Loofka

Naše společnost klade velký důraz na ekologii a životní prostředí, proto jsme vyvinuly speciální houbičku na nádobí Loofku. Lufky jsou pěstovány na slunečných farmách ve Španělsku – v oblasti Galície.

#ShowMore#

Dále také spolupracujeme se společností, která se stala průkopníkem v pěstování Lufek a rostlinných houbiček a mimo jiné je tato naše partnerská společnost i největším pěstitelem a zpracovatelem LUF. Vyvinuli například vlastní odrůdy, které mají velmi kvalitní vlákna vhodné pro různé druhy houbiček.

Každá odrůda poskytuje požadovanou hustotu vláken – my pro vás vybíráme ty nejlepší tykve ze všech. Dále z nich pak vyrábíme houbičky a další kosmetické výrobky. Tyto produkty koupeme v termální vodě z léčivého pramene Caldas de REis, který má teplotu vody 43°C. Následně necháváme lufky přirozeně vysoušet na slunci, čímž zajišťujeme kvalitu vláken.

Při výrobě nijak nepoužíváme škodlivá chemická hnojiva. Živiny pro nové lufky bereme z kompostu, ve kterém zpracováváme veškerý odpad z farmy. Jinak řečeno, všechny přírodní odpadní produkty kompostujeme a znovu je tak začleňujeme do procesu pěstování.

1 položek celkem
Přírodní houbička na nádobí - Loofka - 2 ks
Akce
164 Kč –59 %
56 Kč bez DPH
68 Kč

Loofka přírodní houbička má 100 % přírodní původ. 

Kód: 2199

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem