Kyselina jantarová

3 položek celkem
kys
60 Kč bez DPH
69 Kč

Kyselina jantarová přispívá k odbourávání toxinů v játrech, normálnímu a kvalitnímu spánku, snižuje riziko vzniku nádorů, zlepšuje imunitu a odolnost těla vůči bakteriím a virům.

Kód: 3338
jantarnaja kislota
Kyselina jantarová - 10 tabl.
Právě není skladem
60 Kč bez DPH
69 Kč

Kyselina jantarová je silným regulátorem obranyschopnosti organismu, zlepšuje látkovou výměnu energie, aktivuje imunitní systém, zvyšuje účinnost a pomáhá vylučovat toxické...

Kód: 3147
Tabletky s kyselinou jantarovou - 20 ks
121 Kč bez DPH
139 Kč

Kyselina jantarová je silným regulátorem obranyschopnosti organismu, zlepšuje látkovou výměnu energie, aktivuje imunitní systém, zvyšuje účinnost a pomáhá vylučovat toxické...

Kód: 2278

Chtěli byste si "prodloužit" život? Kyselina jantarová podporuje obnovu a regeneraci těla na buněčné úrovni! Jelikož tělo s přicházejícím věkem ztrácí tuto schopnost regenerace, je obzvláště důležité přijímat látky, které ji podporují.

#ShowMore#

Kyselina jantarová (kyselina butandiová) je nasycena pyridindikarboxylová kyselina. Je to bílá krystalická látka dobře rozpustná ve vodě a v alkoholu. Nachází se v malých množstvích v mnoha rostlinách, v ovoci a v jantaru. Stimuluje růst a zvyšuje úrodnost rostlin. V současnosti se využívá v potravinářství jako regulátor kyselosti, konzervant a zvýrazňovač chuti ale najdeme ji i ve formě doplňku stravy.

Poprvé byla získána v 17. století destilací jantaru. Kyselina jantarová je přírodní látka, která je přítomna ve všech organismech. Má silný léčivý účinek, bez vedlejších účinků a není návyková.

Kyselina jantarová díky tomu, že působí na buněčné úrovni a má mnohé příznivé účinky na naše tělo:

  • posiluje imunitní systém,
  • normalizuje nervový systém,
  • stimuluje produkci dostatečného množství inzulínu na snížení hladiny cukru v krvi,
  • zpomaluje vývoj zánětlivých procesů,
  • působí proti stresu a depresi,
  • zvyšuje účinky jiných léků a neutralizuje přijaté jedy díky alkoholu a tabáku (vylučuje je z těla)
  • významně zvyšuje mikrocirkulaci v tkáních a orgánech,
  • podporuje uvolňování enzymů důležitých pro trávení
  • eliminuje toxické účinky záření a magnetických vln na tělo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení