Med MGO 400+ - Manuka Health - 250 g + Náhodně vybraný dárek

Kód: 1735
1 212 Kč –1 %
106 MGO 400+ Manuka med 250g
1 212 Kč –1 % 1 199 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Tento med s vysokým obsahem methylglyoxalu je ideální volbou pro ty, kteří se dlouhodobě trápí se zdravotními problémy a chtějí vyzkoušet alternativní sílu přírody. 

Med je nevhodná potravina pro děti do 12 měsíců. Minimální obsah metylglyoxalu potřebný na spolehlivé vytvoření rozdílu mezi Manuka a klasickým medem je 100 mg/kg medu (MGO 100+).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% přírodní Manuka med z Nového Zélandu

Med s označním MGO™ 400+ je nejoblíbenější volbou našich zákazníků. Tato varianta Manuka medu stejně jako všechny ostatní naše produkty pochází přímo z Nového Zélandu, kde je i finálně balen. Zaručuje minimální obsah 400 mg/kg methylglyoxalu, látky která se nevyskytuje v tak velkých množstvích v žádných jiných medech na světe.

Způsob použití: Manuka med s označením MGO™ je vhodný pro každodenní používání, a to i během delšího období. Lze ho konzumovat nebo přímo aplikovat na pokožku. Má výbornou chut a dá se používat jako běžný med.

Hmotnost: 250 g

Země původu: Nový Zéland

Jak víte, že nekupujete falešný med?

1. To mi nějak nevychází
 ... i my jsme viděli v obchodech levnější Manuka med ... V Anglii ho dokonce prodává i Lidl. Za směšné nízkou částku. No ty označení na medu nám jen potvrzují, že bohužel i Manuka med patří k padělaným potravinám, protože jde o přírodní produkt s limitovanou produkcí. V roce 2013 bylo statisticky prokázáno, že každoroční sběr Manuka medu na Novém Zélandu přestavuje 1 700 tun, ale globální spotřeba se odhaduje na 10 000 tun Manuka medu.

2. HMF v medu?
Někteří "včelaři" mají pokušení ohřívat i Manuka med, neboť zahříváním se množství MGO, látky odpovědné za jeho výjimečné účinky, zvyšuje. Tím pádem by pochopitelně za jeho prodej vydělali více, ale zároveň zničili jiné kvalitní látky. Zda byl med přehřátý se zjišťuje testem na nežádoucí látku HMF (hydroxymethylfurfural).

Smutné, ale nekalé obchodní praktiky existují v každém odvětví. Naše medy procházejí všemi testy na kvalitu, takže si můžete být jisti, že máte v obchůdku to nejlepší.

Víte rozpoznat ten pravý Manuka med? Více tipů naleznete v článku zde.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HN Avatar autora | 25.2.2022
Ještě není dostatečně dlouho používán, abych mohla hodnotit
5
JF Avatar autora | 17.7.2021
Tato objednávka byla darována v rodině.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */