Kniha: Epigenetika - Chytrý průvodce pro každý den - Epigemic®

Kód: 4540
240 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

"Epigenetika – chytrý průvodce pro každý den" je kniha, která vám prozradí, jak můžete ovlivnit své geny svým životním stylem. Dozvíte se, jak zlepšit své zdraví, pohodu a výkonnost pomocí jednoduchých změn ve stravě, spánku, pohybu a emocích. Kniha je dobře čitelná, srozumitelná a plná praktických rad a tipů. Je vhodná pro každého, kdo se chce o epigenetice a fungování svých genů dozvědět víc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše geny tvoří jen malý dílek skládačky, která z nás dělá to, čím jsme. Samotná přítomnost genu v naší DNA totiž ještě nic neznamená, důležitá je i míra jeho aktivity. Pokud je totiž gen „vypnutý“, je to podobné, jako by v buňce vůbec nebyl. K vypínání a zapínání genů přitom dochází pomocí biochemických reakcí, jejichž průběh můžeme ovlivňovat i my sami, především prostřednictvím svého životního stylu.

Kniha Epigenetika - chytrý průvodce pro každý den, dává čitelnou a srozumitelnou formou odpovědi o.i. i na následující otázky:

  • Proč vznikají civilizační choroby a jak jim předcházet?
  • Dokážeme zpomalit stárnutí?
  • Které jídlo je opravdu zdravé a které ne?
  • Jak skutečně účinně zhubnout?
  • Jak zvýšit šanci na miminko?
  • Můžeme zvýšit inteligenci svých dětí?
  • Jak mohou naše emoce ovlivňovat zdraví?
  • Je pohyb vážně nezbytný?
  • Jak zvýšit výkonnost sportovců?

Autor: Blanka Gololobovová
Vydavatelství: Blue Step

Pár slov o autorce Mgr. Blanke Gololobovové:
Vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Několik let pracovala jako novinářka a publicistka, přičemž se věnovala především tématům, která souvisí s výživou, zdravím a sportovním tréninkem. V posledních letech se systematicky věnuje epigenetice, především z pohledu její popularizace a využití poznatků tohoto vědního oboru v oblasti zdraví, hubnutí, antiagingu a zvyšování sportovní výkonnosti. Pořádá přednášky na toto téma, věnuje se poradenství a pravidelně přispívá do časopisů.

Jazyk: čeština
Vazba: pevná
Počet stran: 320

ISBN: 9788090576735
Rozměr: 157×221 mm
Rok vydání: od 2019
Hmotnost : 643 g


TIP:
Zajímá vás víc? Připravili jsme pro vás přehlednou tabulku doplňků stravy Epigemic v kombinaci se zdravotním problémem. Naleznete ji zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */