Sada na vši - přípravek proti vším + šampon - Farmakom - 90 + 90 ml

Kód: 3225
349 Kč
Právě není skladem
Můžeme doručit do:
9.11.2021
Položka byla vyprodána…

Sada produktů na boj proti vším. Sada obsahuje přípravek na vši s účinnou látkou ditmethicon a následný šampon s anýzovým olejem. Díky těmto složkám, produkty účinně likvidují vši a hnidy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada produktů speciálně vyvinutá a určená na vši. Sada obsahuje 2x 90 ml balení - Lotion pro vším a šampón. 

Aktivní složky: 

  • Anýzový éterický olej  vytlačuje vzduch z dýchacího systému parazitů, což vede k jejich dehydrataci (dehydrataci) a další smrti. Anýzový olej má navíc uklidňující a protizánětlivý účinek - zmírňuje podráždění pokožky hlavy způsobené svěděním a také snižuje podrážděnost a slzavost dětí.
  • Dimethikon má fyzický účinek na vši, ničí je a způsobuje jejich dehydrataci a udušení.

Způsob použití: Před použitím nasaďte přiložený kapátkový uzávěr s odnímatelným víčkem na lahvičku s přípravkem proti vším, poté naneste obsah lahvičky na suché vlasy a roztok důkladně vtírejte do kořínků až do úplného zvlhčení. Po 45 minutách vlasy důkladně vyčesejte speciálním hřebenem na vyčesávání odumřelých vší a hníd. Dlouhé a obzvláště silné vlasy by měly být ošetřeny po jednotlivých pramenech. Zuby hřebenu by měly být umístěny co nejblíže pokožce hlavy a vedeny od kořene ke špičce. Po každém kartáčování opláchněte hřeben teplou vodou, abyste odstranili vlasy, vši a hnidy, a osušte jej tkání. Po uvolnění části vší a hnízd ji oddělte od zbývajících vlasů a pokračujte v česání další části. Uvolněte si vlasy od vší a hnízd,
V případě potřeby si vlasy dvakrát umyjte. Opětovné zpracování musí být provedeno po 7-10 dnech.

Indikace k použití:  Doporučeno pro vnější použití za účelem ničení vší a hnid (Pediculus humanus capitis) v každodenním životě.  

Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost jednotlivých složek, děti do 5 let, těhotenství, kojení, kožní léze a nemoci v oblasti aplikace přípravku.

Varování: Aby se zabránilo vniknutí produktu na sliznice očí a nosu, před ošetřením vlasů je třeba pod hlavu pod oblast růstu vlasů aplikovat krycí bavlněný obvaz. Pro zákrok se doporučuje použít gumové rukavice.

V případě zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. V případě kontaktu se sliznicemi nebo očima, okamžitě opláchněte velkým množstvím teplé vody. U osob se sklonem k alergiím se doporučuje provést test na alergickou reakci. Nebezpečí uklouznutí, pokud se produkt dostane na povrchy (podlaha, vana).

3225

Obsah balení: 2 x 90 ml 

Země původu: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: