Šungitový pudr - 300g - Herbatica

Kód: 4462
Množstevní sleva
Značka: Herbatica
289 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Šungitový pudr je výjimečný produkt, který vám nabízí přírodní péči o vaši pleť, vlasy a klouby. Tento pudr je vyroben z cenného minerálu šungitu, který obsahuje velké množství uhlíkových nanočástic, známých také jako fullereny, které chrání tělo před vnějšími negativními faktory. Tyto látky patří mezi nejsilnější antioxidanty – pomáhají zlepšovat regeneraci tkání a podporovat imunitní systém. Nespornou výhodou šungit pudru je jeho čisté a přírodní složení. Šungitový pudr se s oblibou používá v lázeňské léčbě ak rehabilitaci pohybového aparátu. Je součástí různých kosmetických přípravků, které zlepšují stav pokožky a podporují regeneraci celkového organizmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šungitový pudr: přírodní s péči o vaši pokožku, vlasy a bolavé klouby

Jste zoufalí ze své problematické pleti, trápí vás akné, ekzémy, máte psoriázu nebo neustálé problémy s klouby? Příroda v sobě ukrývá mnoho odpovědí na vaše starosti a jedno z účinných řešení nabízí i tento náš jedinečný čistě přírodní produkt – šungitový pudr.
Tento úžasný prášek je vyroben pomletím cenného minerálu šungit. Jedná se o vzácný minerál, jehož ložiska se nacházejí na jediném místě na světě - v ruské Karélii na březích Onežského jezera. Jeho zásoby jsou údajně omezené. Odhaduje se, že ložiska obsahují přibližně 25 miliard tun šungitu.
Šungit je bohatý na obsah cenných uhlíkových nanočástic, známých jako fullereny. Tyto úžasné látky nejsou jen silnými antioxidanty, ale jsou také ochranou vašeho těla před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Jejich schopnost podporovat regeneraci tkání a posilovat imunitní systém činí ze šungit pudru neocenitelného pomocníka pro vaše zdraví. Známé je využití šungitové drtě i pro filtrování vody.

Šungitový pudr je prostě jedinečným darem přírody, který se postará nejen o vaši pleť, ale také vlasy a pohybový aparát.
S jemnou práškovou konzistencí velmi snadný pro použití v domácích podmínkách bez nutnosti jiných složitých zařízení či pomůcek. Stačí jej jednoduše smíchat s vodou či jinou tekutinou, přidat do pleťového nebo tělového krému, šamponu či masky, případně jej můžete použít jako zábal na tělo při bolestech kloubů.

Jaké jsou výhody šungit pudra?

Šungitový pudr je produkt s mnoha výhodami pro organismus. Mezi ně patří:

  • je přírodní a bezpečný: Šungitový pudr je vyroben z čistého šungitu bez přídavku chemikálií nebo konzervačních látek. Je vhodný pro každý typ pleti a vlasů a nevyvolává alergické reakce.

  • má mnohočetné využití a je úsporný: Šungitový pudr lze použít pro různé účely, podle vašich potřeb. Můžete si z něj připravit masky, zábaly, peelingy nebo koupele. Stačí malé množství pudru k dosažení viditelných výsledků.

  • je efektivní a trvalý: Šungitový pudr má silné účinky na vaši pleť, vlasy a klouby. Pomáhá při zmírňování zánětů a bolestí a při řešení různých kožních problémů jako je například zarudnutí, podráždění, suchost pokožky. Blahodárné účinky má také na vlasy, snižuje jejich lámavost, dodává jim lesk. Díky vysokému obsahu fullerenů pudr poskytuje dlouhodobou ochranu a omlazení vašich buněk.

 

Způsob použití: Pudr je určen pouze k zevnímu použití. Množství zvolte vždy podle individuálních preferencí tak, aby vznikla hustá homogenní hmota.

Herbatica šungit pudr tipy k použití

Tipy k použití:

Na pleť - při akné, ekzému, lupénce a jiných kožních problémech.
Příprava obličejové masky: Stačí smíchat pudr s vodou nebo jinou tekutinou (např. medem, jogurtem, olejem) a nanést na obličej. Nechte působit 10-15 minut a poté opláchněte.

Na vlasy:
Smíchejte pudr s vodou nebo šamponem na vlasy a aplikujte na vlasy. Nechte působit 5-10 minut a poté omyjte. Vlasy budou hladké, zdravé a plné života.

Na klouby - při bolestech kloubů, svalů a kostí.
Příprava zábalu na tělo: Smíchejte pudr s vodou nebo olejem a naneste na postižená místa - klouby, kyčle a pod. Nechte působit 20-30 minut a poté odstraňte. Tento zábal uvolní klouby, zvýší jejich pohyblivost a sníží bolest.

 

Zdravotní upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti či přecitlivělosti na některou ze složek. Po aplikování chraňte svůj oděv před možným znečištěním, šungit může způsobit jeho zabarvení.

Pozn.: Jemný pudr frakce 0-20 µm ( = mikrometrů).

Skladování:
Skladujte na tmavém místě, mimo dosah dětí, při teplotě do 25 ºC.

Obsah balení/Objem: 300g

Země původu: Rusko

 


NÁŠ TIP:

Šungit, ze kterého vyrobený tento pudr je považován za klenot ruské medicíny. Zajímá vás, jaké další využití a účinky má tento jedinečný minerál? Přečtěte si náš článek, ve kterém vám přinášíme naše poznatky a zajímavosti o šungitě. Šungit je také součástí několika produktů z naší nabídky: Najdete jej jako hlavní složku krémů, masek, ale také ve formě drtě či pyramidy.

Současná legislativa EU o bylinných produktech nám bohužel neumožňuje poskytovat podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, přestože se využívají již stovky let a pomohly milionům lidí. Avšak my vycházíme z důvěry ve zdravý lidský rozum a uznáváme, že v těchto darech přírody se skrývá něco výjimečného. Nechceme vás připravit o možnost získat informace o bylinkách z veřejně dostupných zdrojů. V tomto článku jsme proto shrnuli všechny informace, které jsme během dlouhých let objevování tohoto produktu a jeho účinků našli.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 13.1.2024
Velice dobrý produkt, dekuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */