Sety proti otokům nohou

Máte cukrovku nebo vás trápí křečové žíly, trpíte otoky nohou a v noci se budíte na nepříjemné křeče v lýtkách? Obzvlášť v létě, kdy nosíme oblečení, které odkrývá i některé naše tělesné nedokonalosti jako popraskané, červeno-fialové žilky na nohou. „metličky“ apod., to může způsobit velké nepohodlí a snížit i naši sebedůvěru. My jsme však našli způsob, jak se tomu vyhnout :).

#showmore#

Abychom vám zpříjemnili všední dny, připravili jsme si pro vás výhodné sety proti otokům nohou, které vám pomohou opět získat krásné a zdravé nohy a zmírnit nepříjemné příznaky, které často doprovázejí i lidi s cukrovkou, nadváhou a lidi s objemnýma nohama.
Sety sestávají ze speciálních ponožek s antibakteriální úpravou a přizpůsobeným střihem na pevnější nohy a venózního krému s extraktem z pijavic, který má ověřené účinky při léčbě a zejména prevenci vzniku křečových žil a žilní nedostatečnosti. Při sestavování tohoto setu jsme vycházeli z tradičních poznatků o léčivých účincích pijavic v souladu s uznávanou léčebnou metodou zvanou hirudoterapie – léčba pijavicemi.
Dostupné jsou 3 druhy setů – můžete si vybrat sadu podle velikosti ponožky L(35-38), XL(39-42) a XXL(43-48).
Sáhnout po nich můžete i po operacích. Ztlumí otok a bolest, zkrátí dobu zotavení a dostanou vás rychle zpět do formy.

Sety proti otokům nohou vám poskytnou pomoc při:

- křečových žilách a žilní nedostatečnosti
- otocích nohou
- rekonvalescenci po operacích
- obnově poškozeného povrchu cívek a žil
- při cukrovce
- po prodělané trombóze

Díky našim výhodným setům proti otokům nohou si budete moci užívat každé roční období bez bolesti a otoků nohou. Neváhejte a získejte zpět svou sebedůvěru a komfort, který si zasloužíte.

/* JH CSS */ /* JH CSS */