Masážní oleje

Každý si čas od času dopřejeme – nebo minimálně zasloužíme - pořádnou masáž. Jednou z výhod masáže je pocit hluboké relaxace a uklidnění. K tomu dochází, protože masáž vyvolává uvolňování endorfinů – mozkových chemikálií (neurotransmiterů), které vyvolávají pocity pohody. Hladiny stresových hormonů jsou při masáži sníženy.

#ShowMore#

Ke kvalitní masáži nepochybně patří masážní olej, který zlepšuje proces masírování a eliminuje podráždění pokožky. Z 5000-leté ajurvédské indické léčebné tradice, na kterou se odkazují spisy Homéra, Sokrata a Platóna, není masáž s olejem ničím novým. Přidání teplých masážních olejů vás může uvolnit a uklidnit, a zároveň omladit vaše tělo a mysl. Masážní oleje nejen zlepšují charakter relaxační masáže, ale napomáhají i v procesu hojení. Hladké klouzavé pohyby masírované masážním olejem pomáhají vyživovat pokožku a pomáhají rozpouštět toxiny a nahromaděný stres, což zlepšuje celkové zdraví.

1 položek celkem
100% čistý arganový olej panenský proti vráskám
Množstevní sleva
288 Kč bez DPH
349 Kč

Tento přírodní olej se vyrábí z plodů Argania Spinosa, jedná se o jeden z nejdražších olejů vůbec, proto je přezdívaný také jako marocké zlato. Obsahuje esenciální mastné...

+ další
Kód: 1635
/* JH CSS */ /* JH CSS */