Epigemic®

Epigemic® je značka, která nabízí chytré doplňky stravy založené na poznatcích epigenetiky. Epigenetika je věda, která zkoumá, jak naše prostředí, strava, stres, životní styl, myšlení a další faktory ovlivňují naši genetickou informaci a její projevy. Epigenetické změny jsou změny, které se odehrávají na úrovni DNA nebo proteinů s ní spojených. Ovlivňují, které geny jsou zapnuté nebo vypnuté. Tyto změny mohou být dědičné, ale také vratné, což je pro nás lidi obecně velmi optimistické zjištění. Znamená to, že naše genetika není neměnná, ale můžeme ji během života sami změnit a zlepšit tak své zdraví.

#showmore#

epigemic moderní doplňky stravy pro 21.století

Epigemic® využívá sílu přírodních látek, které mají epigenetický účinek, to znamená, že mohou zapínat nebo vypínat geny, které souvisejí s různými aspekty našeho zdraví. Například extrakt z červené rýže obsahuje monakolin K, který zapíná gen pro enzym regulující hladinu cholesterolu v krvi. Nebo extrakt z granátového jablka obsahuje kyselinu ellagovou, která vypíná geny podporující záněty a rakovinu. Epigemic vybírá pouze ty nejkvalitnější a nejúčinnější rostlinné extrakty, které pocházejí z jejich domovských zemí, kde mají nejvyšší obsah účinných látek.

Epigemic® nabízí širokou škálu produktů, které podporují různé oblasti našeho zdraví, jako je imunita, srdce a cévy, trávení, kosti a klouby, mozek a paměť, nálada a spánek, hubnutí a metabolismus, zrak a pokožka. Některé z nových produktů, které jsme do sortimentu zařadili, zahrnují:

 

  • Epigemic® L-tryptofan je esenciální aminokyselina, která je prekurzorem serotoninu, neurotransmiteru ovlivňujícího náladu a spánek. Kapsle přispívají ke zlepšení nálady, snížení stresu a podpoře klidného a kvalitního spánku.

  • Benevis LK Epigemic® je jedinečný rostlinný extrakt, který podporuje zrak. Stabilizuje také tvorbu kolagenu v oku a podporuje normální funkci cévního systému a normální stav krevních kapilár.

  • Boswellia Serrata Epigemic® je rostlina s léčivými účinky, která se používá na podporu zdraví kloubů a pohybového aparátu. Kapsle obsahují vysoce koncentrovaný extrakt z Boswellia Serrata, který má protizánětlivé a analgetické vlastnosti, čímž zmírňuje bolesti a otoky kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost.

  • EGCG - extrakt ze zeleného čaje Epigemic®: EGCG je polyfenol obsažený v zeleném čaji, který má silné antioxidační a protizánětlivé účinky. Kapsle obsahují vysokou koncentraci EGCG, který pomáhá posilovat imunitu, chránit buňky před oxidativním stresem a podporuje zdraví kardiovaskulárního systému.

  • Artyčok Epigemic® podporuje srdce, játra a trávení. Prémiový extrakt z listů artyčoku je plný prospěšných polyfenolů, organických kyselin a dalších jedinečných látek s pozitivními účinky na náš organismus.

  •  Organický extrakt z ostropestřce mariánského Epigemic®: nejlepší přírodní podpora a ochrana, kterou můžete poskytnout svým játrům a trávení. Extrakt z této rostliny v BIO kvalitě má vysoký podíl účinné látky silymarin, která se aktivně podílí na regeneraci a obnově jaterních buněk.

 

Pokud se chcete dozvědět více o produktech Epigemic a jejich vzájemných kombinacích, podívejte se na tuto přehlednou tabulku, která vám pomůže vybrat ten správný produkt pro váš konkrétní zdravotní problém nebo příznaky.


Epigemic je značka, která vám pomůže zlepšit vaše zdraví prostřednictvím epigenetiky. Vyzkoušejte ji sami!


Podívejte se také na zajímavé video - rozhovor s Dr. Brucem Liptonem, uznávaným americkým vědcem, profesorem a vývojovým biologem, kterého mnozí nazývají také "otcem epigenetiky". 

Cena

195630
1195630
46 položek celkem
Astaxantin - 30 kapslí- Epigemic®
209 Kč bez DPH
240 Kč

Podpořte své srdce, játra i trávení. Prémiový extrakt z listů artyčoku zeleninového je plný prospěšných polyfenolů, organických kyselin a dalších unikátních látek s pozitivním...

Kód: 4475
Astaxantin - 30 kapslí- Epigemic®
339 Kč bez DPH
390 Kč

Doplněk stravy obsahuje vysoký podíl astaxantinu, vzácného barviva z rodiny karotenoidů, dále beta-karoten, lutein a vitamin E.

Kód: 4476
BeneVis LK alkoholový extrakt - 50 ml -Epigemic®
270 Kč bez DPH
310 Kč

Vyvážená kombinace plodů a bylin, které podpoří váš zrak a mají i další pozitivní účinky na organismus.

Kód: 4477
Boswellia Serrata - 90 kapslí- Epigemic®
270 Kč bez DPH
310 Kč

Doplněk stravy ze stromu Boswellia serrata má pozitivní vliv na kosti, klouby, svaly, trávicí soustavu, střeva, mozek a reprodukci.

Kód: 4478
Bromelain - 60 kapslí - Epigemic®
304 Kč bez DPH
350 Kč

Podpořte své trávení a získejte ze stravy maximum! Bromelain obsahuje směs proteolytických enzymů z ananasu, které mají pozitivní vliv na funkci trávicí soustavy.

Kód: 4479
Cardio Optimal - 60 kapslí - Epigemic®
339 Kč bez DPH
390 Kč

Podpořte schopnost svého těla udržet normální tlak a hladinu glukózy v krvi pomocí unikátní směsi olivových extraktů s vysokým obsahem organických kyselin a hydroxytyrosolu.

Kód: 4481
Coleus forskohlii - 60 kapslí- Epigemic®
304 Kč bez DPH
350 Kč

Coleus forskohlii podporuje normální metabolismus tuků. Je vhodný pro všechny, kdo chtějí mít svou hmotnost pod kontrolou.

Kód: 4482
EGCG - extrakt ze zeleného čaje - 100 kapslí - Epigemic®
409 Kč bez DPH
470 Kč

Koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje s vysokým obsahem účinné látky epigalokatechin-3-galátu. Účinkuje jako silný antioxidant, který přispívá k vyšší mentální výkonnosti,...

Kód: 4483
EpiCafe® instatní nápoj - 150 g - Epigemic®
252 Kč bez DPH
290 Kč

Lahodný nápoj z praženého kořene čekanky obyčejné a jemně mletého zázvoru je velmi chutný a má řadu výrazně pozitivních účinků na organismus - na trávení, srdce a cévy, funkci...

Kód: 4484
Genistein - 30 kapslí- Epigemic®
322 Kč bez DPH
370 Kč

Extrakt ze sójových bobů s vysokým obsahem genisteinu a dalších prospěšných látek na organismus - obzvláště vhodný jako doplněk stravy pro ženy procházející hormonálními změnami...

Kód: 4485
Ginkgo BodyBrain - 60 kapslí -Epigemic®
270 Kč bez DPH
310 Kč

Dopřejte lepší prokrvení všem částem svého těla! Extrakt z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) podpoří mikrocirkulaci oběhového systému. Navíc prospěje i fungování vašeho mozku...

Kód: 4486
Granátové jablko - 60 kapslí - Epigemic®
322 Kč bez DPH
370 Kč

Obsahuje kvalitní extrakt z granátového jablka s vysokým obsahem účinné látky kyseliny ellagové.

Kód: 4487
Hydroxytyrosol extrakt z oliv - 60 kapslí - Epigemic®
235 Kč bez DPH
270 Kč

Podpořte svou imunitu, dýchací a trávicí systém antioxidační silou oliv! Prémiový extrakt z olivové šťávy obsahuje mimořádně vysokou koncentraci polyfenolů včetně...

Kód: 4489
Cholesfit pro cholesterol 60 kapslí - Epigemic®
296 Kč bez DPH
340 Kč

Vyvážená kombinace tří přírodních složek: vysoce kvalitní extrakt z červené rýže s vysokým podílem monakolinu K je doplněn extraktem z olivové šťávy bohaté na hydroxytyrosol a...

Kód: 4491
Indol Broccoli - 60 kapslí- Epigemic®
548 Kč bez DPH
630 Kč

Dopřejte svému tělu každý den unikátní látky, pro které je brokolice tolik doporučována odborníky na výživu: glukorafanin a sulforafan získaný z brokolicových semen a výhonků.

Kód: 4492
Kniha: Epigenetika - Chytrý průvodce pro každý den - Epigemic®
240 Kč bez DPH
240 Kč

"Epigenetika – chytrý průvodce pro každý den" je kniha, která vám prozradí, jak můžete ovlivnit své geny svým životním stylem. Dozvíte se, jak zlepšit své zdraví, pohodu a...

Kód: 4540
Epigemic® Kognifit na paměť a koncentraci 60 kapslí - Herbatica
296 Kč bez DPH
340 Kč

Unikátní kombinace čistě rostlinných bio extraktů z rozmarýnu a ginkgo biloby podpoří kognitivní funkce, duševní rovnováhu a zajistí mozkovým buňkám dostatečný přísun kyslíku a...

Kód: 4493
Kozinec Astragalus - 60 kapslí - Epigemic®
339 Kč bez DPH
390 Kč

Objevte svou ztracenou vitalitu pomocí kozince blanitého – silného adaptogenu s příznivým vlivem na srdce a cévy, imunitu, ledviny i hladinu cukru v krvi.

Kód: 4494
Kurperin® BIO - 90 kapslí - Epigemic®
252 Kč bez DPH
290 Kč

Kurkumin z kurkumy doplněný piperinem je nejlepší volba pro normální funkci vaší imunity, jater a kloubů. Kombinace kurkuminu a piperinu zvyšuje biologickou vstřebatelnost a...

Kód: 4495
Magnesium BioActive - 120 kapslí- Epigemic®
426 Kč bez DPH
490 Kč

Energie pro váš mozek i svaly ve formě, kterou vaše tělo opravdu využije – prémiový hořčík ve skvěle vstřebatelné formě bisglycinátu.

Kód: 4497
Maral Ecdysteron - 60 kapslí - Epigemic®
409 Kč bez DPH
470 Kč

Podpořte svou vitalitu, imunitu, funkci srdce i mentální výkonnost pomocí bylinky, která je synonymem odolnosti, protože dokáže přežít v drsných a mrazivých podmínkách Sibiře.

Kód: 4498
Mateří kašička BIO - 60 kapslí - Epigemic®
339 Kč bez DPH
390 Kč

Doprajte si výživu kráľovien! Unikátny koktail živín určený pre výživu včelích kráľovien má množstvo pozitívnych účinkov aj na ľudský organizmus.

Kód: 4539
Mučenka - 60 kapslí - Epigemic®
270 Kč bez DPH
310 Kč

Už žádné nervy a problémy se spánkem! Využijte mimořádných zklidňujících účinků mučenky pletní, zbavte se stresu i problémů s usínáním a zlepšete kvalitu svého spánku.

Kód: 4499
Nattokináza - 60 kapslí -  Epigemic®
426 Kč bez DPH
490 Kč

Vyzkoušejte sílu nattokinázy – unikátního enzymu, který vzniká při fermentaci sójových bobů pomocí bakterie Bacillus subtilis natto.

Kód: 4500
Okufit® Extra pro lepší zrak 30 kapslí - Epigemic®
339 Kč bez DPH
390 Kč

Dokonale vyladěná kombinace přírodních látek vyživí vaše oči a díky antioxidantům podpoří jejich ochranu před volnými radikály.

Kód: 4501
Omega 3 MEGA/EPA - 60 kapslí -Epigemic®
391 Kč bez DPH
450 Kč

Užívejte omega-3 s poměrem EPA a DHA přesně na míru svému tělu. Doplněk stravy Omega 3 MEGA EPA/DHA obsahuje vysoce kvalitní rybí olej s poměrem nenasycených mastných kyselin...

Kód: 4502
OPC - 60 kapslí - Epigemic®
409 Kč bez DPH
470 Kč

Extrakt ze semen červených hroznů je vhodný pro každého, kdo chce mít hmotnost pod kontrolou, a podporuje normální imunitní funkce.

Kód: 4503
Ostropestřec BIO extrakt - 60 kapslí - Epigemic®
252 Kč bez DPH
290 Kč

Jak podpořit funkci svých jater? Nejlepší volbou je vysoce kvalitní BIO extrakt z plodů ostropestřce mariánského, který má zároveň pozitivní vliv na normální trávení a hladinu...

Kód: 4505
Propolis Epigemic® BIO - 90 kapslí - Epigemic
296 Kč bez DPH
340 Kč

Unikátní včelí produkt, který včely využívají k ochraně svých úlů před mikroby, má řadu pozitivních účinků i na lidský organismus - na imunitu, trávení, pleť, vlasy,...

Kód: 4576
Quercetin - 90 kapslí - Epigemic®
426 Kč bez DPH
490 Kč

Quercetin je barvivo z rodiny flavonoidů s řadou pozitivních účinků na organismus. Je zvláště vhodný pro osoby s vyšší fyzickou zátěží. Patří mezi nejsilnější antioxidanty.

Kód: 4504
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 46 položek celkem

/* JH CSS */ /* JH CSS */