Nachlazení? ROTOKAN může být odpověď.

Onemocnění horních cest dýchacích je daní za znečištěné ovzduší, které prudce likviduje přirozenou imunitu a vyvolává alergie. Sami asi víte, jakým divem je člověk, který není na nic alergický. Takové uvažování však nepomůže, pokud Vás skolí chřipka, angína, zánět nosních dutin a podobně. Viry a bakterie tu jednoduše jsou. Na bakterie antibiotika účinkují, ale na viry ne. Všechny léky účinkují vnitřně. Ale jejich účinek se zlepší, pokud jim pomůžeme i zvnějšku.

 

bylinky-710x434

Existují léty ověřené bylinky, ze kterých se dá připravit kloktadlo na nemocné hrdlo a urychlit hojení zaníceného hrdla nebo dásní.

Například heřmánek, měsíček nebo řebříček. Všechny mají protizánětlivé a hojivé účinky, což je při onemocněních dásní a horních cest dýchacích nesmírně důležité. Navíc je výtažek těchto rostlin připraven v alkoholu, který sice nezlikviduje zánět, ale dezinfikuje. 

ROTOKAN není zkratka ani nové slovo – je to značka pro roztok rostlinných extraktů v 33% etanolu.

Příroda má lék na všechno,tedy i na škrábání v krku, zánět dásní, zvětšené mandle či již rozvinutý zánět hrdla nebo opuchlé nosní sliznice.

ROTOKAN je výborné spojení bylin, které v boji proti podzimním prochladnutím a chorobám pomáhají od pradávna. Heřmánek, měsíček a řebříček – jaká jednoduchá kombinace. Nejen léčí, ale působí také preventivně. Dají se využít také jako kloktadlo nebo jako roztok na potírání zanícených dásní či dobře známých aft v dutině ústní.

Stačí rozmíchat 1 čajovou lžičku ve sklenici teplé vody, nechat vychladnout a potom 2-3 krát denně kloktat (cca ½ připravené sklenice na jedno vykloktání ) nebo připraveným roztokem ROTOKANU s vodou jemně 1-2 minuty potírat vatovou tyčinku aftu nebo zanícenou dáseň. Také při onemocněních dásní je dobrý celkový výplach úst 2x denně.

Vždy platilo a platí, že předcházení nepříjemným chorobám je lepší nežli jejich léčba. Zkusme se tedy vrátit k osvědčené kombinaci těchto tří léčivých bylin připravených zabojovat spolu s Vámi s nepříjemnými podzimními prochladnutími.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení