Med MGO 250+ - Manuka Health - 250g + Café Mimi- krém / máslo na ruky- 3 ml

Kód: 1737
809 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Koncentraci 250 mg/kg metylglyoxalu v medu oblibě maminky jako prevenci a posílení imunity pro sebe a své děti.

Med je nevhodná potravina pro děti do 12 měsíců. Minimální obsah metylglyoxalu potřebného na spolehlivé vytvoření rozdílu mezi Manuka a klasickým medem je 100 mg/kg medu (MGO™ 100+).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% přírodní Manuka med z Nového Zélandu

Manuka med se získává z květů rostliny Leptospermum scoparium nacházející se jen na Novém Zélandu. Každé jaro se na rostlině objeví bílé květy, které opylují včely medonosné. Květiny rostliny Leptospermum scoparium mají osobitou aroma a jsou plné nektaru, a právě ten poskytuje medu jedinečnou krémovou texturu.

Způsob použití: Manuka med s označením MGO™ je vhodný pro každodenní používání, a to i během delšího období. Lze ho konzumovat nebo přímo aplikovat na pokožku. Má výbornou chut a dá se používat jako běžný med.

Hmotnost: 250 g

Země původu: Nový Zéland

Jak víte, že nekupujete falešný med?

1. To mi nějak nevychází
 ... i my jsme viděli v obchodech levnější Manuka med ... V Anglii ho dokonce prodává i Lidl. Za směšné nízkou částku. No ty označení na medu nám jen potvrzují, že bohužel i Manuka med patří k padělaným potravinám, protože jde o přírodní produkt s limitovanou produkcí. V roce 2013 bylo statisticky prokázáno, že každoroční sběr Manuka medu na Novém Zélandu přestavuje 1 700 tun, ale globální spotřeba se odhaduje na 10 000 tun Manuka medu.

2. HMF v medu?
Někteří "včelaři" mají pokušení ohřívat i Manuka med, neboť zahříváním se množství MGO, látky odpovědné za jeho výjimečné účinky, zvyšuje. Tím pádem by pochopitelně za jeho prodej vydělali více, ale zároveň zničili jiné kvalitní látky. Zda byl med přehřátý se zjišťuje testem na nežádoucí látku HMF (hydroxymethylfurfural).

Smutné, ale nekalé obchodní praktiky existují v každém odvětví. Naše medy procházejí všemi testy na kvalitu, takže si můžete být jisti, že máte v obchůdku to nejlepší.

Víte rozpoznat ten pravý Manuka med? Více tipů naleznete v článku zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora dávkování manuka medu 13.10.2018 16:51
Dobrý den, nevíte jaké je dávkování medu manuka pro dospělého člověka při nachlazení, rhinitidě, laryngitidě?
Odpovědět
J Avatar autora Manuka dávkovanie 16.8.2021 11:51
Dobrý deň, ako je uvedené v popise: Způsob použití: Manuka med s označením MGO™ je vhodný pro každodenní používání, a to i během delšího období. Lze ho konzumovat nebo přímo aplikovat na pokožku. Má výbornou chut a dá se používat jako běžný med. Nakoľko sa jedná o med, teda prírodný produkt, resp. doplnok stravy, tak u všetkých takýchto produktov sa neuvádza striknte dávkovanie, skôr odporúčané užívananie, každý organizmus je unikátny a jedinečný a tak inak reaguje na rôzne zložky v strave a doplnkoch stravy. Juraj
/* JH CSS */ /* JH CSS */