Rozšířený popis produktu: KARTALIN® A+krém na psoriázu 100ml

V tomto článku se pojednává o krému na psoriázu - KARTALIN® A+.

Nehormonální krém KARTALIN® - A+ nabízí účinnou a komplexní terapii při každodenní péči o pokožku při psoriáze, atopickém ekzému, neurodermatitidě a jiných chronických neinfekčních kožních onemocněních. Krém má výrazný protizánětlivý a antibakteriální účinek, napomáhá regeneraci pokožky.

Krém účinně působí i při zánětech, čistí povrch pokožky od odumřelých buněk a zároveň zajišťuje výborné vstřebávání biologicky aktivních látek, chrání povrch pokožky a pomáhá při její rychlé regeneraci. Poskytuje rychlou úlevu od zarudnutí, olupování, svědění a pomáhá při dehydrataci pokožky. Má zjemňující, keratotický a regenerační účinek.
Tento krém oceníte při různých neinfekčních kožních onemocněních, jako jsou psoriáza, ekzém, alergická dermatitida, neurodermatitida, keratoderma a lichen planus.
Rovněž trpíte-li histaminovou intolerancí a trápí vás nepříjemné kožní projevy, tento krém může být doslova uklidňujícím balzámem na vaši podrážděnou pokožku.

 

Krem na psoriazu Kartalin v tube 100mlAktivní složky a jejich pozitivní účinky na kůži:

  •  Solidol – je to mastící olej, který má silné protizánětlivé a antiseptické účinky, pomáhá zmírnit zánětlivé procesy na kůži.

  • Rakytníkový olej - obsahuje vysoké množství vitamínu C, vitamínu E a karotenoidů, které mají silné antioxidantové účinky a přispívají k obnově a regeneraci pokožky. Pokožku zároveň tonizuje.

  • Lysozym - je enzym bílkovinné povahy s antibakteriálním účinkem, pomáhá bojovat proti bakteriím na pokožce.

  • Včelí med – má antimikrobiální a protizánětlivé účinky, podporuje hojení ran a zlepšuje stav pokožky. Pomáhá obnovit normální strukturu pokožky, zmírnit nebo odstranit bolest kloubů.

  • Heřmánek - má uklidňující a protizánětlivé účinky, zmírňuje podráždění pokožky a zlepšuje její stav.

  • Šípkový olej - obsahuje vitamín C, vitamín A a esenciální mastné kyseliny, které mají regenerační a hydratační účinky na pokožku.

  • Vitamin E (tokoferol) – je silný antioxidant, chrání kůži před volnými radikály a podporuje její obnovu.

  • Vitamin A – podporuje růst a obnovu buněk, má protizánětlivé a regenerační účinky na kůži – zmírňuje svědění.

  • Eukalyptový a levandulový olej - mají protizánětlivé, antibakteriální a zklidňující účinky na pokožku.

  • Kyselina salicylová – exfoliuje svrchní vrstvu kůže, čistí póry a pomáhá zlepšovat stav akné a jiných kožních problémů.

 

Chcem objednat Kartalin

/* JH CSS */ /* JH CSS */