Elixír Bílé Mumio - krém-balzám na regeneraci kloubů - 75 ml

Kód: 0474
267 Kč
Skladem (47 ks)

Bílé MUMIO (kamenný olej) je velmi vzácna přírodní látka. I ty nejtěžší zlomeniny se hojí 1,5 až 2x rychleji než při klasické léčbě. Podporuje srůst kostí a hojení ran. 

Jeho léčebné účinky jsou natolik rozsáhlé, že je ho možnoé použít prakticky na všechny onemocnění. Posiluje imunitní systém organismu, čímž zvyšuje jeho vlastní obranyschopnost. V jeho složení se nachází několik desítek životně důležitých mikroelementů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Způsob požití: nanést na bolestivou nebo poškozenou část těla a vtírat masážními pohyby do úplného vstřebání. Opakovat 2-3x denně. Doba užívání závisí na typu onemocnění a intenzitě jeho prejevů

Doporučení: používat jako podpůrný prostředek v komplexních léčebně-preventivních opatřeních při neuralgiích, chondritidě, tromboflebitidě, různých onemocněních pohybové soustavy, zlomeninách, poraněních způsobených pokousáním, dně, artritidě, artróze, popáleninách.

Účinky: Prokazatelně snižuje bolestivost. Odvádí z těla škodlivé soli. Stimuluje regeneraci tkání. Zlepšuje krevní oběh v místě použití. Má uklidňující a antiseptické účinky.

Upozornění: Nepoužívat na sliznice a otevřené rány, při kontaktu s očima okamžite vymýt velkým množstvím vody

Složení: čistěná voda, vazelínový olej, monostearát glycerinu, glycerin, kukuričný olej, izopropylmiristát, emulgovaný vosk, tricetearát-4-fosfát, karbopol, Cetylaryl alkohol, PEG-40, hydrogenizovaný ricinový olej, trietanolamin, esenciální jedlový olej, BÍLÉ MUMO, metyl- a propylparaben,2-bromo-2-nitropropan-1,3 diol

Obsah balení: 75 ml

Země původu: Ukrajina

 

Více o Altajskému Mumiu a osobních skušenostech s ním si můžete přečíst tady. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: