Set na podporu trávení: 2x Masticha PROBIOTICS & PREBIOTICS+ Helikobakter test - Herbatica

Kód: 4380
Množstevní sleva
Značka: Herbatica
2 067 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Sada se skládá ze dvou unikátních produktů, které vám pomohou v domácích podmínkách zjistit přítomnost bakterie Helicobacter pylori a v případě pozitivního výsledku podpořit léčbu přírodní cestou: Masticha probiotics & prebiotic a test na přítomnost helikobakteru. Kvůli testu na Helicobacter pylori už nemusíte navštěvovat svého lékaře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte potíže s trávením? Trpíte nadýmáním, plynatostí, pálením žáhy, gastritidou, nevolností nebo bolestí břicha? Hledáte přírodní řešení, které by vám pomohlo zlepšit funkci vašeho trávicího systému a zbavit se nepříjemných příznaků? Potom je pro vás určena naše unikátní sada pro podporu trávení, která obsahuje dva výjimečné produkty: Masticha probiotics a prebiotics a Helikobakter test.

Tento speciální set pro vytvořili pro vás, abychom vám pomohli v domácích podmínkách identifikovat příčinu vašich trávicích problémů a to ještě předtím než navštívíte lékaře.
Jednou z nejčastějších příčin bývá bakterie Helicobakter pylori, která se běžně nachází v žaludku a nezpůsobuje žádné problémy, dokud nedojde k jejímu přemnožení.
Tehdy oslabuje přirozenou obranyschopnost žaludku a dokáže vyvolávat záněty, infekce a jiné zdravotní potíže.

Díky této sadě produktů budete umět určit patologickou přítomnost bakterie Helicobacter pylori již do 10 minut od aplikace.

Proč si zakoupit sadu na podporu trávení?

Naše sada pro podporu trávení je přírodní, bezpečná a účinná. Využívá sílu mastichy, probiotik, prebiotik a vlákniny, jejichž účinky na organismus jsou ověřeny různými vědeckými studiemi.

Přiložený test na helikobakteru je velmi rychlý a snadný k použití. Výsledky testu budete mít do 10 minut.

Sada/set na podporu trávení obsahuje ověřené produkty, které vám pomohou:

  • zjistit přítomnost Helicobacter pylori
  • chránit sliznici žaludku a střev
  • podpořit rovnováhu střevní mikroflóry
  • zlepšit imunitu
  • předcházet trávicím problémům

 

Masticha probiotics & prebiotics je přírodní doplněk výživy, který obsahuje jedinečnou kombinaci dvou účinných látek – mastichu powder a inulin. Navíc je obohacena o přírodní probiotika Lactospore, která harmonizují trávení a pomohou obnovit narušený střevní mikrobiom.

Masticha je přírodní pryskyřice získávaná ze stromu Pistacia lentiscus, který roste pouze na řeckém ostrově Chios. Má silné protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační účinky, které pomáhají chránit sliznici žaludku a střev před poškozením. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které podporují rovnováhu střevní mikroflóry a zlepšují imunitu. Prebiotika jsou nestravitelnou vlákninou, která slouží jako potrava pro probiotika a stimuluje jejich růst a aktivitu.

Masticha probiotics & prebiotics pomáhá při různých trávicích problémech, jako jsou:

- poruchy trávení
- nadýmání a plynatost
- pálení žáhy
- gastritida
- peptický vřed
- syndrom dráždivého tračníku
- Helicobacter pylori infekce

Prášek masticha je zpracován do formy kapslí, díky čemuž se přesně dávkuje a pohodlně užívá. Tobolky Masticha probiotics & prebiotics jsou veganským produktem.

Doporučené dávkování: Dospělí užívají 3x denně 1 kapsli

Obsah jednotlivých aktivních složek v 1 kapsli:

Účinná látka

1 tobolka

Doporučená denní dávka (%)

Mastich Powder ( Pistacia lentiscus Var. Chia)

168 mg

Není stanovena

Inulín -vláknina z kořene čekanky(Cichorium intybus)

112 mg

Není stanovena

Lactospore 6M Probiotics (Bacillus Coagulans 1205-LactoSpore 6 BLN)

70 mg

Není stanovena

 

Zdravotní upozornění: Nepřekračujte předepsanou doporučenou dávku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti či přecitlivělosti na některou ze složek. Užívání není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

zlozenieCZ-4367

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Obsah balení/Objem: 90 kapslí
Země původu:  EU/vyrobeno na Slovensku

 


 

Helikobakter test - je jednoduchý a rychlý test na přítomnost bakterie Helicobacter pylori ve stolici. Tato bakterie je považována za hlavní příčinu gastritidy, peptických vředů a některých typů rakoviny žaludku. Helicobacter pylori infikuje přibližně polovinu světové populace, ale jen u některých lidí způsobuje potíže. Nejčastějšími příznaky jsou bolest břicha, pálení žáhy, nechutenství, nevolnost a zvracení.

Helikobakter test je velmi přesný a spolehlivý způsob, jak zjistit, jestli máte tuto bakterii v těle v nepřiměřeném množství. Test se provádí pomocí speciální nádobky s chemickou látkou, do které se vloží vzorek stolice.

Přesný postup aplikace:

1. Odebrání vzorku ze stolice

V ideálním případě by neměl být odebrán příliš velký vzorek ze stolice, protože to by mohlo mít za následek zkreslení výsledků testu. Odebraný vzorek by měl být co nejčerstvější. V případě pozdějšího testování odebraného vzorku je nutno vzorek uschovat v plastovém sáčku a skladovat při nižších teplotách.

2. Provedení testu na helikobakter

Průběh testu se doporučuje provádět při pokojové teplotě. Obal testu otevřete až před použitím testu. Vzorek v nádobce byste měli důkladně zatřepat, aby byl vzorek ze stolice promíchán. Následně je nutné odlomit hrot víčka nádobky se vzorkem a opatrně kápnout 2-3 kapky na políčko S na testeru. Počkat 10 minut, než se test vyhodnotí.

3. Vyhodnocení

Pokud se během reakčního času 10 minut na testeru objeví 2 čárky, test na helicobacter ze stolice je pozitivní. Pokud se objeví pouze 1 čárka, test helikobakteru je negativní a v případě, že se neobjeví žádná čárka, test na helikobakteru je neplatný.

Upozornění při vyhodnocování testu: Pokud se na testu objeví byť jen náznak druhé čárky (někdy bývá slabě viditelný), test se považuje za pozitivní. Test je negativní jen v případě, že je zřetelná jen jedna čárka. Test na helicobacter pylori je určen pouze k zevnímu použití. V případě nejednoznačného výsledku testu počkejte 15 minut, případně test opakujte. Výsledky testu by měly být hodnoceny s ve spojitosti s dalšími klinickými nálezy. Během průběhu testu dodržujte zásady správné hygieny.

Obsah balení:

1x fóliové balení s testovací kazetou a prostředkem na pohlcování vlhkosti
1x návod k použití
1x nádobka na vzorek s tekutinou a etiketou pro jméno pacienta

Skladování: Test na helikobakter je nutno skladovat při pokojové teplotě. Test na helicobactera uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Současná legislativa EU o bylinných produktech nám bohužel neumožňuje poskytovat podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, přestože se využívají již stovky let a pomohly milionům lidí. Avšak my vycházíme z důvěry ve zdravý lidský rozum a uznáváme, že v těchto darech přírody se skrývá něco výjimečného. Nechceme vás připravit o možnost získat informace o bylinkách z veřejně dostupných zdrojů. V tomto článku jsme proto shrnuli všechny informace, které jsme během dlouhých let objevování tohoto produktu a jeho účinků našli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */