Psori krém - KARTALIN® - A+ 100 ml - HealthNA

Kód: 4318
Množstevní sleva
Značka: HealthNA
1 019 Kč
Externí sklad. Skladem do 3- 4 prac. dnů
Můžeme doručit do:
24.6.2024

KARTALIN® - A+ je přírodní nehormonální krém určený pro problematickou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KARTALIN® - A+ přírodní a bezpečný prostředek při ekzémech, psoriáze a dermatitidě.

Trápí Vás psoriáza, ekzém nebo dermatitida, vyzkoušeli jste již mnoho krémů a mastí, ale přesto nejste spokojeni s výsledkem? Pokud hledáte přírodní a bezpečný prostředek bez obsahu kortikosteroidů a umělých parfémů či jiných dráždivých látek, tento krém je určen právě pro vás.
Díky obsahu přírodních složek a jejich vyvážené vzájemné kombinaci má netoxické složení a poskytuje vysoký a komplexní terapeutický efekt bez vedlejších účinků nebo jiných komplikací. Je naprosto bezpečný a obecně je velmi dobře tolerován.

Krém KARTALIN® - A+ je vhodný pro všechny typy pleti. Bez agresivního působení na kůži. Bez omezené doby aplikace.

Způsob použití: Krém aplikujte na postižená místa pokožky v rovnoměrné vrstvě (bez tření) 1-2 krát denně. Pokud se ošetřuje velká oblast pokožky, krém se přidává postupně. Aplikaci začněte nanesením krému na pokožku nohou, po 3 dnech na pokožku rukou a po dalších 3 dnech na zbylé postižené oblasti pokožky.
Protože Kartalin neobsahuje kortikosteroidy, může se používat i dlouhodobě. Pro dosažení co nejdelšího období remise, používání masti Kartalin se doporučuje cca. 2-4 měsíce v závislosti na závažnosti onemocnění. Účinek se obvykle pozoruje v průběhu cca. 1-2 týdnů od aplikování.

Zdravotní upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti či přecitlivělosti na některou ze složek. Objeví-li se alergická reakce, krém okamžitě z pokožky odstraňte a poraďte se s lékařem. Doporučujeme po dobu aplikace krému nepít alkohol a omezit kouření. Dbejte na dostatečný spánkový režim. Nedoporučuje se kombinace krému s jinými hormonálními krémy. Po aplikaci krému se nedoporučuje dlouhodobé vystavování se slunečnímu záření.

Kontraindikace: Nejsou známy. Není vyloučena individuální intolerance některé ze složek přípravku. Pokud máte po umytí pocit suché pokožky, použijte změkčující krém.

zlozenieCZ-4318

Skladování: Skladujte na tmavém místě, mimo dosah dětí, při pokojové teplotě.

Obsah balení/Objem: 100 ml

Země původu: Rusko


Náš TIP:

Trápí vás psoriáza? Přečtěte si náš komplexní odborný článek o psoriáze, ve kterém naleznete mnoho praktických odborných rad a doporučení na základě zkušeností odbornice a autorky našeho článku - PhDr. Mgr. Evy Medvecké, PhD., DiS.

Současná legislativa EU o bylinných produktech nám bohužel neumožňuje poskytovat podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, přestože se využívají již stovky let a pomohly milionům lidí. Avšak my vycházíme z důvěry ve zdravý lidský rozum a uznáváme, že v těchto darech přírody se skrývá něco výjimečného. Nechceme vás připravit o možnost získat informace o bylinkách z veřejně dostupných zdrojů. V tomto článku jsme proto shrnuli všechny informace, které jsme během dlouhých let objevování tohoto produktu a jeho účinků našli.

5
13x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 9.6.2024
Ano jsem spokojený s produktem, ale delší dobu jsem čekal na dodání. Cena je trochu dražší s dopravou kolem 1000kč,to zrovna není málo. Zápach masti je taky cítit, ale je pravda ,že pomáhá, bohužel pokud máte lupenku na celém těle, tak se nedoplatite .
5
M Avatar autora | 7.6.2024
S tímto výrobkem jsem velice spokojena. nemohla jsem se asi rok zbavit lupénky na ploskách nohou. Paní kožní doktorka střídala spoustu mastí, ale bez valného výsledku. Za mě mast Kartalin dostala 1**.
5
ZH Avatar autora | 13.5.2024
Velmi, proto jsem si ho koupila.
5
AP Avatar autora | 11.5.2024
Opravdu zabírá, jen je třeba počítat s tím, že barví.
5
KP Avatar autora | 9.4.2024
Doporučuji
5
Avatar autora | 16.3.2024
Velmi mi Kartalin pomáhá na lupenku. Velký dík za tento produkt.
5
Avatar autora | 27.1.2024
Kartalin mne velmi pomáhá na lupenku, dlouho nebyl na trhu. Velká spokojenost.
5
JK Avatar autora | 7.12.2023
Kartalin používám roky, náhražka solitin bohužel nefunguje. Nyní opět zakoupen Kartalin a spokojenost.
5
KO Avatar autora | 17.10.2023
Výborný produkt, jsem velmi spokojen.
5
JH Avatar autora | 31.8.2023
Mně také pomáhá na lupénku na loktech, dlouho teď nebyla na trhu. Nevím, jak to teď bude s dovozem z Ruska......jako náhrada je Solitin....ten k dostání je.
5
IV Avatar autora | 30.8.2023
Používám asi 20 let jako doprovodnou léčbu lupénky. Výborná ruská mast. Má ale typický zápach, který asi po 15 min zmizí. Něco jako přírodní masti v Klostermanových povídkách ze staré Šumavy
5
RP Avatar autora | 2.6.2023
Naprostá spokojenost, po roce konečně něco, co pomáhá.
5
JK Avatar autora | 1.6.2023
Naprostá spokojenost, jediný krém který mi opravdu pomáhá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */