HelathNA Hořčičná drcená semínka, 10 ks

Kód: 0652
Množstevní sleva
Značka: HealthNA
59 Kč
Právě není skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2024
Položka byla vyprodána…

Tento přípravek prohřívá, pomáhá při nachlazení a při bolestech svalstva nebo kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčičné balíčky se již léta využívají jako recept při nachlazení. Tato léčba patří mezi staré tradici, kdy se hořčičná semínka / balíčky přikládají na hruď a tím pomáhají při nachlazení, průduškových onemocněních nebo různých bolestech.

Způsob použití: Hořčičné balíčky se aplikují přiložením na hruď, záda nebo na lýtkový dvouhlavý sval. Před přiložením je třeba podržet a v horizontální poloze potřást, rovnoměrně namočit v teplé vodě a přiložit na pokožku. Nakonec se balíček přikryje suchým ručníkem. Doporučená doba působení je 5-15 minut - dokud se neobjeví zarudnutí na pokožce, což souvisí vždy s individuální citlivostí pokožky.

Upozornění: Přípravek je určen pouze k zevnímu použití! Nesmí se přikládat na poraněnou či jinak poškozenou pokožku, nebo pokud je pokožka přecitlivělá! Nesmí se přikládat na oblast srdce a na mateřská znaménka! Nepoužívat u dětí mladších 5 let! Dětem od 5-tého roku života se doporučují používat dětské hořčičné balíčky. Uchovávat na suchém, dobře větraném místě mimo dosah dětí!

0652 

Obsah: Hmotnost hořčičné směsi v jednom balíčku: 2,1g

Země původu: Ukrajina

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* JH CSS */ /* JH CSS */