Set 2x Masticha Active - na podporu trávení + jablečný ocet zdarma Doprava zdarma

Kód: 3210
Black Friday
2 109 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
25.9.2023

Chioská masticha napomáhá zdraví žaludku a podporuje zdravé trávení. Saccharomyces boulardii je speciální probiotická kvasinka, která odolává antibiotikům, silným žaludečním kyselinám i antibakteriálním účinkem mastichy. Lactobacillus reuteri DSM17648 pozitivně ovlivňuje čas terapie. Jablečný ocet podporuje účinné rozložení chioskej mastichy v žaludku. účinky terapie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balíčku: 

  • 2x Masticha Active – Pravá Chioská masticha s aktivní kulturou probiotické kvasinky a speciálním kmenem bakterie Lactobacillus reuteri DSM17648.
  • Jablečný ocet ve výhodném balíčku zdarma podporuje účinné rozložení chioskej mastichy v žaludku a tím i účinky terapie.

Masticha Active

Masticha Active je slovenský produkt, který vznikl spojením originální Chioskej mastichy se vzácnou kulturou přátelské kvasinky Saccharomyces boulardii a speciálním kmenem bakterie Lactobacillus reuteri DSM17648. Toto spojení mastichy, Saccharomyces boulardii a Lactobacillus reuteri DSM17648 vytváří unikátní produkt se speciálním složením.

Díky obsahu chioskej mastichy přispívá k harmonizaci střevní mikroflóry. Masticha Active je zpracována do kapslové podoby, díky čemuž se přesně dávkuje a pohodlně užívá. Chioská masticha přispívá ke zdraví žaludku a trávicího traktu.

Active se doporučuje pro ty lidi, kteří mají zájem přírodní cestou zakročit proti trávicím problémům. Masticha Active jako nejoblíbenější produkt z mastichy se těší vysoké oblibě u spokojených uživatelích, kteří popisují jako u nich vymizely některé příznaky trávicích problémů, mezi které nejčastěji zaradzovali tyto: bolesti břicha, pálení žáhy, nadýmání, tíha v žaludku.

Tyto trávicí problémy mohou být příznaky přítomnosti bakterie Helicobakter pylori v žaludku, proto doporučujeme provést si domácí test na helikobaktera.

Proč je důležité s masticha užívat jablečný ocet?

Jablečný ocet doporučujeme užívat spolu s mastichou. Stimuluje tvorbu žaludečních šťáv a enzymů, které jsou potřebné pro správné fungování trávicího traktu. Jablečný ocet podporuje rozpuštění chioskej mastichy v žaludku a její lepší vstřebávání a tedy i účinky. Pro účinkování mastichy je správná tvorba žaludečních šťáv nezbytná. To je také jeden z důvodů proč masticha nedoporučujeme kombinovat s inhibitory protonové pumpy.

V octu je 0,6% alkoholu, což je oficiálně povolené množství.

Doporučené dávkování - jablečný ocet: smíchejte 1 čajovou až polévkovou lžíci octa do 2-3dcl vody a vypijte, nejlépe před jídlem. Užívejte 1-3 x denně.

Upozornění: Na začátku terapie, zvláště pokud trpíte žaludečními vředy, doporučujeme jablečný ocet začít užívat až zhruba po 7-10 dnech od začátku užívání mastichy. V prvních dnech užívejte ocet mezi jídly, nikoli před jídlem. Postupně přecházejte k užívání před jídlem. Jablečný ocet je nepasterizovaný, nefiltrovaný, slovenské produkce. Je vyroben z bio jablek, bez postřiků a hnojiv. 

Doporučené dávkování - Masticha Active:  se jako doplněk výživy užívá min. 20 min. před jídlem nebo mezi jídly. 

- nevhodné pro děti do 3 let

- děti od 4 do 5 let, těhotné a kojící ženy: mohou užívat pouze po konzultaci s lékařem

- děti od 6 do 10 let: doporučené dávkování 2 x 1 kapsle

- děti od 11 do 14 let: doporučené dávkování 3 x 1 kapsle

- děti od 15 let a více: doporučené dávkování 3 x 2 kapsle (standardní dávkování)

Pro dosažení požadovaných účinků doporučujeme užívat 3x denně 2 tablety masticha Active a to po dobu minimálně 1 měsíc, ideální je však 50-denní mastichová kúra.

Skladování: Mastichové tobolky skladujte v suchu při teplotě max. 25 ° C v uzavřeném obalu.

Upozornění: Děti do 6 let a těhotné a kojící ženy mohou masticha užívat až po poradě se svým lékařem. Buďte opatrné pokud máte nízký tlak nebo berete léky na snižování vysokého krevního tlaku. Chioská masticha zabraňuje oxidaci LDL cholesterolu a jeho následnému ukládání se v cévách, čímž nepřímo snižuje vysoký krevní tlak. Konzumace Chioskej mastichy také není vhodná pro osoby trpící alergií na pryskyřici. Masticha obohacena o probiotikum - masticha Active obsahuje probiotickou kvasinku, která není vhodná pro pacienty s centrálním žilním katétrem.

 

3210

Obsah balení: 2 x Masticha Active 100ks + jablečný ocet 350 ml

Země původu: Řecko, Slovensko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: