Masticha Active kapsle pro lepší funkci trávicího traktu

Kód: 3322
1 079 Kč
Skladem (10 ks)
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Masticha Active - Pravá Chioská masticha obohacena o aktivní kulturu přátelské kvasinky Saccharomyces boulardii a speciální kmen bakterie Lactobacillus reuteri DSM17648. Unikátní produkt s výjimečným složením. Chioská masticha podporuje zdraví žaludku a trávicího traktu. Saccharomyces boulardii je kvasinka a nikoli bakterie a díky tomu lépe odolává působení žaludečních šťáv a také antibiotik. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masticha Active je slovenský produkt, který vznikl spojením originální Chioskej mastichy se vzácnou kulturou přátelské kvasinky Saccharomyces boulardii a speciálního kmene Lactobacillus reuteri DSM17648. Toto spojení mastichy, Saccharomyces boulardii a Lactobacillus reuteri DSM17648 vytváří z masticha Active jedinečný produkt na slovenském trhu. Díky obsahu chioskej mastichy přispívá ke správnému fungování trávicího traktu. Masticha Active je zpracována do kapslové podoby, díky čemuž se přesně dávkuje a pohodlně užívá.

Masticha Active je díky obsahu chioskej mastichy určená na podporu zdravého žaludku a trávicího traktu. Masticha Active se doporučuje pro ty lidi, kteří mají zájem přírodní cestou podpořit svůj trávicí trakt. Masticha Active jako produkt obsahující pravé chioskej mastichy se těší vysoké oblibě u spokojených uživatelů.

Pokud vás trápí příznaky jako jsou: bolesti břicha, pálení žáhy, nadýmání, tíha v žaludku - jejich příčinou může být bakterie Helicobacter pylori v žaludku. Doporučujeme si proto při těchto příznacích provést domácí test na helikobaktera.

Dávkování a doba užívání: 

Doporučené dávkování produktu masticha Active:

- nevhodné pro děti do 3 let

- děti od 4 do 5 let, těhotné a kojící ženy: mohou užívat pouze po konzultaci s lékařem

- děti od 6 do 10 let: doporučené dávkování 2 x 1 kapsle

- děti od 11 do 14 let: doporučené dávkování 3 x 1 kapsle

- děti od 15 let a více: doporučené dávkování 3 x 2 kapsle (standardní dávkování)

Doporučené dávkování masticha Active u dospělého člověka: 2 kapsle, 3 x denně min. 1 měsíc, pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme 50-denní mastichový kúru Masticha Active se užívá před jídlem (cca 20 minut).

Produkty s obsahem chioskej mastichy mohou používat i v případě, že nemáte žádné trávicí problémy.

V tomto případě je doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně.

Upozornění: V případě, že vám byla předepsána lékařská léčba pro bakterii Helicobacter pylori, či žaludeční vředy - masticha oporučujeme užívat až po ukončení této terapie.

Upozornění: Děti do 6 let a těhotné a kojící ženy mohou mastichu užívat až po poradě se svým lékařem. Buďte opatrné pokud máte nízký tlak nebo berete léky na snižování vysokého krevního tlaku. Chioská masticha zabraňuje oxidaci LDL cholesterolu a jeho následnému ukládání se v cévách, čímž nepřímo snižuje vysoký krevní tlak. Konzumace Chioskej mastichy také není vhodná pro osoby trpící alergií na pryskyřici. Masticha obohacena o probiotikum - masticha Active obsahuje probiotickou kvasinku, která není vhodná pro pacienty s centrálním žilním katétrem.

3209

Obsah balení: 30ks nebo 100 ks

Země původu: Chioská masticha - Řecko, Saccharomyces boulardii - Bulharsko - vyrobené na Slovensku

 

Pár vědeckých poznatků...

Několik vědeckých studií se v minulosti věnovalo výzkumu látek, které jsou obsaženy v samotné chioskej mastiše. Například vědecká studie z roku 2014 hovoří o působení chemických látek v chioskej masticha na bakterii Helicobacter pylori. Baktericidní efekt látek obsažených v masticha vůči Helicobacter byl prokázán i v jiných studiích publikovaných v odborných periodikách jako The New England Journal of Medicine, či na vědeckém portálu Science direct. Poprvé ho popsal Huwez a kolektiv v studií s názvem masticha zabíjí helikobaktera. Další významnou studií je vědecký výzkum Maron s kolektivem v němž byla popsán popsána eradikace patogenu na úrovni padesáti až devadesáti procent v závislosti na koncentraci mastichový preparátu.

Saccharomyces boulardii je kvasinka pocházející z tropického prostředí jihovýchodní Asie. Poprvé ji izoloval v dvacátých letech minulého tisíciletí francouzský vědec Henri Boulard z plodů liči - liči čínské čínské a mangostany lahodné.

Saccharomyces boulardii roste při teplotě 37 stupňů celsia a je nesystémová, to znamená, že zbývá jen v trávicím traktu a nedostává se do jiných částí lidského organismu. Její efektivitě při léčení žaludečních a střevních poruch bylo věnováno velké množství dvojitě zaslepených studií. Pozitivní efekt byl zaznamenán při léčbě žaludečních vředů, Crohnovy nemoci a infekci bakterií Helicobacter pylori. Dokázáno bylo zlepšení symptomů při akutních průjmech různého původu, i při opakovaných infekcích způsobených bakterií Clostridium difficile.Užívání se doporučuje i při průjmech cestovatelů, kde byl účinek potvrzen například studiemi publikovanými v pracích autorů Lynn a McFarland. Saccharomyces boulardii je podle několika studií učinná i jako prevence průjmu způsobené užíváním antibiotik a to stejně u dospělých i u dětí.

Spojením mastichy a kvasinky Saccharomyces boulardii vzniká zajímavá kombinace přírodní látky pro zdraví žaludku a kvasinky, na kterou případné antibiotické účinky mastichy nemají vliv. Proto tyto látky je možno podávat v jednom preparátu.

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SJ Avatar autora | 30.1.2023
Zatím jsem užila párkrát, zdá se pozitivní účinek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: