Aveo

Firma se nachází v Altají na území ekologicky čisté oblasti západní Sibiře, které je běžně známé jako „zlatý“ fond léčivých rostlin. Kombinace starých receptů a nejnovějších technologií pomáhá dosáhnout nejvyšší kvality TM Aveo.

#ShowMore#

Produkty pomáhají obohatit stravu vitamíny, živinami, zlepšují kvalitu potravin a tím pádem i kvalitu života. Možnost používat cenné léčivé zdroje rostlin, bylin a ovoce z oblasti Altaje, pomáhá lidem v léčbě řady nemocí. Vysoká kvalita a efektivnost výrobků je potvrzena výzkumem uskutečněným v Ústavu výživy. Aveo disponuje osvědčením o státní registraci a sanitárním-epidemiologickým certifikátem vydaným Federální službou pro dohled ochrany práv spotřebitele a blaha lidí.

Název firmy - Aveo, mluví za vše, v latině to znamená "Na zdraví"!

3 položek celkem
Praslička roľná
Množstevní sleva
123 Kč bez DPH
149 Kč

Působí příznivě jako podpůrný močopudný prostředek, také při ženských neduhů a podporuje látkovou výměnu. Zevně se používá ke kloktání při zánětu mandlí.

Kód: 1721
51B5BC0MuLL. SX425
Množstevní sleva
123 Kč bez DPH
149 Kč

Lékořice je divoce rostoucí bylina, která se přirozeně vyskytuje v některých částech Asie. Kořen obsahuje množství biologicky účinných látek - glycyrizín (je 50-krát sladší než...

Kód: 1829
Borovajaaaa
Množstevní sleva
123 Kč bez DPH
149 Kč

Čaj z Hruštice jednostranné se používá hlavně na ženské problémy. 

Kód: 3074

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem