Salt Of The Earth

Webová stránka značky: Salt Of The Earth

Přírodní křišťálové deodoranty fungují na principu čisté přírodní ochrany. Na místě aplikace zanechají tenkou vrstvu soli - potasium alum (kamenec).

#ShowMore#

Tato látka byla používána jako deodorant po staletí. Zabraňuje růstu bakterií způsobujících zápach v podpaží, aniž by Vám zablokovaly potní žlázy. Vaše tělo se nadále zbavuje nebezpečných škodlivin avšak bez nepříjemného zápachu.

Přírodní křišťálový deodorant je čistý netoxický a hypoalergenní minerál, který může být aplikován kdekoliv na těle. Pokud máte problémy s nepříjemným zápachem na chodidlech, s přírodním křišťálovým deodorantem nebo deodorantem ve spreji tento problém pro Vás přestává existovat. Jednoduše si namočená chodidla potřete kamencem, který na nich zanechá jemný filtr účinné alkalické soli eliminující nežádoucí bakterie. Eliminujete bakterie - eliminujete pachy.

Přírodní křišťálový deodoranty (dezodoranty) neobsahují: Aluminium Chlorohydrate, parabeny, alkohol, parfémy, minerální oleje, propelenty (stlačené plyny ve spreji), triklosan.

Výhody klasického minerálního deodorantu:

Je 100 % přírodní

Neobsahuje Aluminium Chlorohydrate, parabeny ani alkohol

Je 100 % neparfémovaný

Je vhodný pro muže i ženy, vegetariány i vegany

působí dlouhodobě

Nezanechává bílé stopy

Není testován na zvířatech

Můžete ho používat i při homeopatické léčbě.

2 položek celkem
Deodorant z kamence ve spreji - Salt of the Earth
od 159 Kč bez DPH
od 192 Kč

Náš neparfemovaný křišťálový deodorant ve spreji poskytuje stejnou dlouhodobě trvající ochranu jako deodorant classic,  avšak ve formě na zjednodušenou...

+ další
Kód: 1565
Deodorant z kamence, tuhý - Salt of the Earth
od 193 Kč bez DPH
od 233 Kč

Tyto křištálové deodoranty fungují na principu čisté přírodní ochrany. Na místě aplikace zanechají tenkou vrstvu soli - potasium alum (kamenec). Tato látka byla používaná jako...

+ další
Kód: 9599

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem