Helikobakter test na přítomnost bakterie - 1 ks

Kód: 3217
169 Kč
Externí sklad. Skladem do 3- 4 prac. dnů
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Položka byla vyprodána…

Vysoce citlivý a spolehlivý test pro stanovení přítomnosti bakterie Helicobacter pylori, který je možné udělat si v pohodlí domova. Kvůli testu na helicobacter pylori již nemusíte navštěvovat svého lékaře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V současné době existuje několik typů testů k určení přítomnosti bakterie Helicobakter pylori. Test na helikobaktera, který vám nabízíme my, lze však oproti ostatním učinit velmi jednoduše v pohodlí vašeho domova. Jedná se o rychlotest helikobaktera ze stolice zaručující spolehlivý výsledek již do 10 minut.

Test je určen k určení přítomnosti bakterie ve stolici a také na kontrolu úspěšnosti léčby (ne dříve než 6 týdnů po ukončení léčby). Přesnost výsledků testu na Helicobacter ze stolice jsou vyšší než 99% což znamená, že je vysoce přesný a spolehlivější než dechový test, který se diagnostikuje ambulantně, častokrát za vysokou cenu.

Průběh samotného testování helikobaktera ze stolice má několik fází:

  • Odebrání vzorku ze stolice

V ideálním případě by neměla být odebrán příliš velký vzorek ze stolice, protože to by mohlo mít za následek zkreslení výsledků testu. Odebraný vzorek by měl být co nejčerstvější. V případě pozdějšího testování odebraného vzorku je nutné vzorek uschovat v plastovém sáčku a skladovat při nižších teplotách.

  • Vykonání testu 

Průběh testu se doporučuje provádět při pokojové teplotě. Obal testu otevřete až před použitím testu. Vzorek v nádobce byste měli důkladně zatřepat, aby byl vzorek ze stolice promíchaná. Následně je nutné odlomit hrot víčka nádobky se vzorkem a opatrně kápnout 2-3 kapky na políčko S na testeru. Počkat 10 minut, dokud se test vyhodnotí.

  • Vyhodnocení

Pokud se během reakčního času 10 minut na testeru objeví 2 čárky, test na helicobacter ze stolice je pozitivní. Pokud se objeví jen 1 čárka, test helikobaktera je negativní a v případě, že se neobjeví žádná čárka, test na helikobaktera je neplatný.

Upozornění při vyhodnocování testu: Pokud se na testu objeví byť jen náznak druhé čárky (někdy bývá slabě viditelný), test se považuje za pozitivní. Test je negativní pouze v případě, že je zřetelná jen jedna čárka. Test na helicobacter pylori je určen pouze k zevnímu použití. V případě nejednoznačného výsledku testu počkejte 15 minut, případně test opakujte. Výsledky testu by měly být hodnoceny s ve spojitosti s dalšími klinickými nálezy. Během průběhu testu dodržujte zásady správné hygieny. Test na Helicobacter uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Obsah balení:

  • 1x fóliové balení s testovací kazetou a prostředkem na pohlcování vlhkosti
  • 1x návod k použití
  • 1x nádobka na vzorek s tekutinou a etiketou pro jméno pacienta

Skladování: Test na Helicobacter je nutno skladovat při pokojové teplotě

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 7.8.2022
S produktem spokojena nejsem, jakmile jsem chtěla odkápnout 3 kapky na políčko S, nešlo to. Pipeta byla zadělaná jakby plastem, nebyl tam žádný otvor, aby nějaká kapka protekla. Musela jsem tedy odstřihnout kus pipety až u spodku, abych udělala otvor a až tak se mi podařilo vymáčknout 3 kapky.
5
MP Avatar autora | 5.11.2021
Perfektní
5
JK Avatar autora | 12.9.2021
Zatím jsem nevyzkoušela.
5
JB Avatar autora | 17.4.2021
Test vyšel dobře,spokojenost????
5
BP Avatar autora | 13.12.2020
rychlost, spokojenost,
Nevyplňujte toto pole:
LF Avatar autora 11.7.2022 11:51
Byla jsem moc spokojená
Odpovědět
/* JH CSS */ /* JH CSS */