Kvitok

Webová stránka značky: Kvitok

Kosmetika Kvitok je vyráběna z čistě přírodních surovin, a až na kozí mléko či včelí vosk, jde o suroviny rostlinného původu. Všechny produkty vznikají v nových větších prostorách, které jsou obklopeny malebnou přírodou Vihorlatských vrchů.

#ShowMore#

V nabídce najdete veganské / vegetariánské kosmetické produkty pro komplexní péči o pleť, tělo či vlasy. Naše kosmetika dokáže pomoci i při specifických problémech, jako jsou akné, atopický ekzém, suchá pokožka, celulitida či lupy.

Jako PRVNÍ SLOVENSKÁ RUČNĚ VYRÁBĚNÁ KOSMETIKA jsme letos získali oprávnění pro používání mezinárodně uznávaného loga společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny (dříve známé jako certifikát HCS - Humane Cosmetics Standard) - jediný celosvětově platný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně jednotlivých složek) nejsou testovány na zvířatech. Všechny naše produkty (a také suroviny, které v nich používáme) byly schváleny a splňují přísná kritéria Cruelty Free International Leaping Bunny programu, zlatého standardu pro "Cruelty free" kosmetiku.

Věříme, že kosmetické produkty by měly být Cruelty free - bez krutosti. Jsme hrdí na to, že naše produkty jsou schváleny organizací Leaping Bunny. Tato mezinárodní organizace vyžaduje dodržování Cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně sleduje auditem. Dodržujeme tyto zásady a také aktivně monitorujeme našich dodavatelů, abychom zajistili, že naše výrobky budou nadále splňovat všechna přísná kritéria Leaping Bunny. Náš systém monitorování dodavatelů je také předmětem nezávislého pravidelného auditu.

Více o tom, proč jsme se v Herbatice rozhodli zařadit lokálně vyráběnou kosmetiku si můžete přečíst zde.

7 položek celkem
repelentný olej anti mosquito
Tip Množstevní sleva
229 Kč –13 %
164 Kč bez DPH
199 Kč

Repelentní olej Anti Mosquito je ideální na dovolenou, posezení u ohně či procházky lesem.  

Kód: 2121
pánsky darčekový balíček produkty
Množstevní sleva
520 Kč bez DPH
629 Kč

I muži se chtějí líbit, proto jsme pro ně připravili speciální dárkový balíček. Tento balíček ručně vyráběné kosmetiky z darů přírody je vynikajícím dárkem pro muže každého věku.

Kód: 2118
marhuľový krém nočný
Množstevní sleva
467 Kč –10 %
346 Kč bez DPH
419 Kč

Podrážděná, začervenalá a citlivá pleť se suchými šupinkatými místy do věku cca 30 let potřebuje speciální péči a extra dávku vitamínů a hydratace. 

Kód: 2115
2002 removebg preview
Množstevní sleva
388 Kč bez DPH
469 Kč

Podrážděná, začervenalá a citlivá pleť se suchými šupinkatými místy do věku cca 30 let potřebuje speciální péči a extra dávku vitamínů a hydratace.   

Kód: 2114
konopný krém nočný
Množstevní sleva
483 Kč –9 %
363 Kč bez DPH
439 Kč

Vyvažující noční krém je vytvořený speciálně pro potřeby problematické pleti (do věku cca 30 let), která se víc mastí, leskne, má rozšířené póry či akné. 

Kód: 2113
konopný krém denný
Tip Množstevní sleva
404 Kč bez DPH
489 Kč

Tento lehký denní krém je vytvořený speciálně pro potřeby problematické pleti, která se víc mastí, leskne, má rozšířené póry či akné. 

Kód: 2112
balíček mastná pleť produkty
Množstevní sleva
652 Kč bez DPH
789 Kč

V tomto balíčku najdeš všechno, co potřebuješ pro kompletní péči o tvojí (ne)dokonalou pleť!  

Kód: 2110

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem