Čaga 500mg - doplněk stravy pro posílení organismu - Farm Grupp - 50 tablet

Kód: 3546
Množstevní sleva
Značka: Farmgrupp
219 Kč
Skladem (110 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2022

Doplněk stravy Chaga 500 mg tablety posiluje imunitní systém, eliminuje volné radikály. Chaga zpomaluje stárnutí těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto houby jsou přírodním bohatstvím vitamínů a minerálů,  chaga obsahuje mimo jiné vitamin B5, draslík, vápník, železo a zinek. Terapeutické houby Chaga jsou velmi bohaté na fytonutrienty, jinak by neměli šanci přežít v drsných povětrnostních podmínkách v jejich přirozeném prostředí, díky nimž jsou schopny posílit a léčit stromy. 

Chaga léčivá houba obsahuje poměrně hodně sterolů, fenolů a také enzymů. Je také bohatým zdrojem vitamínů B, minerálů, flavonů a rostlinných pigmentů. Chaga je také jedním z nejdůležitějších zdrojů kyseliny pantothenové, což je kyselina nezbytná pro správný metabolismus bílkovin, tuků a cukrů v lidském těle, jakož i pro syntézu některých hormonů, rychlejší hojení všech ran a správný průběh procesu uvolňování energie.

Houby Chaga zabraňují únavě, a také výrazně zlepšují kardiovaskulární, zažívací a nervový systém. Léčivá houba Chaga se také podílí na produkci tuků a cholesterolu, jakož i na přenosu hormonů a nervů. Chaga navíc ovlivňuje rychlejší regeneraci tkání a zlepšuje pigmentaci a stav vlasů.

Další výhodou této houby je enzym superoxiddismutáza, která je jednou z nejdůležitějších složek antioxidační bariéry našeho těla. Vzhledem k tomu, že jsme každý den vystaveni škodlivým účinkům volných radikálů, je pro udržení zdraví velmi důležité je účinně neutralizovat, což jasně pomáhá houba Chaga.

Chaga beta glukan zase přímo stimuluje náš imunitní systém, díky čemuž je odolnější vůči mnoha patogenním bakteriím a virům.

Houby Chaga také působí proti rakovině, což je, když se beta glukan váže na receptor 3, což umožňuje lidskému tělu detekovat cizí rakovinné buňky a zabíjet je. Stojí za zmínku, že v Polsku byl na konci devadesátých let proveden výzkum této houby, což zcela jasně ukázalo, že přispívá k inhibici růstu mozkových nádorů. Terapeutické houby Chaga dokážou rozpoznat rakovinné buňky a napadnout je, zatímco zdravé zůstávají nezměněny. Výzkumem bylo také zdokumentováno, že Chaga je schopna chránit lidskou DNA a prodlužovat život. Obyvatelé Sibiře, kteří pravidelně konzumují extrakt z hub Chaga, žijí v průměru o 35–50 let déle.

Aktivní látky: 

  • Chaga houba  ( Inonotus obliquus)  - zdravotní houba, která roste hlavně na březových stromech v chladném klimatu, např. Na Sibiři. Rostou na březových kmenech a absorbují betulin z kůry stromu, který pak přeměňují na kyselinu betulinovou. Tyto houby jsou přírodním bohatstvím vitamínů a minerálů, chaga obsahuje mimo jiné vitamin B5, draslík, vápník, železo a zinek . 

Užívání:  Dospělí užívají 2 tablety denně před jídlem nebo během jídla. Zapít dostatečným množstvím vody - 200 - 250 ml. 

Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost jednotlivých složek, těhotenství, kojení. 

Upozornění: Před použitím se poraďte se svým lékařem. Jedná se o doplněk stravy, nikoliv o lék. 

3165

Obsah balení:  50 tablet, každá po 500 mg.

Země původu: Rusko 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 27.5.2022
Velká spokojenost. Méně únavy, více energie. Více než rok jsem měla prasklý nehet na prstu ruky. Nepomohly ani mastičky od lékaře. Již po měsíci užívání nehty zpevněny, nehet dále nepraská. Manželovi se postupně zlepšuje ekzém, nemusí už tak často promazávat suchá místa. Objednali jsme znovu.
5
VK Avatar autora | 26.8.2021
jsem spokojen :-)
5
VH Avatar autora | 3.4.2021
Kvalitní doplňek
5
AK Avatar autora | 10.9.2020
Času užívám pravidelně, považuji ji za důležitý doplněk stravy pro posílení imunity. Spokojenost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: