Jezevčí tuk

Zázrak jménem "Jezevčí tuk" má několik využití, ale především ho proslavilo lidové léčitelství, díky mnoha léčivým a cenným protizánětlivým a imunitu posilujícím složkám, jako jsou kortikosteroidy.

#ShowMore#

Jezevčí tuk se již dlouhá léta používá jako hrudní mast při boji s nachlazením, zánětem průdušek či jiných chronických respiračních onemocněních. Za roky jeho užívání se zjistilo, že má blahodárné účinky při léčbě revma, pohmožděnin či bolestech kloubů. Pomáhá i při vyčerpaném organismu, žaludečních a střevních vředech, kolititídě, gastritidě a pankreatitidě. Své využití našel nejen v medicíně ale i oblasti kosmetiky při odstraňování celulitidy. O samovolné zmizení "pomerančové kůry" jen natíráním jezevčí masti se nezbavíte, ale prokrvuje problematické partie a tím pomáhá při léčbě. Sice se za poslední roky vytratil z polic našich domácností, v Rusku však skoro v žádné domácnosti nechybí láhev jezevčího tuku. Požívá se před nebo po nadměrné konzumace alkoholu, čímž zmírňuje "opici" na druhý den.

5 položek celkem
Dětský balzám s jezevčím tukem – Skimed – 50 ml
Množstevní sleva
164 Kč bez DPH
199 Kč

Zahřívající masážní balzám pro děti, který aktivizuje mikrocirkulaci krve v tkáních, pomáhá při nachlazení, případně se může použít při preventivních posilujících masážích.

Kód: 0804
Jezevčí tuk na dýchací cesty, rány - FitoSila - 100 ml
Množstevní sleva
338 Kč bez DPH
409 Kč

Přírodní jezevčí tuk se hodí při dýchacích (chřipka a nachlazení) i pohybových problémech.

Kód: 3227
Balzám s jezevčím tukem – Sustamed – 75 g
Množstevní sleva
283 Kč –26 %
173 Kč bez DPH
209 Kč

Masážní balzám obsahuje jezevčí tuk na tlumení bolesti.

Kód: 0242
Jezevčí balzám – masážní, prohřívající – Skimed - 70 g
Množstevní sleva
164 Kč bez DPH
199 Kč

Krém obsahuje extrakt papriky a skořice, které prohřívají a taktéž jezevčí tuk, který proniká do pokožky a tlumí bolest, působí protizánětlivě, regeneruje chrupavky, aktivuje...

Kód: 0372
Shuster Gel balzám s mravenčím a jezevčím tukem - prohřívající svaly a klouby 70 g
Množstevní sleva
255 Kč bez DPH
309 Kč

Hřejivý gel na bolest svalů a kloubů, který díky svým přírodním složkám zahřeje a uvolní od bolesti.

Kód: 3277