mylo

Webová stránka značky: mylo

Značku Mylo založila Barb, která popisuje svoji cestu ke ručně vyráběné kosmetice. Mýdla jsem začala vyrábět v roce 2013, když mi moje kamarádka darovala knihu o výrobě mýdel postupem, jak to dělávali ještě naše babičky.

#ShowMore#

Tato kniha mě tak uchvátila, že jsem si sama začala vyrábět nejen mýdla, ale později i veškerou kosmetiku. Postupně jsem zjistila, že mi pomáhá více než jakákoliv jiná koupena v lékárně. Předtím jsem zvykla doma mávat slušnou zásobu všech možných přípravků na pleť a tělo, ale časem jsem pochopila, že pleti stačí málo, aby vypadala zdravě.

V tomto procesu vytváření ideální péče o pokožku jsem se úplně našla. Uspokojuje moje kreativní potřeby, což mi předcházející práce nevěděla poskytnout. Moje vášeň pro vymýšlení a míchání nových produktů mě posunula až k otevření tohoto malého "handmade" obchodu. Filozofie značky Mylo je:


PURITY
Čistota - Mylo je ručně vyráběná kosmetika inspirovaná přírodou. Efektivní spojuje sílu jednotlivých ingrediencí tak, aby dodala pokožce potřebnou starostilovsť a zbytečně ji nezatěžovala syntetickými látkami. Čistá a rozmazlována pokožka se vám dlouhodobě odvděčí zdravým vzhledem.

SIMPLICITY
Jednoduchost - základem výroby Mylo kosmetiky je jednoduchá receptura bohatá na účinné a výživné látky. Jednoduchý je i design obalů, které jsou vytvořeny s ohledem na životní prostředí. Při jeho výběru přihlíží na možnost recyklace, zero waste a znovu navrácení do koloběhu použití.

NATURE
Příroda - Mylo ve svých produktech používá ty nejkvalitnější přírodní složky. Při jejich výběru myslí nejen na jejich Způsob účinku, bezpečnost, ale i na etický a ekologický aspekt. Upřednostňuje suroviny lokální, organické a fair trade.

Více o tom proč jsme se v Herbatica rozhodli zařadit lokálně vyráběnou kosmetiku si můžete přečíst zde.

Žádné produkty značky mylo nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení