Aby pro vás Herbatica fungovala co nejlépe, používáme cookies. 🍪 Některé jsou nezbytné pro fungování e-shopu, jiné nám pomáhají zlepšovat obsah, neztratit to, co máte v košíku, a zobrazovat nabídky, které jsou pro vás skutečně relevantní. Můžete si je upravit podle svých preferencí. Více informací najdete zde.

Přejít na obsah

Přihlášení k vašemu účtu

Nevyplňujte toto pole

Nová registraceZapomenuté heslo

nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:ahoj@herbatica.cz
  • Herbatica klub
  • Blog
  • Doprava a platby
  • Náš tým
  • Obaly v Herbatica
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky ochrany osobních údajů
  • FAQ
  • Velkoobchod
  • Reklamační řád
  • Prohlášení o ochraně osobních údajů
    Zdraví. Krása. Příroda.
    Nákupní košík Prázdný košík
    • 🔥 Slevy
    • Trápí mě
      • Kožní problémy
        • Strie a celulitida,
        • Psoriáza a lupénka,
        • Herpesy a bradavice,
        • Pigmentové skvrny,
        • Rány, jizvy a popáleniny,
        • Seborea,
        • Ekzém,
        • Plísně,
        • Akné
      • Imunita a obranyschopnost
        • Alergie a intolerance
      • Trávení a metabolismus
        • Paraziti a detoxikace,
        • Trávení a žaludek,
        • Játra a žlučník,
        • Střeva a střevní mikroflóra
      • Klouby a pohybový aparát
        • Bolest zad, seknutí v kříži,
        • Chrupavky,
        • Karpální tunel,
        • Klouby,
        • Poúrazové stavy,
        • Revma,
        • Svaly a šlachy,
        • Tenisový loket,
        • Dna (kyselina močová)
      • Mozek a nervový systém
        • Bolest hlavy a migréna,
        • Paměť a koncentrace,
        • Spánek a nespavost,
        • Stres a nervozita,
        • Energie a vitalita
      • Srdce a cévy
        • Vysoký krevní tlak,
        • Lymfatický systém,
        • Cholesterol,
        • Hemeroidy,
        • Křečové žíly
      • Hormonální rovnováha
        • Ženské zdraví,
        • Mužské zdraví,
        • Štítná žláza,
        • Cukrovka
      • Dýchací cesty, průdušky a plíce
        • Bolest v krku a kašel,
        • Astma a průdušky
      • Oči a zrak
      • Ledviny a močové cesty
      • Hubnutí a krásná linie
    • Přírodní kosmetika
      • Pleťová kosmetika
        • Podle typu pleti,
        • Pleťové krémy,
        • Séra, emulze, oleje,
        • Pleťové masky,
        • Pleťové peelingy,
        • Čištění pleti,
        • Obočí a řasy,
        • Péče o rty,
        • Speciální péče o pleť
      • Tělová kosmetika
        • Sprchové gely,
        • Tělové krémy,
        • Tělové peelingy,
        • Tělové oleje,
        • Mýdla,
        • Intímní hygiena,
        • Péče o ruce a nehty,
        • Péče o nohy,
        • Repelenty,
        • Přípravky do koupele,
        • Přípravky na opalování,
        • Přípravky na holení,
        • Deodoranty a antiperspiranty,
        • Péče o celulitidu a strie
      • Péče o vlasy
        • Vlasová kosmetika,
        • Vlasová diagnostika
      • Ústní hygiena
      • Aromaterapie
        • Esenciální oleje
      • CBD
      • Masážní pomůcky
        • Masážní krémy,
        • Masážní oleje
      • Pro muže
    • Doplňky výživy
      • Vitamíny a minerály
        • Multivitamíny,
        • Vitamín B,
        • Vitamín C,
        • Vitamín D,
        • Vitamín K,
        • Hořčík,
        • Zinek,
        • Železo
      • Lipozomální vitaminy
      • Probiotika a prebiotika
      • Adaptogeny
      • Bylinné extrakty
      • Bylinné tinktury
      • Kolageny
      • Omega-3 a zdravé tuky
      • Doplňky stravy pro muže
      • Doplňky stravy pro ženu
      • Doplňky stravy pro děti
    • Potraviny a nápoje
      • Čaje
      • Káva
      • Sirupy a medy
      • Speciální jedlé oleje
      • Pomazánky a tahini
      • Šťávy
      • Žvýkačky
      • Bonbony
    • EKO domácnosť
      • Praní
      • Čisticí prostředky
      • Oblečení a obuv
        • Zdravotní ponožky,
        • Papuče,
        • Pásky a nálepky na prsa
      • EKO doplňky
      • Rehabilitační pomůcky
    • Účinné složky od A do Z
      • Aloe vera
      • Argan
      • Ashwagandha
      • Březový dehet
      • Brusinka
      • Cedr
      • Chlorella
      • Čaga
      • Echinacea
      • Extrakt z pijavice lékařské
      • Hadí jed
      • Heřmánek
      • Jezevčí tuk
      • Jírovec maďal
      • Koenzym Q10
      • Konopí
      • Kopřiva
      • Kostival
      • Kozlík lékařský
      • Kurkuma
      • Kyselina hyaluronová
      • Kyselina jantarová
      • Lékořice
      • Levandule
      • Lopuch
      • Lutein
      • Masticha
      • Med, propolis a včelí jed
      • Měsíček
      • Mumio
      • Opunciový olej
      • Ostropestřec mariánský
      • Panthenol
      • Rakytník
      • Retinol
      • Rozmarýn
      • Rybí olej
      • Růže
      • Spirulina
      • Šišák bajkalský
      • Šungit
      • Tea Tree
      • Vlaštovičník větší
      • Zázvor
      • Ženšen
    • Zvířata
      • Psi
        • Péče o tlapky a drápky,
        • Péče o oči, uši a zuby,
        • Péče o pokožku a srst,
        • Doplňková výživa pro psy
      • Koně
      • Kočky
    • Novinky
    • Dárky
    • Značky
      • 8000kicks
      • Adelle Davis
      • Alteya
      • Annabis
      • Aroma'Saules
      • Aromatika
      • Babička Agafia
      • BFF
      • Bioherba
      • Bionnex
      • Biopharma
      • BIOVIT LLC
      • Bishofit
      • Boro Plus
      • BreastExtra+
      • Bulgarian Rose Karlovo
      • Bylinářství U Chytré horákyně
      • CaliFarms
      • DIOD
      • Dizao
      • Dr. Feelgood
      • Dr. Fleming
      • Dr. Konopka's
      • Dr. Retter
      • Dr. Sea
      • EcoLatier
      • Ecolek
      • ELEO
      • Elfa Pharm
      • Elit Pharm
      • ELIXIR
      • Emelyanovskaya Biofactory
      • Epigemic®
      • EREXAN
      • Estvita
      • Evalar
      • Farm Produkt
      • Farmakom
      • FBT
      • Fitokosmetik
      • FitoSila
      • FitoSlim
      • Forest Balsam
      • Green idea
      • Heart Elements
      • Herba
      • Herba Denta
      • Herbal Traditions
      • Herbalex
      • Herbatica
      • HERBIN
      • Hutorok
      • IN VITRO
      • INA Essentials
      • IPHAR
      • JutaVit
      • KrokMed
      • Lc+
      • LekoPro
      • Lekraset
      • Link Natural
      • Mama Pharmelia
      • MamaFlow
      • Manuka Health
      • Masticha Terapia
      • Myelis
      • NAMMAN MUAY
      • Natura Estonica
      • NATURE OF AGIVA
      • Naturmeda
      • Nefdesanté
      • NEURINU
      • Olymp Handels
      • Organic People
      • Originary Color
      • Ovecha
      • PharmGroup
      • RFF
      • Rozhýb to
      • Salt Of The Earth
      • Sangam Herbals
      • Sašera-Med
      • SHIR Beauty & Science
      • Shuya
      • Skinnovate
      • Sotya
      • Specialist
      • SwissMedicus
      • Šungitové kameny
      • Teavit
      • Ternopharm
      • The Doctor Health and Care
      • TheraBeast
      • Trávniček
      • Twinstec 911+
      • Valsam Vet
      • Vanuba
      • Vifitex
      • ViolaHerb
      • VITA-LAB
      • Vitateka
      • Zelená Země
      • ZENLU
      • Zolotoi
    • Přihlášení
    Více
    Domů / Trápí mě / Srdce a cévy / Křečové žíly

    Křečové žíly, Strana 2

    Postranní panel

    Otevřít filtr

    Cena

    99 Kč892 Kč
    199892
    Rozbalit filtr

    Značky

    Položek k zobrazení: 50

    Odebírat newsletter

    Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.

    Nevyplňujte toto pole

    Poslední hodnocení produktů

    Horský vlaštovičník – kosmetický přípravek na bradavice – 15 ml – Herbal Traditions Horský vlaštovičník – kosmetický přípravek na bradavice – 15 ml – Herbal Traditions Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. Věra Krejčířová
    Zatím užívám a trochu to pomáhá.

    Top 10 produktů

    1. Horský vlaštovičník „čistotěl“ – elixír na bradavice – 3 ml – Herbal Traditions Horský vlaštovičník „čistotěl“ – elixír na bradavice – 3 ml – Herbal Traditions 179 Kč
    2. Chladivý gel Menovazil pro masáž kloubů a svalů - Elixir - 40 ml Chladivý gel Menovazil pro masáž kloubů a svalů - Elixir - 40 ml 279 Kč
    3. Lipozomální Koenzym Q10 - 200 ml - Herbatica Lipozomální Koenzym Q10 - 200 ml - Herbatica 329 Kč
    4. Krém na klouby „Živokost“ s kostivalem a včelím jedem - 75 ml - Elixir Krém na klouby „Živokost“ s kostivalem a včelím jedem - 75 ml - Elixir 279 Kč
    5. Sirup z islandského lišejníku – 120 ml – Vitateka Sirup z islandského lišejníku – 120 ml – Vitateka 259 Kč
    6. Lipozomální Vitamin C 1000 mg - 200 ml - Herbatica Lipozomální Vitamin C 1000 mg - 200 ml - Herbatica 259 Kč
    7. Kopřiva dvoudomá – tinktura – kapky 50 ml – Green idea Kopřiva dvoudomá – tinktura – kapky 50 ml – Green idea 179 Kč
    8. Zvýhodněný set: 2× Horský vlaštovičník „čistotel“ – elixír na bradavice – 3 ml – Herbal Traditions Zvýhodněný set: 2× Horský vlaštovičník „čistotel“ – elixír na bradavice – 3 ml – Herbal Traditions 341 Kč
    9. Tinktura z lichořeřišnice – kapky 50 ml – Green idea Tinktura z lichořeřišnice – kapky 50 ml – Green idea 179 Kč
    10. Kapilár regenerační krém balzám 75 ml Elixir Kapilár regenerační krém-balzám - 75 ml - Elixir 229 Kč

    Řazení produktů

    50 položek celkem

    Výpis produktů

    Krém na žíly Rutin s extraktem z Ginkgo biloba - 100 ml - Ecolek
    Krém na žíly Rutin s extraktem z Ginkgo biloba - 100 ml - Ecolek
    Skladem (>10 ks)
    148 Kč bez DPH
    179 Kč
    Měrná cena: 179 Kč / 100 ml

    Krém na nohy a žíly obsahuje dvě hlavní aktivní složky – rutin a extrakt z Ginkgo biloba, které pomáhají pečovat o pokožku v oblasti nohou se sklonem k pocitu těžkých nohou....

    4747
    Krém-balzám na nohy s bylinnými extrakty a badyagou - 75 ml - Herbal Traditions
    Krém-balzám na nohy s bylinnými extrakty a badyagou - 75 ml - Herbal Traditions
    Skladem (>10 ks)
    164 Kč bez DPH
    199 Kč
    Měrná cena: 265,33 Kč / 100 ml

    Kosmetický krém-balzám na nohy pro každodenní péči o pokožku. Obsahuje extrakt z badyagy a další vyživující složky. Vhodný k aplikaci na pokožku nohou po dlouhém stání nebo...

    5021
    Krém-balzám na nohy Troxerutin - 75 ml - FBT
    Krém-balzám na nohy Troxerutin - 75 ml - FBT
    Skladem (>10 ks)
    181 Kč bez DPH
    219 Kč
    Měrná cena: 292 Kč / 100 ml

    Krém-balzám na nohy Troxerutin je inovativní přípravek pro každodenní péči o nohy, který pomáhá zmírnit pocit těžkých a unavených nohou, zlepšuje jejich vzhled a podporuje...

    4585
    Krémový gel-balzám na nohy s jírovcem maďalem - 250 ml - Herbal Traditions
    Krémový gel-balzám na nohy s jírovcem maďalem - 250 ml - Herbal Traditions
    Skladem (5 ks)
    214 Kč bez DPH
    259 Kč
    Měrná cena: 103,60 Kč / 100 ml

    Gel-balzám 2 v 1 se doporučuje používat po fyzické námaze, sportu nebo masáži, zejména při pocitu těžkých a unavených nohou. Díky obsahu extraktu z jírovce maďalu, květu arniky...

    5022
    Lymforegen Premium 250 ml - Green idea
    Novinka
    Lymforegen Premium 250 ml - Green idea
    Skladem (>10 ks)
    222 Kč bez DPH
    249 Kč
    Měrná cena: 99,60 Kč / 100 ml

    Lymforegen Premium Green idea je tekutý veganský bylinný komplex se zázvorem, pampeliškou, kopřivou a echinaceou. Podporuje vylučování vody z organismu, normální činnost...

    7776
    Magnesium DUO dvouměsíční kúra - 120 kapslí - Herbatica
    Magnesium DUO dvouměsíční kúra - 120 kapslí - Herbatica
    Skladem (>10 ks)
    383 Kč bez DPH
    429 Kč
    Měrná cena: 3,58 Kč / 1 ks

    Dopřejte svému tělu to, co skutečně potřebuje – dvojitou sílu hořčíku v šetrné chelátové formě. Magnesium DUO přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje normální...

    4999
    Move & Flow Gel – kostivalovo-kaštanový gel – 100 ml - Herbatica
    Tip
    Move & Flow Gel – kostivalovo-kaštanový gel – 100 ml - Herbatica
    Skladem (9 ks)
    660 Kč bez DPH
    799 Kč
    Měrná cena: 799 Kč / 100 ml

    Move & Flow Gel je kostivalovo-kaštanový gel určený k péči o pokožku při pocitu únavysvalů, kloubů a nohou. Obsahuje rostlinnéextrakty z kostivalu a jírovcemaďalu, které...

    6005
    Ponožky pro osoby s objemnějšíma nohama - béžové - Ovecha - L (35-38)
    Novinka
    Ponožky pro osoby s objemnějšíma nohama - béžové - Ovecha - L (35-38)
    Skladem (9 ks)
    222 Kč bez DPH
    269 Kč
    Detail

    Ponožky s vysokým obsahem bavlny, pro diabetiky a osoby s nadměrně silnýma nebo oteklýma nohama. Vhodné také při pooperačních stavech. Mají antibakteriální úpravu v kombinaci s...

    • L (35-38)
    + další
    3730/L
    Ponožky pro osoby s objemnějšími nohami - šedé - Ovecha - L (35-38)
    Ponožky pro osoby s objemnějšími nohami - šedé - Ovecha - L (35-38)
    Skladem (4 ks)
    222 Kč bez DPH
    269 Kč
    Detail

    Ponožky s vysokým obsahem bavlny, pro diabetiky a osoby s nadměrně silnými nebo oteklými nohami. Vhodné také pro pooperační stavy. Mají antibakteriální úpravu v kombinaci s Aloe...

    • L (35-38)
    + další
    3690/L
    Ponožky pro osoby s objemnými nohami – černé – Ovecha – L (35–38)
    Ponožky pro osoby s objemnými nohami – černé – Ovecha – L (35–38)
    Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
    Skladem (>10 ks)
    272 Kč bez DPH
    329 Kč
    Detail

    Ponožky s vysokým obsahem bavlny, vhodné pro diabetiky a osoby s nadměrně silnými nebo oteklými nohami. Vhodné také pro pooperační období. Mají antibakteriální úpravu v...

    • L (35-38)
    + další
    3741/L
    Ponožky s jemným lemem, s mikroplyšem v patě a špičce - šedé - Ovecha - 23-24
    Novinka
    Ponožky s jemným lemem, s mikroplyšem v patě a špičce - šedé - Ovecha - 23-24
    Skladem (>10 ks)
    148 Kč bez DPH
    179 Kč
    Detail

    Ponožky s vysokým obsahem bavlny. Jsou vhodné zejména pro osoby se zhoršeným prokrvením dolních končetin. Mají velmi jemný stisk speciálně upraveného lemu s vysokou pružností.

    • 23-24
    + další
    3733/23
    Ponožky s jemným sevřením lemu, s mikroplyšem v patě a špičce, béžové - Ovecha - 25-26
    Ponožky s jemným sevřením lemu, s mikroplyšem v patě a špičce, béžové - Ovecha - 25-26
    Skladem (>10 ks)
    148 Kč bez DPH
    179 Kč
    Detail

    Ponožky s vysokým obsahem bavlny. Jsou vhodné zejména pro osoby se zhoršeným prokrvením dolních končetin. Mají velmi jemné sevření speciálně upraveného lemu s vysokou roztažností.

    • 25-26
    • 27-28
    • 31-32
    + další
    3731/25
    Ponožky s jemným stažením lemu – s mikroplyšem v patě a špičce – tmavě šedé – Ovecha
    Ponožky s jemným stažením lemu – s mikroplyšem v patě a špičce – tmavě šedé – Ovecha
    Skladem (>10 ks)
    148 Kč bez DPH
    179 Kč
    Detail

    Ponožky s vysokým obsahem bavlny. Jsou vhodné zejména pro osoby se zhoršeným prokrvením dolních končetin. Mají velmi jemné stažení speciálně upraveného lemu s vysokou pružností.

    • 23-24
    • 25-26
    • 27-28
    • 31-32
    + další
    3732/23
    Rutin 250 mg – 100 kapslí – Bioherba
    Novinka Tip
    Rutin 250 mg – 100 kapslí – Bioherba
    Skladem (>10 ks)
    356 Kč bez DPH
    399 Kč
    Měrná cena: 3,99 Kč / 1 ks

    Rutin 250 mg s obsahem bioflavonoidu ze stromu Sophora japonica doplněný o zinek. Podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem a správné fungování imunitního systému....

    6281
    Varixgreen - 90 kapslí - Green idea
    Varixgreen - 90 kapslí - Green idea
    Skladem (>10 ks)
    419 Kč bez DPH
    469 Kč
    Měrná cena: 5,21 Kč / 1 ks

    Bylinný komplex Varixgreen podporuje normální činnost cévní a oběhové soustavy, pomáhá udržovat žíly, tepny a kapiláry v dobré kondici. Je vhodný při pocitu těžkých nohou,...

    5085
    Venuregen gel – 250 ml – Green idea
    Venuregen gel – 250 ml – Green idea
    Skladem (6 ks)
    173 Kč bez DPH
    209 Kč
    Měrná cena: 83,60 Kč / 100 ml

    Bylinný gel s obsahem jírovce maďalu, arniky, řepíku a dalších aktivních látek. Určený k péči o unavené nohy se sklonem ke křečovým žilám a při kuperóze. Podporuje pružnost a...

    5353
    Vitamín K1 100 mcg – 100 kapslí – Bioherba
    Novinka Tip
    Vitamín K1 100 mcg – 100 kapslí – Bioherba
    Skladem (2 ks)
    294 Kč bez DPH
    329 Kč
    Měrná cena: 3,29 Kč / 1 ks

    Vitamín K1 100 mcg Bioherba přispívá k normální srážlivosti krve a k udržení zdravých kostí. Praktické kapsle s jednoduchým dávkováním jsou vhodné pro každodenní doplnění...

    6280
    Zvýhodněný set: 2× KONSKÁ SILA krém na žíly – 75 ml – LekoPro
    Akce
    379 Kč –5 %
    Zvýhodněný set: 2× KONSKÁ SILA krém na žíly – 75 ml – LekoPro
    Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
    Skladem (>10 ks)
    297 Kč bez DPH
    359 Kč

    Zvýhodněný set: 2× KONSKÁ SILA krém na žíly. Krém na žíly „Konská sila“ s obsahem aktivních látek a bylinných extraktů, jako je jírovec maďal, rutin a ginkgo, je vhodný pro péči...

    4386/2
    Zvýhodněný set: 2× Krém na žíly Rutin s extraktem z ginkgo biloba - 100 ml - Ecolek
    Akce
    359 Kč –5 %
    Zvýhodněný set: 2× Krém na žíly Rutin s extraktem z ginkgo biloba - 100 ml - Ecolek
    Skladem (>10 ks)
    282 Kč bez DPH
    341 Kč

    Zvýhodněný set: 2× Krém na žíly Rutin. Krém na nohy a žíly obsahuje dvě hlavní aktivní složky – rutin a extrakt z ginkgo biloba, které pomáhají pečovat o pokožku nohou a...

    4747/2
    Žilník – konopné mléko – 200 ml – Green idea
    Žilník – konopné mléko – 200 ml – Green idea
    Skladem (4 ks)
    255 Kč bez DPH
    309 Kč
    Měrná cena: 154,50 Kč / 100 ml

    Bylinné konopné mléko určené k jemné masáži pokožky nohou. Podporuje zdravou žilní cirkulaci, pomáhá uvolnit pocit těžkých nohou a osvěžuje pokožku. Obsahuje konopný olej,...

    5411

    Ovládací prvky výpisu

    Stránkování

    Nacházíte se na straně 2 z 2.

    • 1
    • 2
    50 položek celkem
    Nahoru

    Zápatí

    Zdraví. Krása. Příroda.
    Herbatica.cz

    Váš partner pro zdravý životní styl a vitalitu.

    +421 2/321 123 45 ahoj@herbatica.cz

    Informace pro vás

    • Blog
    • O nás
    • Časté otázky
    • Darčeková poukážka
    • Výrobci a značky
    • Recenze

    Důležité informace

    • Doprava a platby
    • Detail objednávky
    • Reklamace a vrácení
    • Obchodní podmínky
    • Ochrana osobních údajů
    • Cookies

    Pro partnery

    • Affiliate program
    • Velkoobchod
    • Dropshipping
    • Private label
    • CZ
    • SK
    • HU
    • RO
    99%
    (855x)
    97%
    (692x)
    5,0/5
    (5x)
    ShoptetVytvořil Shoptet Copyright 2026 Zdraví. Krása. Příroda.. Všechna práva vyhrazena. Upravit nastavení cookies