Rozšířený popis produktu: Krém Altajská Mumie - intenzivní přípravek pro citlivou pokožku odstraňující zarudnutí a olupování.

V tomto článku se pojednává o tomto produktu.

Pokud vás trápí zarudlá a velmi citlivá pokožka, určitě hledáte možnosti řešení tohoto problému. Tento přírodní intenzivní krém s obsahem Altajského mumia se ukázkově postará o odstranění začervenání a olupování pokožky. Díky jeho složení poskytuje pokožce důležité látky a vitamíny k její stabilizaci.

Tento přípravek je vhodný pokud:

  • se chcete zbavit zarudnutí a olupování pokožky a dodat jí intenzivní výživu. Je vhodný na obličej a ruce
  • pokud je pokožka na loktech zhrubělá nebo vám praskají paty
  • pokud chcete chránit pokožku před chladem
  • jste se déle opalovali
  • potřebujete regenerovat pokožku rukou po práci v domácnosti nebo v zahradě

 

 Účinek krému je postaven na vlastnostech extraktů a olejů jednotlivých léčivých rostlin tvořících jeho složení:

Kokosový olej - změkčuje a hydratuje pokožku, vyhlazuje vrásky

Extrakt mumia -mumio nazývané také "slza hor" je přírodní léčivá směs organických a anorganických látek obsahující přes 80 složek. Jako léčivý prostředek je ve východních národních medicínách známé více než 3000 let. Těží se jen ve vybraných, ekologicky čistých horských oblastech naší planety. Už malá dávka mumia má pozoruhodné účinky. Mumio má široké spektrum biologické aktivity. Obsahuje aminokyseliny, mastné kyseliny, fosfolipidy, organické kyseliny, esenciální oleje, pryskyřice, steroidy, alkaloidy, chlorofyl, třísloviny, kumariny, terpenoidy, karotenoidy (provitamin A), vitamíny C, E a skupiny B, asi 60 makro- a mikroelementů, minerály draslík, vápník, mangan a hořčík.

Čistá šťáva z aloe vera - hydratuje a tonizuje pokožku, dodává jí elasticitu a pevnost, má antibakteriální a hojivé účinky a odstraňuje zánět.

Rakytníkový olej - obsahuje celý komplex vitamínů, které pomáhají hojit různé poranění. Je známý svými antimikrobiálními a protizánětlivými vlastnostmi. Využívá se při hojení ran, popálenin, omrzlin či proleženin a zabraňuje i stárnutí pokožky.

Vitamín E - je jeden z nejsilnějších antioxidantů chránících pokožku před stárnutím. Zabezpečuje její hydrataci a předchází tvorbě vrásek. Podporuje obranné funkce pokožky a je nezbytný pro její efektivní regeneraci.

Myrtový olej - má protizánětlivé, antiseptické, tonizující a protiplísňové účinky, hojí drobné jizvy. Používá se při alergické dermatitidě, špatně se hojících ranách či na léčbu pokožky postižené plísňovými infekcemi.

 

 

/* JH CSS */ /* JH CSS */