Vifiteh

Ruská výrobní farmaceutická společnost VIFITEH byla založena v roce 1992 na základě Všeruského výzkumného ústavu léčivých rostlin (Vilar) v Moskvě.

#showmore#

Společnost původně vykonávala farmaceutické činnosti v postavení výrobního a obchodního podniku. Již v roce 1997 společnost Vifiteh poprvé získala licenci Ministerstva zdravotnictví Ruské federace na výrobu, skladování a prodej léků a v úzké spolupráci s organizací PEZ NPO Vilar zahájila svou vlastní činnost v oblasti výroby léků na bázi léčivých rostlin.
Jedním z prvních vyrobených léků byly galenické výrobky - tekuté extrakty z Eleutherococcus a Rhodiola, rotokan, tinktury z hlohu, kozlíku, ženšenu, pivoňky, mateřské vody a měsíčku. V budoucnu se zorganizovala společná výroba s experimentálním závodem Vilar složitějších léků, jako jsou Alpizarin, Tanacekhol a další.
1998-1999 se staly lety rozhodujících změn. Díky dobře definované strategii řízení se ukazatele výroby stabilizovaly a bylo možné investovat značné finanční zdroje do vytváření nových technických linek naší vlastní výroby. V roce 1998 společnost Vifiteh spustila komplexní program modernizace výrobních zařízení se současným vývojem nových výrobních zařízení. V oblasti Moskevského regionu Serpukhov v obci Obolensky se organizovala výroba léků v plném cyklu, od organizace surovinové základny do příjmu různých lékových forem: ampulí, kapslí, tablet, měkkých, tekutých a práškových lékových forem.Do nového podniku byli přijati celkově asi 400 lidí. Tím se výrazně zmírnil problém zaměstnanosti v této oblasti.
Výroba je vybavena špičkovým vybavením z Německa, Itálie, Indie. Zastaralé vybavení je pravidelně nahrazováno moderními zařízeními, což naší společnosti umožňuje sledovat vysoké požadavky na kvalitu svých výrobků. V průběhu rozšiřování působnosti společnosti v roce 2011 se výrobní zařízení zvýšily o 30%.
 
Vifiteh buduje svou výrobní politiku se zaměřením na moderní standardy farmaceutické výroby a potřeby trhu. Efektivnost řízení podniku potvrzuje dynamika rozvoje výroby, výrazné rozšíření sortimentu, zvýšení počtu zaměstnanců, zaměstnaných specialistů a přístup na trhy zemí sousedních zemí.
V roce 2015 Ministerstvo průmyslu a obchodu Ruské federace uznalo, že výrobky uzavřené akciové společnosti VIFITH odpovídají pravidlům organizace výroby a kontroly kvality léků, schválené rozhodnutím Ministerstva průmyslu a obchodu Ruska č. 916 ze dne 14. června 2013, na základě kterého bylo vydáno osvědčení CIFTA Vifitech CJSC trvalá licence na výrobu léků č. 00031-LS ze dne 23.06.2015
V rámci prodeje výrobků a s cílem uspokojit poptávku na trhu Vifiteh dlouhodobě a úspěšně spolupracovala s předními farmaceutickými distributory a současně navázala partnerství s velkými a středními lékárnami a zdravotnickými zařízeními. V podmínkách rostoucí konkurence se podnik neustále zdokonaluje a zavádí do praxe různé formy práce, m.j. poskytuje podmínky pro odložené platby, částečné nebo úplné zálohy, výměnné obchody atd. 
8 položek celkem
14477 bylinny elixir na horni cesty dychaci vifiteh 25ml
Množstevní sleva
190 Kč bez DPH
219 Kč

Lékořice má protizánětlivé a protivředové účinky. Anýzový olej zklidňuje podráždění hrdla.

Kód: 2038
unnamed
Množstevní sleva
121 Kč bez DPH
139 Kč

Podporuje zdraví nervového a kardiovaskulární systému. Zmírňuje příznaky nervového napětí a stavů srdce jako arytmie, silné bušení srdce.

Kód: 3301
chlorofillipt 800 mg 20 tab
Množstevní sleva
190 Kč bez DPH
219 Kč

Tablety Chlorophyllipt podporují zdraví dýchacích cest, imunitní systém a bojují proti virům.

Kód: 3302
0517 Propolisová tinktúra
Množstevní sleva
121 Kč bez DPH
139 Kč

Biologicky aktivní propolis je přírodní produkt včelařství. Propolis je nazývaný přírodním antibiotikem a proto je vhodný například při zánětlivých onemocněních močových cest,...

Kód: 0517
0506 vifitex ibiš
Množstevní sleva
147 Kč bez DPH
169 Kč

Biologicky aktivní doplněk stravy rostlinného původu na zlepšení stavu horních cest dýchacích.

Kód: 0506
5787 sirup z lekorice proti chrapotu a kasli vifiteh 100 g
Množstevní sleva
147 Kč bez DPH
169 Kč

Sirup z lékořice je vynikajícím prostředkem, který se využívá na kašel. Tento sirup doporučujeme užívat v kombinaci s olejem z černého kmínu. Olej z černuchy seté najdete zde.

Kód: 0467
violahol
Množstevní sleva
182 Kč bez DPH
209 Kč

Violahol je přírodní doplněk stravy, jehož obsažené látky mají blahodárné účinky na játra a žlučové cesty.

Kód: 3336
v1105
Množstevní sleva
Ženšenového tinktura - 25 ml
Právě není skladem
130 Kč bez DPH
149 Kč

Jak ukazuje bohatá historie medicíny nejen v Rusku, ale i v Asii tato tinktura v mnoha případech stimuluje centrální nervovou soustavu, upravuje krevní tlak a hladinu cukru v...

Kód: 2034

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem