Masticha Original – 100 tablet

Kód: 3212
966 Kč –7 %
masticha original 3 rc
966 Kč –7 % 889 Kč
Externí sklad. Skladem do 3- 4 prac. dnů
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Položka byla vyprodána…

Pravá čistá chioská masticha kapslovaná na Slovensku. Mastichové tobolky obsahují čistou mastichu, bez příměsí a bez dalších aktivních látek. Snadno se užívá a dá se velmi přesně dávkovat. Chioská masticha přispívá ke zdraví žaludku a trávicího traktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masticha Original je pravá a čistá masticha s chráněným označením původu PDO na řeckém ostrově Chios. Není směšována s žádnými dalšími přísadami. Masticha Original upravená do podoby kapslí se pohodlně užívá a přesně dávkuje podle doporučené denní dávky. 

V současnosti probíhá několik vědeckých studií, které zkoumají možné působení chioskej mastichy na vysoký cholesterol, hladinu cukru v krvi, diabetes, či žaludeční vředy. Po posouzení těchto vědeckých studií Evropská komise schvaluje konkrétní zdravotní tvrzení, které je možné na území EU používat v souvislosti s přírodními látkami. Podle nařízení EP 1924/2006 Evropská Unie nedovoluje uvádět na naší stránce zdravotní tvrzení, které nebyly schváleny. V souladu s tímto nařízením je nám dovoleno používat pouze zdravotní tvrzení, které popisuje chioskú masticha jako látku, která "podporuje zdraví žaludku a trávicího traktu". Original Masticha Original je vhodná pro lidi, kteří mají zájem o čistou masticha bez přísad. Obsahuje 100% chioskej mastichy.

Dávkování: 

Užívání při problémech s cholesterolem: První balení: 3x denně 2 tablety masticha Original Po prvním balení je možné v dávkování setrvat, nebo snížit dávku na 2 x 1 tabletu denně.

Mastichový tobolky se jako doplněk výživy užívají min. 20 min. před jídlem.

Užívání při jiných potížích: 3x denně 2 kapsle před jídlem

Dávkování u nezletilých:

- nevhodné pro děti do 3 let

- děti od 4 do 5 let, těhotné a kojící ženy: mohou užívat pouze po konzultaci s lékařem

- děti od 6 do 10 let: doporučené dávkování 2 x 1 kapsle

- děti od 11 do 14 let: doporučené dávkování 3 x 1 kapsle

- děti od 15 let a více: doporučené dávkování 3 x 2 kapsle (standardní dávkování)

Upozornění:  Někteří naši klienti nás upozornili na fakt, že prášek v tobolce masticha Original jim ztvrdl. Masticha Original obsahuje čistou chioskú masticha, při její výrobě nepoužíváme žádné protispékavé látky, či konzervanty. Masticha je 100% přírodní produkt a jelikož se jedná o pryskyřici, při vyšších teplotách se může prášek slepit dohromady. Ujišťujeme vás však, že na samotnou kvalitu či účinnost produktu nemají vysoké teploty žádný negativní vliv. V případě, že se pryskyřice v tobolky slepí dohromady, doporučujeme před užitím kapsli stisknout dvěma prsty a rozdrtit tak spojenou pryskyřici opět na prášek. Druhá možnost je tobolku otevřít, vysypat na lžičku a před spolknutím ji zuby jemně pochroupat. Chcete-li se tomuto problému vyhnout, doporučujeme zakoupit si raději masticha Active, která kromě toho že má vyšší účinnost, tak díky obsahu speciálních probiotických kmenů se masticha v kapsli neslepuje ani při vyšších teplotách.

3212

Skladování: Mastichové tobolky skladujte v suchu při teplotě max. 25 ° C v uzavřeném obalu.

UPOZORNĚNÍ: Děti do 6 let a těhotné a kojící ženy mohou masticha užívat až po poradě se svým lékařem. Buďte opatrné pokud máte nízký tlak nebo berete léky na snižování vysokého krevního tlaku. Chioská masticha zabraňuje oxidaci LDL cholesterolu a jeho následnému ukládání se v cévách, čímž nepřímo snižuje vysoký krevní tlak. Konzumace Chioskej mastichy také není vhodná pro osoby trpící alergií na pryskyřici.

Obsah balení: 100 tablet

Země původu: Řecko

Chioská masticha je přírodní výživový doplněk, který se doporučuje pro zdraví žaludku a podporu zdravého trávení.  Masticha z Chiosu se upravuje do různých podob jako například mastichový prášek, mastichové tobolky, či mastichové žvýkačky. Každá z těchto úprav se vyznačuje svým specifickým využitím. Výhoda mastichových kapslí spočívá v tom, že tobolky obsahují čistou mastichu bez dalších příměsí. Tobolková forma mastichy se velmi snadno užívá, jelikož tobolky obsahující mastichu se dají jednoduše spolknout. Mastichové tobolky vám zaručují přesné dávkování, protože obsahují 350 mg čistého mastichového prášku v každé kapsli. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KS Avatar autora | 23.7.2023
v kombinaci se lzickou jablecneho octa a probiotiky zabral

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */