Náš tým

Herbatica je značka, která sdružuje tři hlavní slova do jednoho - Zdraví. Krása. Příroda.

Kolem těchto slov se to u nás točí a nebude tomu jinak. Jsme skupina lidí, kteří se neustále zlepšují, učí a rostou. Nejsme dokonalí, ale náš přístup je vždy profesionální. Držíme své sliby, poctivě řešíme objednávky, zakládáme si na osobním přístupu a chceme budovat vztahy s každým z Vás, navzdory tomu, že je to náročná úloha. Obchodu se věnujeme od roku 1991, internetovému prodeji od roku 2015. Jsme na to hrdí. Ušli jsme kus cesty, ale ta větší část na nás ještě čeká.

Jaké produkty u nás najdete?
Na český trh přinášíme produkty, které tu zatím nejsou. Vždy nás přitahovalo slovo: "alternativa". Alternativa v tomto případě přichází z východu. Pohoří Altaje a jeho bohatá, neposkvrněná příroda nabízí bohatství, které nám v Evropě už často chybí. Konkrétně u nás najdete:

-100% přírodní jedlé oleje, například rakytníkový, cedrový, lněný, olej z černého kmínu, 


-doplňky stravy na přírodní bázi - např. extrakt zeleného čaje, nebo zlaté altajské mumio,


-krémy na pohybový aparát, revma, tenisový loket, šlachy, klouby a svaly- krémy na křečové žíly, 


-šungitovou kosmetiku,


-šampony, kondicionéry, masky, séra, peeling, pleťové krémy a mýdla na bylinné bázi, podle původních receptur Babičky Agafy,

Naše produkty disponují různými certifikáty od různých certifikačních společností po celém světě. 

Tady je náš blog.

 

°°°°°°°°°°°°

Více o nás?
 
Všechny produkty, které vidíte na stránkách máme na skladě a díky tomu jsme schopní zabezpečit nejhladší expedici produktů, rychlost doručení a rozumné ceny dopravy. Produkty skladem zaslíláme do 24 hodin od Vašeho přijetí Vaší objednávky. Produkty na externím skladě zasíláme v průběhu několika dní.
Naše mateřská firma je na Slovensku, v lázeňském městě plném zdraví - v Piešťanech, více zde. 
 
Více o způsobech dopravy a platbách na Herbatica.cz najdete tady.
 
Máte dotazy? Napište na: patrik@herbatica.cz 

 

 

Patrik 

IMG_0667ii zmenšené 

 

Tým Herbatica jsme rozšířili o novou posilu. Patrik je nejnovějším členem týmu Herbatica, je u nás od ledna 2017. Patrik je tady pro Vaši podporu. Oslovit ho můžete přes email: patrik@herbatica.cz, nebo na čísle: 722 122 703. Denně si zlepšuje si přehled o produktech a jejich účincích, je ochotný a schopný Vám poradit.

Pokud právě nepracuje, tak svůj volný čas tráví fotografováním, má svůj vlastní blog, kde publikuje svoje názory a postřehy o věcech, které ho zajímají. 

https://viktorovsvet.wordpress.com/

 

 

Michal

FullSizeRender960

Michal se zaobírá především komunikací s velkoobchodními partnery, rozvíjí vztahy s nimi a buduje nové příležitosti. Spoustu času tráví i komunikací s dodavateli, a tak vybírá to nejlepší, co výrobci umí nabídnout.

Pokud právě netelefonuje pro Herbaticu, tak čas věnuje studiu nových jazyků, boxu a porozumění společenských problémů, nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. :)

 

Juraj

 

DSC_0028-600

Juraj se stará o zabezpečení všech věcí, které jsou nevyhnutelné pro to, aby Herbatica mohla fungovat. Je to jednoduché, pokud máte nějaký problém, povíte mu o něm a on se o zbytek postará :) Kromě toho má rád komunikaci s každým, kdo mu "přijde do cesty". Je pro něho absolutní priorita spokojenost zákazníků. Zaměstnává ho hlavně online prezentace Herbatica. Rád píše články a informuje Vás i prostřednictvím newsletteru. 

Pokud zrovna nepracuje, tak sedí na kole, je v objetí chlorové vody - v bazénu, anebo běhá po kopcích. Jednoduše triatlon mu zpříjemňuje všední dny. 

Odkud posíláme balíčky?

Náš sklad je na Slovensku. Navzdory tomu zabezpečujeme rychlé vybavení Vašich objednávek. Naší kancelář a sklad najdete na: A.Hlinku 113, Piešťany.

Provozovatel internetového obchodu: 

 

Herbatica s.r.o.
Komenského 20
Piešťany 92101
Slovensko
IČO: 50 176 374
DIČ: 2120 198 454

Jsme platci DPH

ODPOVĚDNÁ OSOBA A KONTAKT:

Juraj Gajdoš

Komenského 20

Piešťany 92101

juraj@herbatica.sk

00421 905 790 776