Set 2x Masticha Active + test na helikobaktera – pro zdravý žaludek a podporu trávení + Náhodně vybraný dárek

Kód: 3214
2 109 Kč
Skladem do 3- 4 prac. dnů
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Masticha Active - Pravá Chioská masticha s aktivní kulturou probiotické kvasinky a speciálním kmenem bakterie Lactobacillus reuteri DSM17648. Chioská masticha napomáhá zdraví žaludku a podporuje zdravé trávení. Saccharomyces boulardii je speciální probiotická kvasinka, která odolává antibiotikům, silným žaludečním kyselinám i antibakteriálním účinkem mastichy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje: 2 x balení tablet Masticha Active + test na helikobaktera

Test na helikobaktera: Vysoce citlivý a spolehlivý test pro stanovení přítomnosti bakterie Helicobacter pylori, který je možné udělat si v pohodlí domova. Kvůli testu na helicobacter pylori již nemusíte navštěvovat svého lékaře.

Masticha Active je slovenský produkt, který vznikl spojením originální Chioskej mastichy se vzácnou kulturou přátelské kvasinky Saccharomyces boulardii a speciálním kmenem bakterie Lactobacillus reuteri DSM17648. Toto spojení mastichy, Saccharomyces boulardii a Lactobacillus reuteri DSM17648 vytváří unikátní produkt se speciálním složením.

Díky obsahu chioskej mastichy přispívá k harmonizaci střevní mikroflóry. Masticha Active je zpracována do kapslové podoby, díky čemuž se přesně dávkuje a pohodlně užívá. Chioská masticha přispívá ke zdraví žaludku a trávicího traktu.

Masticha Active se doporučuje pro ty lidi, kteří mají zájem přírodní cestou zakročit proti trávicím problémům. Masticha Active jako nejprodávanější produkt z mastichy se těší vysoké oblibě u spokojených uživatelích, kteří popisují jako u nich vymizely některé příznaky trávicích problémů, mezi které nejčastěji zaradzovali tyto: bolesti břicha, pálení žáhy, nadýmání, tíha v žaludku. Tyto trávicí problémy mohou být příznaky přítomnosti bakterie Helicobakter pylori v žaludku, proto doporučujeme provést si domácí test na helikobaktera.

Doporučené užívání: Masticha Active se jako doplněk výživy užívá min. 20 min. před jídlem nebo mezi jídly.

- nevhodné pro děti do 3 let

- děti od 4 do 5 let, těhotné a kojící ženy: mohou užívat pouze po konzultaci s lékařem

- děti od 6 do 10 let: doporučené dávkování 2 x 1 kapsle

- děti od 11 do 14 let: doporučené dávkování 3 x 1 kapsle

- děti od 15 let a více: doporučené dávkování 3 x 2 kapsle (standardní dávkování)

Pro dosažení požadovaných účinků u dospělých doporučujeme užívat 3x denně 2 tablety masticha Active a to po dobu minimálně 1 měsíc, ideální je však 50-denní mastichová kůra.

Skladování: Mastichové tobolky skladujte v suchu při teplotě max. 25 ° C v uzavřeném obalu.

3214

Obsah balení:  2x Masticha Active + test na helikobaktera

Země původu:  Chioská masticha - Řecko, ostrov Chios, Saccharomyces boulardii - Bulharsko

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: