Objevte sortiment pro naše nejmenší

Naši nabídku postupně rozšiřujeme také o produkty určené maminkám a jejich ratolestem, protože poskytnout kvalitní a bezpečné produkty je naším hlavním cílem. V dnešním článku Vám chceme přiblížit značky Little Siberica a EO Lab, jejichž produkty tvoří gró této kategorie.

Little-Siberica

Od narození dítěte se rodiče snaží obklopit ho nejen teplem a láskou, ale také mu dopřát jen to nejlepší, včetně prostředků na péči. Specialisté Natura Siberica dobře chápou, že dětská kosmetika by měla být především přírodní a bezpečná.

Little Siberica je název pro ucelenou řadu kosmetických produktů pro děti, která spadá pod značku Natura Siberica. Jedná se o ruskou společnost, založenou roku 1997, která si svojí přírodní kosmetikou s obsahem unikátních sibiřských bylin získala oblibu po celém světě. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a většina produktů v dětské řadě nese certifikát ICEA.

Řada Little Siberica nabízí mnoho přípravků, s jejichž pomocí můžete dětem poskytnout péči šetrnou  a prospěšnou nejen pro ně, ale i pro naši přírodu. Stejně jako značka Natura Siberica poskytuje i Little Siberica šetrnou a účinnou péči svým čistě přírodním složením. Tato kosmetika je vhodná také pro citlivou pleť.

Přírodní složení produktů je plné rostlinných olejů a bylinných výtažků. Právě sibiřské byliny, které jsou plné účinných látek, stojí za maximální efektivitou této kosmetiky, která vyživuje, regeneruje a chrání pokožku našich nejmenších.

Věděli jste, že dětský šampon „Bez slz“ byl v roce 2017 nominovaný na cenu Mama & Baby Awards (UK)?

eolovelifelogo

V roce 1995 začali Brad a Susan ze San Francisca vytvářet směsi esenciálních olejů, které se staly základem jejich značky (EO je zkratka pro essential oils – esenciální oleje). Jejich produktová řada rostla a v roce 2004 se stali certifikovaným organickým výrobcem.

V roce 2011 se stali první společností poskytující osobní péči, která byla certifikována GMO-free.

Tvůrci značky EO Lab časem zjistili, že jediný způsob, jak zabezpečit, aby kvalita každé láhve byla v souladu s jejich normami, je ten, aby si vše zabezpečovali sami, včetně výzkumu, vývoje, výroby a dodání.

Produkty této značky se mohou pyšnit mnohými certifikáty, jsou organické, bez GMO, bez glutenu, bez syntetických parfemací a konzervantů a svoje výrobky netestují na zvířatech. Všechny certifikace najdete zde.

Léty ověřené postupy a zkušenosti zužitkovali v produktové linii pro děti, díky čemuž svým ratolestem můžete dopřát vysoce kvalitní a účinnou péči.

Samozřejmě jsme mysleli také na maminky, sortiment jsme rozšířili o krém na prevenci proti striím, či celou kategorií: Pro matku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení