Bioaktivní krém s diamantovým prachem – 50 ml – Green idea
Kód: 5405Související produkty
Detailní popis produktu
Bioaktivní krém s diamantovým prachem – luxusní péče o zralou pleť
Bioaktivní krém s diamantovým prachem – Green idea je moderní kosmetický přípravek vyvinutý s využitím nejnovějších poznatků dermatologie a fytofarmacie. Obsahuje mikronizovaný diamantový prach, který podporuje mikrocirkulaci pokožky, rozjasňuje pleť a napomáhá její přirozené regeneraci.
Rozjasňující efekt a hydratace
Diamantový prach je ceněný pro zjemňující, revitalizační a rozjasňující vlastnosti. Spolu s arganovým olejem, olejem z chia semínek a bambuckým máslem poskytuje pleti intenzivní výživu, podporuje její regeneraci a hloubkovou hydrataci. Krém pomáhá zjemnit vzhled vrásek, navrací pleti pružnost a zdravý, zářivý vzhled.
Hlavní účinky
- Rozjasňuje a revitalizuje unavenou pleť
- Podporuje mikrocirkulaci a regeneraci pokožky
- Zjemňuje pleť a zlepšuje její elasticitu
- Hydratuje a pomáhá redukovat vzhled drobných vrásek
- Luxusní péče vhodná pro zralou pleť
- Obsahuje diamantový prach, arganový olej a chia olej
Použití
Naneste přiměřené množství krému na důkladně vyčištěnou pleť a jemně vmasírujte. Doporučuje se jako denní i noční krém pro zralou, suchou nebo mdlou pleť.
Skladování
Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem.
Upozornění
- Pouze k zevnímu použití.
- Zamezte kontaktu s očima a sliznicemi.
- Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.
- Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce
Green idea s.r.o., Vodova 40, 612 00 Brno, Česká republika
Shrnutí
Bioaktivní krém s diamantovým prachem – 50 ml – Green idea je luxusní rozjasňující krém určený pro zralou a suchou pleť. Diamantový prach podporuje mikrocirkulaci a obnovu pokožky, zatímco rostlinné oleje a vitaminy poskytují intenzivní hydrataci, výživu a péči pro mladistvější vzhled pleti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pleťové krémy |
|---|---|
| EAN: | 8595643605603 |
| ? Složení: | Aqua, Niacinamide, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Octyldodecanol, Octyldodecyl Xyloside, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Lepidium Sativum Sprout Extract, Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Argania Spinosa Kernel Oil, Salvia Hispanica Seed Oil, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Magnesium PCA, Nelumbo Nucifera Flower Water, Nymphaea Coerulea Flower Water, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Rosa Damascena Flower Oil, Diamond Powder, Citronellol, Geraniol, Eugenol. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.