Přírodní léčitel Šungit - drť drobná 1-1,5 cm - přírodní filtr 150g

Kód: 0622
80 Kč
Skladem (188 ks)

Černý šungit je vynikající přírodní filtr, který aktivuje strukturu vody a mění ji na biologicky aktivní. Takto připravená voda pomáhá při léčbě různých zánětlivých onemocnění, zlepšuje hojení jizev, atopických ekzémů, posiluje imunitu při virových onemocněních, zlepšuje hybnost kloubů, je vhodná při onemocněních látkové výměny, dokonce má mírné anestetické účinky při popáleninách, zlepšuje elasticitu pokožky, omlazuje, posiluje kořínky vlasů. Šungit má výraznou schopnost absorbovat látky, které se ve vodě nacházejí: těžké kovy, fenoly, pesticidy. Pohlcuje i viry a bakterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šungit obsahuje fulleren, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů, má úžasné čistící účinky. Šungitová voda pomáhá léčit zánětlivá onemocnění, alergie, kloubní problémy, ale i kožní problémy. Šungitem si filtroval vodu už Petr Veliký, dokonce vydal nařízení, aby každý jeho voják měl v láhvi šungitovou drť, která filtrovala vodu, toto opatření mělo zabránit přenosu nákazy. 

Šungit je paradoxně nejstarší minerál obsahující uhlík, máme ho tu už 2 miliardy let. Dá se najít pouze v Rusku, v oblasti zvané Karélie na Severozápadě Ruska.

Způsob použití: Šungit před prvním použitím promyjeme pod tekoucí vodou a vložíme do nádoby s vodou v poměru 1:15 -1:20 (1 díl šungitu na 15-20 dílů vody) na 24 hodin. Potom vodu slijeme (je vhodná na zalití pokojových rostlin) a proces zopakujeme. Po těchto dvou cyklech je šungit připravený na filtrování: připravíme vodu, na 2 hodiny vložíme šungit a poté používáme k pití, na vaření a podobně. Pro přípravu koupele postupujeme následovně: pytlíček šungitu nasypeme do 7-10 litrů vody a necháme stát 3 dny. Poté nalijeme do koupele. Šungit na filtrování je třeba měnit každé 2-3 měsíce. 

Upozornění: individuální nesnášenlivost šungitu

Podmínky skladování: skladujeme na tmavém místě při pokojové teplotě

Složení:  100% šungit

Hmotnosť: 150 g

Země původu: Rusko

V průběhu let se začalo se šungitem a šungitovou drtí stále více experimentovat. Začala se používat s jezevčím tukem, proti bolesti, s včelím jedem, s mochnou atd. Fullereny obsažené v šungitu aktivně pohlcují toxiny a v kombinaci s bylinkami mají masti protizánětlivé účinky. Šungit byl tak účinný, že se z drtě, bylin a mastí začaly vyrábět komplexní krémy, které svojí účinností nedovolily v Rusku vstoupit na trh těm konvenčním krémům proti otokům, jaké známe z našich lékáren

Více o šungitu se dozvíte na našem blogu zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: