Moringa Magnesium - správné fungování nervového systému - Moringa Caribbean - 120 kapslí + Náhodně vybraný dárek

Kód: 3407
Black Friday
1 369 Kč
Právě není skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2023
Položka byla vyprodána…

Čistý prášek ze sušených listů Moringa Caribbean ve vegan kapslích obohacený o Magnesium Bisglycinát a Vitamin B6.

Ideální doplněk pro osoby vystavené zvýšené stresové a fyzické zátěži. Přispívá ke správnému fungování nervového systému. Pro osoby orientované na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a zdravého stavu svalů a kostí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Moringa Caribbean je pěstována ekologickým způsobem ve vulkanické oblasti ostrova Svatá Lucie. Prášek je vyroben ze šetrně sušených listů stromu Moringa Oleifera. Vysoká dávka vitamínů, minerálů, esenciálních aminokyselin a antioxidantů přispívá ke zdraví, vitalitě a regeneraci. Účinný antioxidant napomáhá při léčbě vysokého krevního tlaku a cukrovky. Díky vysokému obsahu antioxidantů, flavonoidů a karotenů zmírňuje záněty, působí antibakteriálně, povzbuzuje imunitu a zpomaluje proces stárnutí.

Moringa je zdrojem 46-ti přírodních antioxidantů, působí jako prevence proti chřipce a virózám. Osvědčila se u diabetiků - snižuje hladinu cukru v krvi. Také pomáhá proti únavě a stresu. Vzácný přírodní prvek Zeatin zpomaluje stárnutí buněk - anti-aging faktor, působí proti vráskám, vyznačuje se pozitivním účinkem na pleť.

Aktivní látky:

 • MAGNÉZIUM - Hořčík

Magnézium je obsaženo ve všech tkáních a účastní se více než 300 biochemických reakcí v lidském těle, včetně proteinové syntézy, produkce energie a testosteronu, inzulínové senzitivity a absorpce vápníku. Závisí na něm doslova všechny tělesné systémy. Až 68% populace trpí nedostatkem hořčíku a z toho mohou pramenit některé negativní populační symptomy, jako křeče, úzkost, nedostatek energie, špatný spánek, nervozita či zhoršené funkce mozku a srdce. Dlouhodobý nedostatek hořčíku je spojen s řadou velmi závažných onemocnění, jako osteoporóza, chronický únavový syndrom, anémie a deprese.

Magnesium Bisglycinat je vysoce biologicky dostupná, prémiová chelátová forma hořčíku, která má vysokou biologickou využitelnost v jeho nejdokonalejší a biologicky nejvyužitelnější formě. Přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, k látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, ke správnému fungování nervového systému, svalů, psychiky a zároveň hraje roli v procesu dělení buněk. Působí jako účinný anti-stress faktor.

 • Nedráždí žaludek: Obsahuje hořčík ve formě vysoce využitelného bisglycinátu hořečnatého. Tato forma reprezentuje minerály v chelátových vazbách. Je složen z hořčíku navázaného na dvě molekuly aminokyseliny L-glycin. Díky tomu se v těle snadno vstřebává a neprojevují se vedlejší nepříjemné laxační účinky či podráždění žaludku.
 • Uklidňující účinek: Na základě skutečnosti, že L-glycin je pro tělo důležitá aminokyselina spojovaná s relaxací, má Magnesium bisglycinát uklidňující, a co je důležité - na Kortizol zmírňující účinek (Kortizol, tzv. stresový hormon, je syntetizován v kůře nadledvin v reakci na stres).
 • Snižuje pH: L-glycin také pomáhá snižovat pH v tenkém střevě, což přispívá k jeho vyšší vstřebatelnosti.
 • Přímá cesta v organismu: Výhodou bisglycinátu hořečnatého a minerálů v těchto vazbách je, že jsou elektricky neutrální a lépe se dostávají v nezměněné podobě na místo určení v organismu.

 

 • Vitamin B6

Vitamin B6 podporuje efektivní fungování nervového a imunitního systému. Přispívá k tvorbě červených krvinek, napomáhá předcházet vzniku stresu, pozitivně působí na centrální nervovou soustavu a pomáhá při normální látkové přeměně – ta je důležitá právě pro tvorbu energie. Kombinace Hořčíku a Vitaminu B6 jsou léty výzkumem ověřené látky, které přirozeně přispívají ke snížení vyčerpání a únavy. Vitamin B6 je rozpustný ve vodě. Jeho významnými zdroji jsou maso, mléčné výrobky, celozrnné produkty, banány a kvasnice. Avšak v dnešní době přísun vitamínu B6 klesá, zvláště u mladé generace. Vitamin B6 je jeden z nejdůležitějších vitamínů v metabolismu proteinů. V našem těle se nachází v játrech, v ledvinách, slezině nebo v mozku a jeho převážná část je obsažena ve svalech (až do 90%).

 • je důležitý pro správnou činnost nervového systému
 • je velmi potřebný při syntéze červených krvinek
 • podporuje činnost kardiovaskulárního a imunitního systému
 • přispívá k regulaci hormonální činnosti
 • je důležitý pro metabolismus bílkovin a glykogenu

Vitamin B6 podporuje látkovou přeměnu bílkovin a Glykogenu – přičemž Glykogen slouží jako zásobárna buněk energií. Přispívá také k přirozené tvorbě červených krvinek, posiluje imunitní systém a napomáhá regulaci hormonální činnosti.

 • Snižuje riziko kardiovaskulárních chorob: Vitamin B6 je organická sloučenina, která chrání krevní cévy a reguluje tak oběhový systém. Vitamin B6 snižuje krevní tlak a cholesterol a také snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění.
 • Podporuje vývoj mozku: Vitamin B6 je vitamin, který podporuje vývoj mozku a pomáhá mozku vykonávat jeho funkce. Vitamin B6, který hraje aktivní roli při léčbě problémů s pamětí, je také nápomocný při léčbě Alzheimerovy choroby.
 • Spouštěče hormonální sekrece štěstí: Vitamin B6, který pomáhá zlepšovat náladu, dostat se z depresivního režimu, pomáhá zvyšovat koncentraci a snižovat stres vytvářením hormonů seratoninu a norepinefrinu.
 • Bojuje proti anémii: Vitamin B6, který hraje důležitou roli při tvorbě hemoglobinu, pomáhá zmírňovat příznaky anémie.
 • Podporuje kloubní a kosterní systém: Vitamin B6 hraje důležitou roli při prevenci symptomů zánětu kloubů, jako je revmatoidní artritida, a při zmírňování bolesti způsobené těmito poruchami.
 • Snižuje menstruační bolesti: Vitamin B6, který je vysoce účinný na neurotransmiterech zodpovědných za zvládání bolesti v mozku, zmírňuje premenstruační příznaky a menstruační bolesti.
 • Snižuje astmatické záchvaty: Vitamin B6 snižuje záchvaty astmatu tak, že zabraňuje pískání během těchto záchvatů a pomáhá pacientům s astmatem snáze překonat záchvaty.
 • Snižuje nevolnost: Také napomáhá snižovat nevolnost, která se vyskytuje během těhotenství. Vitamin B6 může být použit k prevenci nevolnosti během těhotenství.
 • Zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů: Vitamin B6, pokud se užívá s hořčíkem, je organická sloučenina, která vám pomáhá předcházet tvorbě ledvinových kamenů.
 • Pomáhá regulovat spánek: Melatonin je hormon, který hraje aktivní roli v regulaci spánku. Vitamin B6 usnadňuje usínání, protože se podílí na syntéze tohoto hormonu.

Vhodné i pro diabetiky, celiatiky a fenylketonuriky. Neobsahuje lepek, umělé příchutě, sóju, zbytky ořechů, arašídů, vajec, laktózu a jiné alergeny. Přípravek je vhodný i pro diabetiky, celiatiky a fenylketonuriky.

Doporučené dávkování:

 • Doporučená denní dávka dospělí - 4 kapsle (2 × 2 kapsle) denně
 • Přípravek není vhodný pro děti do 6 let
 • Těhotné ženy by neměly překročit denní dávku 2 tablety
 • Užívat po jídle, zapít alespoň 200 ml vody

Nutriční údaje:

v 1 kapsli Denní dávka pro dospělé % RVH
Moringa Caribbean + 200 mg 800 mg -
Magnesium Bisglycinat 50 mg 200 mg 54 %
Vitamín B6 1,4 mg 5,6 mg 400 %
+ Podíl referenční výživové hodnoty není stanovený 

 

Čistý prášek Moringa Caribbean obsahuje:

Účinné látky
(stopové prvky a vitamíny)
ve 100 g prášku % Referenční výživové hodnoty RVH
Vápník Ca 1 257 mg 157 %
Hořčík Mg 162 mg 43 %
Železo Fe 5,8 mg 41 %
Zinek Zn 3,1 mg 31 %
Fosfor Ph 207 mg 29,5 %
Vitamín E (tokoferol) 116 mg 967 %
Vitamín C 321 mg 401 %
Vitamín A (retinol) 1,0 mg 125 %
Vitamín B3 (niacin) 3,4 mg 21,3 %

Upozornění: Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Doplněk stravy není náhradou vyvážené a pestré stravy.

Uchovávání: Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C, v uzavřeném obalu. Chraňte před vlhkem, mrazem, přímým slunečním světlem a sálavým teplem. Uskladňujte mimo dosah dětí.

3407_1

Obsah: 120 kapslí

Země původu: Slovensko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: