Shuster

Pokud jste se v minulosti rozhodli koupit si výživový doplněk nebo mast, abyste nemuseli „jíst léky“ našli jste na těchto výrobcích upozornění, že nejsou léčivem a nenahrazují léky, nebo zdravou a vyváženou stravu.

#ShowMore#

Produkty zastřešené značkou SHUSTER PHARMACEUTICAL LTD však v sobě spojují přírodní složky a nejnovější poznatky současné farmacie. Samozřejmě nebagatelizují návštěvu lékaře a následnou odbornou léčbu a nejsou všemocné. Tak, jak jsou rozmanité lidské osudy, tak se různí i jednotlivé medicínské postupy či školy.

Námi nabízené výrobky této značky jsou ovšem neodmyslitelným pomocníkem vašeho zdraví. Z farmaceutického i medicínského hlediska jsou jejich složky stejně účinné jako klasická analgetika (léky proti bolesti) či antiflogistika (těžké léky proti zánětu) a nezatěžují organismus – nezpůsobují žaludeční problémy, působí lokálně a přinášejí úlevu.

Balzámy, gely, krémy – to vše je vyrobeno v podmínkách, které podléhají přísné kontrole a normám určujícím výrobní postupy léčiv, což je předurčuje stát se součástí každé domácí lékárničky. Mohou posloužit jako první pomoc při drobných poraněních (pořezání, méně rozsáhlé popáleniny) ale i při problémech a bolestech páteře či kloubů buď jako léčivo nebo jako podpůrný přípravek. (poškození míšních kořenů, problémy s křížemi, artróza, revmatická onemocnění apod...) a výrazně zvýšit kvalitu vašeho života.

Cena

169239
1169239
4 položek celkem
5049 shuster ovis olio gel chladivy vyzivuje svaly klouby a cevy 70 g
Množstevní sleva
198 Kč bez DPH
239 Kč

Chladivý gel je vhodný na vyživení svalů, kloubů a cév, vhodný na žíly, regeneraci chrupavek a působí uklidňujícím způsobem.

Kód: 0237
15816 shuster ovis olio gel s chondroitinem a propolisem na klouby 75ml
Množstevní sleva
156 Kč bez DPH
189 Kč

Přípravek blahodárně působí na pohybový aparát. Uklidňuje při zánětech kloubů (artritida, revmatická artritida, revmatická polyartritida, artróza, skolióza, radikulititída, dna)  

Kód: 0231
Shuster balzam 0544
Množstevní sleva
283 Kč –22 %
181 Kč bez DPH
219 Kč

tělový balzám ZÁZRAK CHAŠ obsahuje chondritin a kolagen. Proniká do hloubky, intenzivně vyživuje, má obnovující účinky. Výsledný efekt je znásoben každodenním pravidelným...

Kód: 0544
Specmaz
Množstevní sleva
173 Kč –2 %
140 Kč bez DPH
169 Kč

Krém Specmast s jedlí sibiřskou a kyselinou mravenčí byl vytvořen na rychlé ulevení od bolesti v různých situacích.

Kód: 1361

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

/* JH CSS */ /* JH CSS */