Dračí krev kapky 50ml - Herbatica

Kód: 4139
Tip Množstevní sleva
Značka: Herbatica
329 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Přípravek Dračí krev s obsahem látky, známé v Latinské Americe jako Sangre de Grado a v Evropě jako Sangre de Drago, je přírodní pryskyřice dračího stromu. Je součástí tradiční medicíny původních obyvatel Ekvádoru a Peru. Vzácná surovina rostliny kroton je vhodná pro všechny oblasti použití: v krémech, tinkturách nebo v čisté formě. Má široké spektrum pozitivních účinků na zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dračí krev na jizvy, vrásky, imunitu, proti virům i zánětům

Dračí krev - cenná přírodní pryskyřice dračího stromu, která se pyšní bohatým obsahem cenných látek zvaných OPC. Obsahuje je údajně až 90%. Díky tomu dokonce překonává oblíbený extrakt z hroznových jadérek. OPC nebo takzvané oligomerní prokyanidiny jsou sekundární rostlinné látky ze skupiny polyfenolů, které patří mezi nejúčinnější přírodní antioxidanty. OPC v pryskyřici působí jako ochrana buněk dračího stromu proti choroboplodným zárodkům a povětrnostním vlivům.
Kromě OPC obsahuje dračí krev i celou řadu dalších účinných látek, které z ní činí výjimečného přírodního pomocníka se širokým spektrem pozitivních účinků na lidské zdraví.
Mezi ně patří například taniny (mají detoxikační účinky), ze skupiny alkaloidů je to taspin, nenasycené mastné kyseliny (přispívají k udržování správné hladiny cholesterolu a tuků v krvi), pyridon, aporfin, chinolin.

Dračí krev - načervenalá šťáva pěnové konzistence vytékající z dračího stromu po narušení kůry. Mízu strom vylučuje na svou obranu a pro hojení.
Existují celkem čtyři druhy stromů, které lze použít k získání produktu Dračí krev. Mají botanické názvy Daemonorops, Dracaenae, Pterocarpus a Croton. My získáváme výtažek z dračí krve pro vás z pryskyřice stromu Croton lechleri.

 

dračí krev v tmavé skleněné lahvičce s dávkovačem

Z historie Dračí krve

Intenzivně do červena zbarvená pryskyřice stromů byla známa již ve starověku. Pro kečuánské Indiány z Ekvádoru a Peru je součástí každodenního života. Škrábání kůry z dračího stromu je prastarý zvyk a pryskyřice je tradičním přírodním produktem po staletí. Pohled zpět do historie dokonce ukazuje, že i staří Řekové spoléhali na dračí krev stejně jako na tradiční čínskou medicínu.

V čem je naše Dračí krev výjimečná?

Mnoho produktů s dračí krví pochází z uměle vytvořených plantáží, kde se dbá jen na zisk. Pracovníci tam čelí špatným podmínkám a stromy se kácí bez ohledu na životní prostředí. My to děláme jinak. Naše dračí krev pochází z divoce rostoucích stromů v Ekvádoru, o které pečují místní obyvatelé. Stromy se nekácejí, ale šetrně se z nich odebírá pryskyřice,  poté se zalepí zeminou. Tak se strom rychle uzdraví a může dále růst.

Záleží na tom, aby se při pěstování a sklizni dračí krve dodržovaly zažité tradice a rituály původních obyvatel. Tímto způsobem chráníme biologickou rozmanitost a zároveň vám můžeme nabídnout produkt s čistým svědomím. Díky tradiční sklizni ve volné přírodě nemusí při sklizni uhynout žádný strom a podporuje se i místní ekonomika.

Jedním z hlavních znaků kvality produktu je, když se červená šťáva se při rozetření na pokožce mléčné zpění a vytvoří jemný film.
Vysoce kvalitní výrobek se neředí alkoholem. Při pěstování nejsou použita žádná umělá hnojiva.
Každá láhev obsahuje jen čistou 100% pryskyřici nejvyšší čistoty, bez přidání alkoholu nebo jiných nosičů.


Jak pomáhá dračí krev - Sangre de Drago?

Pro své analgetické a antivirotické účinky je užitečná při různých druzích poranění. Urychluje podporu hojení a zacelení ran. Zároveň chrání před vniknutím infekcí. Velmi dobrá je odezva při potírání, vyplachování či kloktání v případě napadení mandlí či při zapálení dutiny ústní a zubů. Dobré zkušenosti jsou s reakcí i u bradavic, které se zevně potírají dračí krví. Dračí krev poskytuje také úlevu po bolestivém bodnutí hmyzem.

Další pozitivní účinky dračí krve:

- dračí krev má vynikající detoxikační účinky
- má silné antioxidační účinky - pomáhá zabraňovat vzniku škodlivých volných radikálů
- pomáhá při regeneraci pokožky po jejím poškození - škrábance, jizvy, řezné rány, herpesy, bradavice, štípance, akné
- zlepšuje elasticitu pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu, hydratuje
- má příznivý vliv na sliznice trávicího traktu a střev, úspěšně se používá při léčbě žaludečních vředů, chronické gastritidy, jaterní cirhózy
- pozitivně ovlivňuje zdraví ústní dutiny, ochraňuje zubyJak pomáhá dračí krev - tipy na použití

Výhody používání dračí krve ve zkratce:

  • Udržitelnost: Dračí krev nebo Sangre de Drago, je získávána z divoce rostoucích stromů bez použití syntetických hnojiv. Sklizeň se provádí ručně a je důležité, aby stromy nebyly pokáceny.

  • Tradiční rituály: Podpora a spolupráce s domorodým kmenem v Ekvádoru, kde je sklizeň součástí šamanského rituálu.

  • Přírodní ochrana: Dračí krev obsahuje až 90% OPC (oligomerních proantokyanidinů), které slouží jako ochrana buněk.

  • Výhodná aplikace: Tento produkt lze použít k ochraně pokožky tím, že vytvoří průhledný ochranný film, který je podobný moderní sprejové náplasti. Je vhodný i pro domácí mazlíčky, jako jsou psy, kočky a koně.

 

Způsob užívání a dávkování:

Pro vnitřní použití: 15 kapek rozpustíme ve 100 ml vody a užíváme 3× denně.

Pro vnější použití:
Na výplach úst a kloktání použijeme 30 kapek a kloktáme 3–5× denně.
Při napadení či zanícení mandlí naneseme na vatovou tyčinku a mandle potíráme.
Při výskytu bradavice přelepíme nasáklou náplastí a necháme úplně vstřebat. Opakujeme 1–3 dny. Bradavice by se měly samy vyloupnout.
Při řezných poraněních, škrábancích a při dalších kožních problémech aplikujeme přímo na postižené místo.

Dračí krev pro zvířata:
Dračí krev je cenným pomocníkem pro každou lékárničku pro zvířata. Pomáhá chránit rány před infekcí a urychluje hojení. Je to bezpečná a přírodní alternativa, kterou můžete používat s jistotou.
Postup aplikace u zvířat:
Oholte srst v oblasti rány, abyste zajistili lepší přilnavost. Naneste 2-3 kapky dračí krve na ruku a rozetřete ji do pěny. Pěnovou pastu naneste opatrně na ránu a kolem ní. Použijte tmavé oblečení a rukavice, abyste se vyhnuli zabarvení.

Doba užívání: Venkovní použití 1-3 dny. Po třech dnech přerušíme podávání.

Upozornění: Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na některé složky, v těhotenství a během kojení. Doplněk stravy není vhodný pro děti do tří let. Nepřekračujte povolenou denní dávku. Před užíváním se doporučuje udělat si test snášenlivosti: Dvě kapky dračí krve rozetřeme na zápěstí nebo loket, dokud místo nezačne svědit nebo se neobjeví alergická reakce, můžeme bez obav užívat. V případě potřeby se obraťte na lékaře. 

Pozor: Červená barva se nedá vyprat z oblečení a jiných textilií. Manipulujte s ní opatrně.

Usazenina je přirozenou součástí pryskyřice, která se od tekuté části odděluje. Protřepáním se opět sloučí s tekutou částí. Důležité pro skladování je, aby byla nádoba pevně uzavřena bez přístupu vzduchu, protože dračí krev se rychle odpařuje.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 ° C.. Při skladování i neotevřených lahviček produkt čas od času PROTŘEPTE! Zamezí se tím tuhnutí přírodního sedimentu nekonzervované pryskyřice.

Obsah balení: 50ml

Země původu: Peru

 


Náš tip:
Prohlédněte si i další alternativní přípravky s přírodním složením, které pomáhají při léčbě kožních problémů jako jsou herpesy, bradavice, vrásky, jizvy a pod. Vyberte si produkt, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EH Avatar autora | 1.3.2023
Velmi spokojená 11111111

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */