Dračí krev kapky 50ml - Herbatica

Kód: 4139
Tip Množstevní sleva
Značka: Herbatica
379 Kč
Skladem (44 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Přípravek Dračí krev s obsahem látky, známé v Latinské Americe jako Sangre de Grado a v Evropě jako Sangre de Drago, je přírodní pryskyřice dračího stromu. Je součástí tradiční medicíny původních obyvatel Ekvádoru a Peru. Vzácná surovina rostliny kroton je vhodná pro všechny oblasti použití: v krémech, tinkturách nebo v čisté formě. Má široké spektrum pozitivních účinků na zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dračí krev na jizvy, vrásky, imunitu, proti virům i zánětům

Cenná přírodní pryskyřice dračího stromu obsahuje až 90% OPC. OPC nebo takzvané oligomerní prokyanidiny jsou sekundární rostlinné látky ze skupiny polyfenolů, které patří mezi nejúčinnější přírodní antioxidanty. Kromě nich obsahuje dračí krev i řadu dalších účinných látek, které z ní činí výjimečného přírodního pomocníka se širokým spektrem pozitivních účinků na lidské zdraví. Mezi ně patří například taniny (mají detoxikační účinky), ze skupiny alkaloidů je to taspin, nenasycené mastné kyseliny (přispívají k udržování správné hladiny cholesterolu a tuků v krvi), pyridon, aporfin, chinolin.

Dračí krev - načervenalá šťáva pěnové konzistence vytéká po narušení kůry z dračího stromu. Mízu strom vylučuje na svou obranu a pro hojení. Získává se udržitelným způsobem, který je šetrný ke stromům a beze ztrát – dokonce i z spadaných stromů. Každá láhev obsahuje 100% pryskyřici vysoké čistoty, bez přidání alkoholu nebo jiných nosičů.

Pokud je tekutina kvalitní, červená šťáva se při rozetření na pokožce mléčně zpění. Díky tradiční sklizni ve volné přírodě nemusí při sklizni uhynout žádný strom a podporuje se i místní ekonomika. Vysoce kvalitní výrobek se neředí alkoholem.
Pozor: Červená barva se nedá vyprat z oblečení a jiných textilií. Manipulujte s ní opatrně.


Jak pomáhá dračí krev - Sangre de Drago?

Pro své analgetické a antivirotické účinky je užitečná při různých druzích poranění. Urychluje podporu hojení a zacelení ran. Zároveň chrání před vniknutím infekcí. Velmi dobrá je odezva při potírání, vyplachování či kloktání v případě napadení mandlí či při zapálení dutiny ústní a zubů. Dobré zkušenosti jsou s reakcí i u bradavic, které se zevně potírají dračí krví. Dračí krev poskytuje také úlevu po bolestivém bodnutí hmyzem.

Další pozitivní účinky dračí krve:

- dračí krev má vynikající detoxikační účinky
- má silné antioxidační účinky - pomáhá zabraňovat vzniku škodlivých volných radikálů
- pomáhá při regeneraci pokožky po jejím poškození - škrábance, jizvy, řezné rány, herpesy, bradavice, štípance, akné
- zlepšuje elasticitu pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu, hydratuje
- má příznivý vliv na sliznice trávicího traktu a střev, úspěšně se používá při léčbě žaludečních vředů, chronické gastritidy, jaterní cirhózy
- pozitivně ovlivňuje zdraví ústní dutiny, ochraňuje zuby

Způsob užívání a dávkování:
Pro vnitřní použití: 15 kapek rozpustíme ve 100 ml vody a užíváme 3× denně.

Pro vnější použití:
Na výplach úst a kloktání použijeme 30 kapek a kloktáme 3–5× denně.
Při napadení či zanícení mandlí naneseme na vatovou tyčinku a mandle potíráme.
Při výskytu bradavice přelepíme nasáklou náplastí a necháme úplně vstřebat. Opakujeme 1–3 dny. Bradavice by se měly samy vyloupnout.
Při řezných poraněních, škrábancích a při dalších kožních problémech aplikujeme přímo na postižené místo.

Doba užívání: Venkovní použití 1-3 dny. Po třech dnech přerušíme podávání.

Upozornění: Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na některé složky, v těhotenství a během kojení. Doplněk stravy není vhodný pro děti do tří let. Nepřekračujte povolenou denní dávku. Před užíváním se doporučuje udělat si test snášenlivosti: Dvě kapky dračí krve rozetřeme na zápěstí nebo loket, dokud místo nezačne svědit nebo se neobjeví alergická reakce, můžeme bez obav užívat. V případě potřeby se obraťte na lékaře. 

Usazenina je přirozenou součástí pryskyřice, která se od tekuté části odděluje. Protřepáním se opět sloučí s tekutou částí. Důležité pro skladování je, aby byla nádoba pevně uzavřena bez přístupu vzduchu, protože dračí krev se rychle odpařuje.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 ° C.. Při skladování i neotevřených lahviček produkt čas od času PROTŘEPTE! Zamezí se tím tuhnutí přírodního sedimentu nekonzervované pryskyřice.

Obsah balení: 50ml

Země původu: Peru

 

 

Náš tip:
Prohlédněte si i další alternativní přípravky s přírodním složením, které pomáhají při léčbě kožních problémů jako jsou herpesy, bradavice, vrásky, jizvy a pod. Vyberte si produkt, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EH Avatar autora | 1.3.2023
Velmi spokojená 11111111

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: