřednictvím našich každodenních aktivit. Prostřednictvím nákupu takových produktů, které doopravdy potřebujeme, to jen začíná.

Je nám blízká cirkulární ekonomika, alternativní přístupy ke zdraví, stravování, stolování a životu jako takovému. Středem našich aktivit je vše, co souvisí s krásou, zdravím a přírodou. Je to život samotný. Věříme, že život můžeme v konzumní době zachovat jen uvědomělou spotřebou.

Objevujeme
Svět okolo nás je plný krásy. Nikdy nás nepřestane bavit ho naplno vnímat, vidět, cítit a poslouchat. Nemůžeme čekat a přihlížet. Musíme objevovat! Neustále objevujeme lidi a možnosti, které jsou okolo nás. Jsou nevyčerpatelné.

Vybíráme
Jen takové výrobce, kteří jsou autentičtí, mají konkrétní tvář, příběh a svou blízkou komunitu. Mají své řemeslo, svou čest. Jdou s kůží na trh. Život nás naučil si vybírat s kým spolupracovat.

Komunikujeme
Sdílíme všechno, co se o udržitelnosti života naučíme. Chceme mít jistotu, že každý produkt, který je expedovaný a balený s láskou si najde toho pravého příjemce. Příjemce, který je dostatečně bdělý na to, aby z prostředí přijímal jen to, co doopravdy potřebuje.

 °°°°°°°°°°°°

Více o nás?

Všechny produkty, které vidíte na stránkách máme na skladě a díky tomu jsme schopní zabezpečit nejhladší expedici produktů, rychlost doručení a rozumné ceny dopravy. Produkty skladem zasíláme do 24 hodin od Vašeho přijetí Vaší objednávky. Produkty na externím skladě zasíláme v průběhu několika dní.
Naše mateřská firma je na Slovensku, v lázeňském městě plném zdraví - v Piešťanech. Herbatica.sk

Více o způsobech dopravy a platbách na Herbatica.cz najdete tady.

Máte dotazy? Napište na: ahoj@herbatica.cz 

 

°°°°°°°°°°°°

 

 

Sledujte náš blog, kde Vám nabízíme jen ty nejzajímavější informace ze světa Herbatica. Dozvíte se tam praktické rady ze světa alternativních doplňků stravy, recenze produktů, ale i o dění ve světe sportovních akcí.

Máme i Instagram a Facebook, děláme pravidelně newsletter. Dejte nám follow na sítích, nebo se přihlaste na odběr, a už Vám nic neuteče.

Pro věrné zákazníky, kteří chtějí nakupovat opakovaně jsme připravili věrnostní program, hodně v něm ušetříte a hlavně zůstanete v kontaktu s komunitou, která také věří, že naše konzumní doba je udržitelná. Více o našem programu pro věrné zákazníky zde.

 

Hodnocení našich zákazníků

 

Zajímá Vás, jak nás vnímají naši zákazníci? Jsme hrdí na to, že naši zákazníci jsou s námi spokojeni. Zde je hodnocení obchodu, zde najdete naše hodnocení na Heuréce.

 

Telefon, na kterém Vám vždy někdo poradí:

226 288 296

  

Odkud posíláme balíčky?

Náš sklad je na Slovensku. Navzdory tomu zabezpečujeme rychlé vybavení Vašich objednávek. 

Provozovatel internetového obchodu: 

 

Herbatica s.r.o.
Komenského 20
Piešťany 92101
Slovensko
IČO: 50 176 374
DIČ: 2120 198 454

IČ DPH: SK2120 198 454

Jsme platci DPH

ODPOVĚDNÁ OSOBA A KONTAKT:

Juraj Gajdoš

Komenského 20

Piešťany 92101

juraj@herbatica.sk

00421 905 790 776 

/* JH CSS */ /* JH CSS */