Zvýhodněný set: opalovací krém SPF 50 + meduňková voda – INA Essentials

Kód: 7606
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
749 Kč
Doručení do zahraničí
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
29.6.2026

Dopřejte své pokožce kompletní letní ochranu a zklidnění v jednom výhodném setu. Kombinace přírodního opalovacího krému SPF 50+ a organické meduňkové vody Hydrolina poskytuje pokožce spolehlivou ochranu před slunečním zářením i péči po pobytu na slunci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Letní péče téměř za cenu opalovacího krému: opalovací krém SPF 50 + meduňková voda

Ať už se chystáte na dovolenou k moři, turistiku v horách, nebo jen trávíte více času venku, tento set vám poskytne vše potřebné pro zdravě vypadající, chráněnou a zklidněnou pokožku. Nejprve ji pomáhá chránit před sluncem a následně jí dopřeje osvěžení a péči po slunění.

Co set obsahuje?

Přírodní opalovací krém na obličej a tělo SPF 50+

Lehký opalovací krém s organickou jedlí bělokorou a minerálními filtry poskytuje vysokou širokospektrální ochranu před UVA a UVB zářením. Pomáhá chránit pokožku před negativními vlivy vnějšího prostředí, hydratuje ji a zanechává příjemný pocit bez mastného filmu či bílých stop. Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

Organická meduňková voda Hydrolina

100% čistá organická meduňková voda je ideálním pomocníkem při péči o podrážděnou, začervenalou nebo sluncem namáhanou pokožku. Díky svým zklidňujícím a pečujícím vlastnostem pomáhá zmírnit nepříjemné pocity podráždění, podporuje přirozenou rovnováhu pokožky a přináší okamžitý pocit osvěžení.

Proč si vybrat tento set?

✔ Vysoká ochrana SPF 50+ proti UVA a UVB záření
✔ Hydratace a ochrana pokožky během pobytu na slunci
✔ Zklidnění pokožky po opalování
✔ Pomáhá pečovat o začervenalou, podrážděnou a sluncem namáhanou pokožku
✔ Přírodní složení s organickými rostlinnými složkami
✔ Vhodné pro celou rodinu a všechny typy pokožky

Více informací o jednotlivých produktech, skladování, složení a použití najdete v detailu každého produktu:

Přírodní opalovací krém na obličej a tělo SPF 50+ s organickou jedlí bělokorou – 100 ml – INA Essentials

HYDROLINA – organická meduňková voda pro péči o pokožku se sklonem k podráždění – 150 ml – INA Essentials

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
EAN: 1231231231232

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola