mylo

Webová stránka značky: mylo

Značku Mylo založila Barb, která popisuje svoji cestu ke ručně vyráběné kosmetice. Mýdla jsem začala vyrábět v roce 2013, když mi moje kamarádka darovala knihu o výrobě mýdel postupem, jak to dělávali ještě naše babičky.

#ShowMore#

Tato kniha mě tak uchvátila, že jsem si sama začala vyrábět nejen mýdla, ale později i veškerou kosmetiku. Postupně jsem zjistila, že mi pomáhá více než jakákoliv jiná koupena v lékárně. Předtím jsem zvykla doma mávat slušnou zásobu všech možných přípravků na pleť a tělo, ale časem jsem pochopila, že pleti stačí málo, aby vypadala zdravě.

V tomto procesu vytváření ideální péče o pokožku jsem se úplně našla. Uspokojuje moje kreativní potřeby, což mi předcházející práce nevěděla poskytnout. Moje vášeň pro vymýšlení a míchání nových produktů mě posunula až k otevření tohoto malého "handmade" obchodu. Filozofie značky Mylo je:


PURITY
Čistota - Mylo je ručně vyráběná kosmetika inspirovaná přírodou. Efektivní spojuje sílu jednotlivých ingrediencí tak, aby dodala pokožce potřebnou starostilovsť a zbytečně ji nezatěžovala syntetickými látkami. Čistá a rozmazlována pokožka se vám dlouhodobě odvděčí zdravým vzhledem.

SIMPLICITY
Jednoduchost - základem výroby Mylo kosmetiky je jednoduchá receptura bohatá na účinné a výživné látky. Jednoduchý je i design obalů, které jsou vytvořeny s ohledem na životní prostředí. Při jeho výběru přihlíží na možnost recyklace, zero waste a znovu navrácení do koloběhu použití.

NATURE
Příroda - Mylo ve svých produktech používá ty nejkvalitnější přírodní složky. Při jejich výběru myslí nejen na jejich Způsob účinku, bezpečnost, ale i na etický a ekologický aspekt. Upřednostňuje suroviny lokální, organické a fair trade.

Více o tom proč jsme se v Herbatica rozhodli zařadit lokálně vyráběnou kosmetiku si můžete přečíst zde.

Žádné produkty značky mylo nebyly nalezeny...