Vitamín K2 - 60 kapslí - Epigemic®

Kód: 4515
390 Kč
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Vitamin K2 je pro tělo nezbytná látka, která přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin K2 je poměrně málo znám, přesto je ale pro tělo nezbytný, zvláště pro stav našich kostí. Běžně se vyskytuje zejména v živočišných tucích a produktech jako je máslo, mléko a mléčné výrobky. Jeho obsah je však výrazně vyšší v tuku volně se pasoucích zvířat. Jeho deficit v populaci je poměrně častý.
Vitamin K2 se v přírodě vyskytuje ve dvou formách, přičemž pro člověka je lépe využitelná ta, která se jmenuje menachinon. Vitamin K2 od Epigemic® obsahuje MenaQ7® - zdroj přírodního menachinonu, který se získává jako fermentační extrakt ze sójových bobů pomocí bakterie Bacillus subtilis natto nebo Bacillus licheniformis.
MenaQ7® je nejlépe využitelnou přírodní formou vitamínu K2, jejíž aktivita a stabilita je garantována klinickými studiemi a mezinárodními patenty.

Tento produkt vyhledávají lidé, kteří chtějí přispět k udržení normálního stavu kostí.

Benefity:

  • Přispívá k udržení normálního stavu kostí


Dávkování:
Doporučené dávkování je 1 kapsle 1x denně. Vitamin K2 je rozpustný v tucích, a proto je vhodné ho užívat spolu s jídlem obsahujícím tuky.

Složení:

Obsah: 60 kapslí
Hmotnost: 16,5 g

Země původu: Norsko


Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 18 let.  Ukládat mimo dosah dětí! Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Zaměření: Kosti - zuby
Typ: Vitamíny

 


Tip:
Kombinujte ho s Vitaminem D3 nebo s Resveratrolem.
Zajímá vás víc? Připravili jsme pro vás přehlednou tabulku doplňků stravy v kombinaci se zdravotním problémem. Naleznete ji zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */