Jezevčí tuk

Zázrak jménem "Jezevčí tuk" má několik využití, ale především ho proslavilo lidové léčitelství, díky mnoha léčivým a cenným protizánětlivým a imunitu posilujícím složkám, jako jsou kortikosteroidy.

#ShowMore#

Jezevčí tuk se již dlouhá léta používá jako hrudní mast při boji s nachlazením, zánětem průdušek či jiných chronických respiračních onemocněních. Za roky jeho užívání se zjistilo, že má blahodárné účinky při léčbě revma, pohmožděnin či bolestech kloubů. Pomáhá i při vyčerpaném organismu, žaludečních a střevních vředech, kolititídě, gastritidě a pankreatitidě. Své využití našel nejen v medicíně ale i oblasti kosmetiky při odstraňování celulitidy. O samovolné zmizení "pomerančové kůry" jen natíráním jezevčí masti se nezbavíte, ale prokrvuje problematické partie a tím pomáhá při léčbě. Sice se za poslední roky vytratil z polic našich domácností, v Rusku však skoro v žádné domácnosti nechybí láhev jezevčího tuku. Požívá se před nebo po nadměrné konzumace alkoholu, čímž zmírňuje "opici" na druhý den.

3 položek celkem
Balzám s jezevčím tukem pro děti 50g Fitosila na průdušky proti kašli
Množstevní sleva
181 Kč bez DPH
219 Kč

Jezevčí tuk je přírodní produkt, který má mnohostranné použití a účinky na zdraví. Pomáhá při nachlazení, zánětech, bolestech svalů a kloubů, revmatu, artritidě, osteoporóze a...

Kód: 3554
16044 2 detsky balzam s jezevcim tukem skimed 50 ml
Množstevní sleva
164 Kč bez DPH
199 Kč

Zahřívající masážní balzám pro děti, který aktivizuje mikrocirkulaci krve v tkáních, pomáhá při nachlazení, případně se může použít při preventivních posilujících masážích.

Kód: 0804
14825 jezevci tuk na dychaci cesty rany fitosila 100 ml
Množstevní sleva
346 Kč bez DPH
419 Kč

Přírodní jezevčí tuk se hodí při dýchacích (chřipka a nachlazení) i pohybových problémech.

Kód: 3227