Zázračný černý minerál z Ruska - Šungit

V tomto článku bych Vám chtěl představit jeden z klenotů ruské medicíny -  šungit.

Řekneme si něco o jeho účincích a o produktech, které se z něj vyrábějí. Šungitová ruda se vyskytuje pouze na jediném místě planety, je jí Karélie na severozápadě Ruska.

šungit-1

Šungit obsahuje fulleren, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů, má úžasné čistící účinky. Šungitová voda pomáhá léčit protizánětlivé onemocnění, alergie, kloubní problémy, ale i kožní problémy. Šungitem si filtroval vodu už Petr Veliký, dokonce vydal nařízení, aby každý jeho voják měl v láhvi Šungitovou drť, která filtruje vodu, toto opatření mělo zabránit přenosu nákaz. Tato informace je ze zápisů o bitvě u Poltavy z roku 1726, kdy Švédský vojáci našli tyto ,, kamínky ,, v lahvích svých ruských protivníků.

Šungit je paradoxně nejstarší minerál obsahující uhlík, máme ho tu už 2 miliardy let. I přesto, že šungit lze nalézt pouze v Rusku, v průběhu let se začalo se šungitem a Šungitovou drtí stále více a více experimentovat.

Začala se používat s tukem z jezevce, proti bolesti, se včelím jedem, s zábělníku atd. Už tehdy se prakticky zjistilo, že fullereny obsažené v šungitu aktivně pohlcují toxiny a v kombinaci s bylinkami mají masti protizánětlivé účinky. Šungit byl tak účinný, že se z drtě, bylin a mastí začali vyrábět komplexní krémy, které svojí účinností nedovolili v Rusku vstoupit na trh konvenčním krémům proti otokům, které známe z našich lékáren.

Proto ten, kdo hledá přírodní alternativu pro své zdraví, by se měl u šungitu určitě zastavit a zamyslet. Využití Šungitových krémů má široký záběr, z vlastní zkušenosti mohu doporučit.

Šungitový krém. Pokud se věnujete sportu, nebo fyzicky namáhavé práci, víte jak Vás mohou bolet klouby a svaly po dobře vykonané práci. Já boxuji, během tohoto gentlemanské sportu se mi nejednou stalo, že jsem prodloužil úder tam, kde to bylo ramenu nepřirozené. Druhý den nastupuje bolest a ruce jsou Vám na nic, jen vysí. Když jsem si večer vmasíroval krém do ramen, nedával jsem tomu šanci a řekl jsem si, že je to výmysl tlupy šarlatánů z Ruska. Dnes za ten výmysl děkuji, slouží mi velmi dobře, proč by nemohl i Vám?

Zda jste se bouchly při sportovním výkonu, nebo o židli v kanceláři je jedno. Šungitový krém se sustarutinem má protizánětlivé účinky. A co na křečové žíly? Na to jsou hlavně pijavice, a krém Sofia, který najdete zde

Jiné produkty, které obsahují zázračný minerál šungit jsme pro Vás připravili na náš e-shop ????

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení