Gelový balzám V. Dikula s kostivalem a včelím jedem na oblast kříže - Korolev Farm- 125 ml

Kód: 2201
Novinka Množstevní sleva
Značka: Korolev Farm
309 Kč
Skladem (30 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Pro prevenci nemocí kloubů a páteře, jakož i pro porušování funkce pohybového aparátu, po sportovních a domácích úrazech, při komplexní léčbě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balzám na tělos kostivalem a včelím jedem je přírodní multikomponentní balzám na tělo v oblasti kloubů a páteře.
 
Účelem balzámu je aktivace krevního oběhu a normalizace metabolismu v tkáních, udržení zdravého funkčního stavu a inhibice destruktivních procesů. Základem balzámu je slavná léčivá rostlina kostival, která má jedinečný léčivý účinek na kosti a klouby. Pro nemoci kloubů a poranění, jako léčivý, protizánětlivý, antirevmatický prostředek, kostival nemá obdoby. 
 
Zdokumentována je úspěšná léčba nemocí kloubů kostrou Ivanem Hrozným a Císařovnou Kateřinou II. Dnes se v mnoha zemích hojně používá v medicíně. Kostival byl obzvláště známý svou schopností rychle léčit rány a zranění, díky nimž byl prvním prostředkem pomoci zraněným na poli. Úžasný léčivý účinek je spojen s vysokým obsahem allantoinu, který se vyznačuje nejen silnými baktericidními a protizánětlivými účinky, ale má také jedinečnou schopnost stimulovat tvorbu nových zdravých buněk v jakékoli tkáni. Při onemocněních kloubů kostival zmírňuje zánět a otoky, a co je nejdůležitější, aktivuje procesy obnovy a regenerace chrupavky.
 
Zlatý knír, který je součástí balzámu, je jedním z nejúčinnějších tradičních léčiv, který si v posledních letech získal obrovskou popularitu. Zlatý knír, bohatý na biologicky aktivní látky, je silný biogenní stimulant, který zvyšuje účinek všech složek, které tvoří složení. Komplex bylinných extraktů, sestavený podle principu synergismu, má protizánětlivý účinek, podporuje vylučování solí, zmírňuje otoky a svalové křeče, aktivuje krevní oběh a zlepšuje trofismus tkání.
 
Včelí jed - vysoce aktivní biologická sloučenina, je jedním z nejúčinnějších činitelů v léčbě onemocnění kloubů a páteře. Penetrace uvnitř kloubního vaku a mezi disky obratlů chrupavky, včelí jed aktivuje mikrocirkulaci, dodává biologicky aktivní látky, inhibuje rozvoj degenerativních procesů v kloubech a páteři, podporuje eliminaci rozkladných produktů (toxiny, soli).
 

Způsob použití: Balzám nanášejte na postižené místo 3-5 minut až do úplného vstřebání 2-3 krát denně. Přípravek je určený na každodenní použití. Přípravek je možné používat po dobu 6-8 týdnů.

Upozornění: Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na některou ze složek přípravku. V případě výskytu alergické reakce přestaňte přípravek používat  a poraďte se se svým svým lékařem. 

2201

Země původu: Rusko 

Obsah balení: 100 ml

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FV Avatar autora | 25.11.2021
Aplikuji teprve týden, ale asi to pomůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: