Mirrolla

Webová stránka značky: Mirrolla

Mirrolla kombinuje to nejlepší z přírody s vědeckým přístupem a vyrábí výrobky, které splňují nejvyšší standardy kvality. Výrobní společnost Mirrolla vyvíjí a vyrábí již více než 15 let výživové doplňky, funkční dětskou výživu, výrobky při bolestech v krku a nosních cest, jakož i zdravou kosmetiku pro děti a dospělé.

#ShowMore#

Vědci ve vlastní laboratoři vytvářejí jedinečné recepty, které kombinují s přirozenou silou rostlin a inovativním vývojem. Výrobky v nejvyšší kvalitě se na pulty prodejen dostávají díky nepřetržitému monitorování v každé fázi výroby.

Esenciální nasycené a polynenasycené mastné kyseliny, které tvoří základ olejů, jsou nezbytné pro udržení dobrého zdraví. Každý olej má unikátní vlastnosti, které jsou pro něj jedinečné. Profesionální přístup ke zpracování rostlin a uvědomění si hodnoty každé kosmetické vlastnosti umožňují výrobu vysoce kvalitních olejů Mirrolla.

Lopuchový olej Mirrolla - přírodní prostředek napomáhající normálnímu fungování procesů v těle. Vyrábí se z kořenů lopuchu. Díky svému bohatému složení, které obsahuje vitamíny, minerály, mastné kyseliny a polysacharid inulin, je užitečný v péči o vlasy. Zlepšuje výživu vlasových folikulů a posiluje vlasy samotné.

Olej z lopuchu podporuje probouzení "spících" vlasových folikulů a aktivuje růst vlasů. Oleje obohacené o různé rostlinné výtažky léčivých rostlin obnovují vitalitu vlasů, přirozený lesk, normalizují fungování mazových žláz, odstraňují suchost a obnovují jejich energii.

5 položek celkem
mirrolla
Množstevní sleva
131 Kč bez DPH
159 Kč

Používá se k léčení zastaralých ran, ekzémů a více druhů kožních onemocnění; na obnovu, zpevnění a posílení růstu vlasů; jako efektivní prostředek v boji proti lupům; při léčbě...

Kód: 0598
5b90f940384e1f62143dbff2
Množstevní sleva
90 Kč bez DPH
109 Kč

Má čistící, zvláčňující, výživné a zvlhčující vlastnosti pokožky.

Kód: 2098
7020 lopuchovy olej mirolla 100 ml
Množstevní sleva
140 Kč bez DPH
169 Kč

Lopuchový olej je v Rusku známý odedávna jako prostředek využívaný v péči o vlasy a jako prevence proti vypadávání vlasů a plešatění. Je  nápomocný při všech problémech...

Kód: 0608
0439 mirolla
Množstevní sleva
131 Kč bez DPH
159 Kč

Lopuchový olej – je určen k vnějšímu užití jako léčivý a dezinfekční prostředek. Odedávna se používal jako lidový prostředek proti vypadávání vlasů a plešatění. Olej...

Kód: 0439
8715 lopuchovy olej s hermankem lekarskym mirrolla 100 ml
Množstevní sleva
115 Kč bez DPH
139 Kč

Prostředek proti vypadávání vlasů a plešatění. . 

Kód: 0406

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem