Masticha Vena při problémech s vysokým tlakem a cholesterolem – 100 tablet

Kód: 3213
999 Kč
Externí sklad. Skladem do 3- 4 prac. dnů
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Položka byla vyprodána…

Masticha Vena přináší jedinečné spojení chioskej mastichy s výjimečnými přírodními výtažky z granátového jablka a oliv. Jejich spojením vzniká unikátní produkt pro vaše srdce a to zcela bez vedlejších účinků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masticha Vena přináší jedinečné spojení chioskej mastichy s výjimečnými přírodními výtažky z granátového jablka a oliv. Jejich spojením vzniká unikátní produkt pro vaše srdce a to zcela bez vedlejších účinků.

Masticha a cholesterol

Několik studií věnovaných zkoumání chioskej mastichy poukazují na její protizánětlivou aktivitu v endotelových buňkách lidské aorty. Za tyto účinky vděčíme pravděpodobně specifickému obsahu terpenů a fytosterolů, které jsou obsaženy v chioskej mastiše a které jsou zodpovedné za její antioxidační účinky. Vědecké výzkumy provedené v posledním desetiletí mluví o klinicky ověřených pozitivních účincích na snížení hladiny cholesterolu až o v průměru o 11,5 mg / dl. Tento efekt snižování cholesterolu byl ještě výraznější u lidí s nadváhou a vysokým BMI indexem.

Olivovník Evropský

Známý strom, který se na evropském území pěstuje hlavně ve Středomoří skrývá v sobě více zdravotních účinků jak bychom mu na první pohled přisuzovali. Známé jsou jeho účinky na pleť a kožní onemocnění, proto se často přidává do kosmetických přípravků. Mnohem významnější jsou však jeho antioxidační účinky, které působí proti stárnutí a mají pozitivní efekt na srdce a jeho správné fungování. Chemická látka, která je zodpovědná za tyto pozitivní účinky olivového extraktu se nazývá hydroxytyrozol. Je to specifický polyfenol, který přispívá k ochraně krevních lipidů (LDL cholesterol) před poškozením oxidativním stresem.

Olivový extrakt s obsahem polyfenolů:

  • pomáhá udržovat normální hladinu krevního tlaku
  • má příznivý vliv na oxidaci LDL cholesterol
  • podporuje cirkulaci krve v cévách

Extrakt z granátového jablka

Granátové jablko obsahuje specifický polyfenol punicalagín, jehož účinky se prokázaly hlavně při ochraně vnitřního epitelu cév. Děje se tak prostřednictvím zvýšené aktivity endoteliální syntázy oxidu dusnatého, což příznivě působí proti zánětu cév a oxidačnímu poškození cév. Denní příjem polyfenolů obsažených v extraktu (i džusu) z granátových jablek podle výzkumů zmírňuje aterosklerózu. Jiné studie hovoří o snižování LDL cholesterolu. Studie zaměřené na vysoký tlak poukazují na dlouhodobé snížení systolického krevního tlaku i dyastolického krevního tlaku. 

Masticha Vena je výživový doplněk s obsahem chioskej mastichy. Jde o slovenský produkt, který vznikl jedinečným spojením chioskej mastichy a dvou přírodních látek s prokazatelnými účinky na srdce a cévy. Masticha Vena obsahuje tyto složky:

  • chioská masticha výtažek z oliv s vysokým obsahem hydroxytyrosolu
  • výtažek z granátového jablka Pomanox®

Synergické působení těchto přírodních látek má pozitivní účinky při potížích jako je vysoký tlak a vysoký cholesterol.

Masticha Vena je výživový doplněk, který je přírodní cestou jak napomoci vašemu tělu vypořádat se s výše zmíněnými problémy. Masticha Vena lze užívat i jako prevence proti těmto onemocněním.

3213

Dávkování: masticha Vena 2 kapsle 2x denně zapít vodou Obsah polyfenolů v denní dávce zodpovědná 2dcl kvalitního panenského olivového oleje.

Nežádoucí účinky a kontraindikace masticha Vena nejsou známy.

Obsah balení: 100 tablet

Země původu: Řecko, Slovensko 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AK Avatar autora | 7.1.2023
Zatím změnu nepociťuji, ale rozhodně se stav nezhoršil. Budu pokračovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */