Péče o pantofle / domácí obuv

Jak správně pečovat o pantofle z ovčí vlny nebo kůže?

Vrchní část naší obuvi je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže. Je třeba myslet na to, že jednou z hlavních vlastností kůže je, že každá je jiná, a proto mohou existovat drobné rozdíly ve struktuře či barvě ovčí kůže, jakož i zvrásnění. Kůže může mít na celém povrchu viditelné pruhy nerovnoměrných barev. Jedná se o typickou vlastnost přírodního produktu.

Proto, abyste se z domácí obuvi VANUBA těšili co nejdéle, uvádíme několik nejdůležitějších tipů:

  • Zabraňte kontaktu s tekutinami – v tomto případě obuv sušte v přirozených podmínkách při pokojové teplotě (nepoužívejte sušičky a ohřívače).
  • Naše obuv není voděodolná, styk s tekutinou může způsobit obtížně odstranitelné skvrny.
  • Zatímco boty nepoužíváte, doporučuje se je skladovat s vloženými vložkami do bot, které pomohou udržet si jejich správný tvar déle.
  • Obuv by se měla používat k určenému účelu, v tomto případě doma v interiéru.
  • Je možné použít aerosolovou impregnaci.

Čištění

Povrch bot je třeba umýt vlhkým hadříkem nebo houbou a vysušit při pokojové teplotě. Doporučujeme zakoupit speciální kartáč z gumy nebo štětin, který dokonale čistí a zabraňuje usazování nečistot. Nepoužívejte krémy na boty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení