Jezevčí tuk

3 položek celkem
Jezevčí tuk na dýchací cesty, rány - FitoSila - 100 ml
321 Kč bez DPH
389 Kč

Přírodní jezevčí tuk se hodí při dýchacích (chřipka a nachlazení) i pohybových problémech a onemocněních žaludeční a střevní soustavy. 

Kód: 3227
Jezevčí balzám – masážní, prohřívající – Skimed - 70 g
272 Kč bez DPH
329 Kč

Krém obsahuje extrakt papriky a skořice, které prohřívají a taktéž jezevčí tuk, který proniká do pokožky a tlumí bolest, působí protizánětlivě, regeneruje chrupavky, aktivuje...

Kód: 0372
Balzám s jezevčím tukem – Sustamed – 75 g
231 Kč bez DPH
279 Kč

Masážní balzám obsahuje jezevčí tuk a olivový a borovicový olej. Díky svému složení snadno proniká do pokožky, působí protizánětlivě a tlumí bolest. Zvyšuje regeneraci...

Kód: 0242

Zázrak jménem "Jezevčí tuk" má několik využití, ale především ho proslavilo lidové léčitelství, díky mnoha léčivým a cenným protizánětlivým a imunitu posilujícím složkám, jako jsou kortikosteroidy.

#ShowMore#

Jezevčí tuk se již dlouhá léta používá jako hrudní mast při boji s nachlazením, zánětem průdušek či jiných chronických respiračních onemocněních. Za roky jeho užívání se zjistilo, že má blahodárné účinky při léčbě revma, pohmožděnin či bolestech kloubů. Pomáhá i při vyčerpaném organismu, žaludečních a střevních vředech, kolititídě, gastritidě a pankreatitidě. Své využití našel nejen v medicíně ale i oblasti kosmetiky při odstraňování celulitidy. O samovolné zmizení "pomerančové kůry" jen natíráním jezevčí masti se nezbavíte, ale prokrvuje problematické partie a tím pomáhá při léčbě. Sice se za poslední roky vytratil z polic našich domácností, v Rusku však skoro v žádné domácnosti nechybí láhev jezevčího tuku. Požívá se před nebo po nadměrné konzumace alkoholu, čímž zmírňuje "opici" na druhý den.