Manuka Health med MGO 400+ 500 g

Kód: 1738
2 139 Kč
Skladem (1 ks)

Tento med s vysokým obsahem methylglyoxalu je ideální volbou pro ty, kteří se dlouhodobě trápí se zdravotními problémy a chtějí vyzkoušet alternativní sílu přírody. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Med s označním MGO™ 400+ je nejoblíbenější volbou našich zákazníků. Tato varianta Manuka medu stejně jako všechny ostatní naše produkty pochází přímo z Nového Zélandu, kde je i finálně balen.

 

Zaručuje minimální obsah 400mg/kg methylglyoxalu, látky která se nevyskytuje v tak velkých množstvích v žádných jiných medech na světe.

 

Minimální obsah metylglyoxalu potřebného na spolehlivé vytvoření rozdílu mezi Manuka medem a jinými medy, resp. potravinami, je 100mg/kg medu (MGO™ 100+).

Med není vhodná potravina pro děti do 12 měsíců.

 

100% Přírodní Manuka med z Nového Zélandu

 

Manuka med se získavá z květů rostliny Leptospermum scoparium nacházející se jen na Novém Zélandu. Každé jaro se na rostlině objeví bílé květy, které opylují včely medonosné. Květy rastliny Leptospermum scoparium mají osobité aroma a jsou plné nektaru, a právě ten poskytuje medu jedinečnou krémovou texturu.

 

Manuka med na každodenní použití

 

Manuka med s označením MGO™ je vhodný na každodenní užívání, a to i po delší období. Je možné ho konzumovat nebo přímo aplikovat na pokožku. Má výbornou chuť a dá se používat jako běžný med.

Jak víte, že nekupujete falešný med?

1. To mi nějak nevychází
 ... i my jsme viděli v obchodech levnější Manuka med ... V Anglii ho dokonce prodává i Lidl. Za směšné nízkou částku. No ty označení na medu nám jen potvrzují, že bohužel i Manuka med patří k padělaným potravinám, protože jde o přírodní produkt s limitovanou produkcí. V roce 2013 bylo statisticky prokázáno, že každoroční sběr Manuka medu na Novém Zélandu přestavuje 1 700 tun, ale globální spotřeba se odhaduje na 10 000 tun Manuka medu.

2. HMF v medu?
Někteří "včelaři" mají pokušení ohřívat i Manuka med, neboť zahříváním se množství MGO, látky odpovědné za jeho výjimečné účinky, zvyšuje. Tím pádem by pochopitelně za jeho prodej vydělali více, ale zároveň zničili jiné kvalitní látky. Zda byl med přehřátý se zjišťuje testem na nežádoucí látku HMF (hydroxymethylfurfural).

Smutné, ale nekalé obchodní praktiky existují v každém odvětví. Naše medy procházejí všemi testy na kvalitu, takže si můžete být jisti, že máte v obchůdku to nejlepší.

Víte rozpoznat ten pravý Manuka med? Více tipů naleznete v článku zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: