Višněvského balzám na revitalizaci pokožky - 30g - HealthNA

Kód: 4378
Množstevní sleva
Značka: HealthNA
219 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Balzám vyrobený podle tradičního receptu profesora medicíny A. V. Višněvského s ricinovým olejem a březovým dehtem urychluje regeneraci tkání. Balzám je účinným pomocníkem při léčbě ran, popálenin a proleženin a také vředů způsobených omrzlinami. Obsahuje antiseptické a antibakteriální složky, podporuje přirozené vysoušení pokožky a její revitalizaci. Je vhodný také k prevenci vzniku puchýřů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Višněvského balzám pro rychlou regeneraci a ochranu poškozené pokožky

Ošetřete svou pleť balzámem vytvořeným podle osvědčeného receptu profesora A. V. Višněvského. Ricinový olej a březový dehet jsou skvělou kombinací účinných látek, které urychlují proces regenerace tkání a zajišťují rychlejší hojení. Dokonale vyživují poškozenou pokožku. Mají regenerační a vysušující účinek a dokonale čistí mazové žlázy pokožky. Spolehlivě zabraňují mokvání pokožky.
Balzám je vhodný k ošetření ran, popálenin a proleženin.
Díky adsorpčním a vysušujícím účinkům lze balzám použít také jako prevenci proti vzniku dekubitů . Zároveň vám poskytne vynikající ochranu před vznikem bolestivých puchýřů.

 

Krém/balzám má široké spektrum použití. Jeho pozitivní účinky na pokožku lze využít i v následujících případech:

  • záněty kloubů/artritida/revmatismus
  • lymfadenitida
  • omrzliny
  • oteklé mozoly/proleženiny
  • kožní absces
  • popáleniny
  • omrzliny
  • rány (vředy, proleženiny)

  

Způsob použití: Naneste tenkou vrstvu balzámu na postiženou pokožku 1-2krát denně nebo podle potřeby. Pouze pro vnější použití 1-2krát denně, 1-2krát denně, 1-2krát denně.

Zdravotní upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti nebo přecitlivělosti na některou ze složek. V případě alergických reakcí přestaňte přípravek používat a poraďte se s lékařem.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí, při teplotě do 25 ºC. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.

Obsah balení/objem: 30 g

Země původu: Lotyšsko

  


Co říkají naši zákazníci?

Ohlasy našich zákazníků na tento balzám jsou pozitivní. Oceňují zejména rychlost hojení v porovnání s jinými dostupnými produkty péče o pleť, které vyzkoušeli.
Několik z nich se s námi podělilo o své zkušenosti, více si o nich můžete přečíst ZDE nebolo ZDE.

 

Zajímavá fakta a historie:

Původ tohoto specifického balzámu se váže k ruskému profesorovi medicíny Alexandru Vasiljeviči Višněvskému. Kromě působení v Kazani měl za sebou pracovní pobyty v Německu a Francii, kde studoval působení anestetika novokainu při léčbě zánětlivých procesů obtížně se hojících hnisavých ran.
Po návratu do Ruska pracoval v Moskvě, kde vypracoval systém léčby těchto stavů, který kombinoval čištění ran novokainem a následnou aplikaci obvazů s balzámem řídké konzistence. Balzám obsahoval jako hlavní léčivé složky březový dehet a xeroform (tribromfenolát bizmutu), doplněné ricinovým olejem a linimentem - látkou, která podrážděním zvyšuje průtok krve kolem rány a urychluje proces hojení.

Při léčbě pacientů dosahoval velmi dobrých výsledků, ale jeho olejový balzám proslavil až jeho syn Alexandr Alexandrovič Višněvskij, který pracoval jako vojenský chirurg během Velké vlastenecké války (1941-1945) a díky silným antibakteriálním účinkům obvazů s tímto balzámem zachránil mnoho životů.
Přípravek se na dlouhá léta stal součástí domácích lékárniček v bývalém Sovětském svazu a i dnes je stále vyhledáván jako podpůrný prostředek při léčbě obtížně se hojících ran, proleženin, popálenin, hnisavých vředů a problematického hnisavého akné. Spolu s důkladným a pravidelným čištěním ran je opravdu spolehlivým pomocníkem.

Je to stále "národní" balzám, který si nenechá ujít zejména střední a starší generace na území Ruské federace (RF). údajně působí na 15 druhů bakterií.

Zdroje: www.asna.ru , www.pubmed.gov  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Visnovskeho balzam 21.6.2024 19:22
Dobrý den, lze prosím použít visnovskeho balzám na bolestive vridky na prsou pri kojeni? Děkuji za odpoved
Odpovědět
/* JH CSS */ /* JH CSS */