PARAolej

Webová stránka značky: PARAolej

Para Food poskytuje vysoce kvalitní brazilský olej a brazilské otruby - přímo z deštného pralesa Amazonky.

#ShowMore#

Na ochranu amazonského deštného pralesa můžete pomoci zakoupením udržitelných produktů s přidanou hodnotou, například oleje z brazilského ořechu, který se vyrábí přímo v domorodých zemích amazonského deštného pralesa, jako jsou EseEjja, YaminahuaMachinery a mnoho dalších místních společenství. Sběr ořechů tvoří zhruba 80% zaměstnanosti v regionu. Bolivijský stát garantuje minimální výkupní cenu, aby měli sběrači a jejich rodiny zajištěn důstojný život.

 IMG-20190627-WA0036  IMG-20190627-WA0025

Para ořechy rostou pouze v divoké přírodě (jsou proto vždy bio). Používáním PARAoleje se podílíte na ochraně Amazonie. Protože divoký prales generuje skrz para ořechy peníze a vláda ho chrání před ilegálním vypalováním pěstiteli sóji a chovateli dobytka.

PARAolej je bio a lisovaný za studena.

Má široké použití v kuchyni: sladké i slané jídla, (ovocné a zeleninové saláty, smoothies, pečení, vaření, smažená jídla).

Obsahuje selen 50 mcg / kg a tím podporuje tkáně (vlasy, pokožku),

imunitní a kardiovaskulární systém..Fruit2

1 položek celkem
bottle att
Olej z para orechov
Skladem (2 ks)
222 Kč bez DPH
269 Kč

Je prvotřídní za studena lisovaný paraořechový olej, který dovážíme čerstvý z bolivijské amazonie přímo od výrobce. Jeho lahodná oříšková chuť a vůně skvěle dochutí Vaše saláty...

+ další
Kód: 1619

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem