Babička Agafa - Balzam "Včelí tření" - 75 ml

Kód: 1425
248 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.8.2019

Balzám "Včelí tření" určený pro použití s ​​nepohodou v oblasti kloubů, svalů páteře. Pomáhá proti revmatické bolesti, osteochondroze, radiculitis. Aktivní složky balzámu působí jako analgetikum, decongescens a relaxační mast.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kosmetický balzám "Včelí tření" je jedinečná kombinace tradičně použitých bylin a složek živočišného původu s nejnovější technologickou surovinou. Složky vyplývající z práce včel zaručují vysokou terapeutickou hodnotu balzámu. Mezi nimi má včelí jed zvláštní místo. Dlouho se úspěšně používá u pacientů trpících revmatismem, bolestmi nervových kořenů, degenerativními kostmi a chrupavkou (osteochondrózou). Vlastnosti včelího jedu obsažené v balzámu posilují aktivní rostlinné složky. Ano, odpovídající sada složek má silné protizánětlivé, analgetické, protiedematózne a relaxační účinky.

Aktivní složky:

Živokosť (Symphytum officinale) - zmírňuje bolest a záněty kostí, kloubů a svalů. Doporučuje se na zábaly při poruchách páteře, bolesti kyčlí, sklouznutím diskem, ischias. Je výborným lékem na zmírnění příznaků revmatismu a onemocnění spojených s nadbytkem kyseliny močové v těle.
Horská arnica (Arnica Montana) - zmírňuje bolest a uvolňuje svaly v případě modřin, bolesti svalů a kloubů. Účinná při léčbě modřin, zlepšuje místní přísun krve a urychluje proces hojení.
Sanicula europaea (Sanicula Europaea) - používá se k léčbě ran, vředů.
Propolis - má protizánětlivý, regenerační účinek.
Mateří kašička - velmi vzácná přírodní složka, která obsahuje extrémně koncentrovanou dávku základních živin, jako jsou sacharidy, lipidy, bílkoviny, aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky. Působí na udržování zdravých kostních struktur a kloubů.
Včelí vosk - sestává z 300 chemikálií, zejména z esterů vytvořených z mastných kyselin a vyšších alkoholů. Tvoří přibližně 75% včelího vosku. 11-17% uhlovodíků, 12-16% jsou volné mastné kyseliny a zbytek jsou barviva, aromáty, alkoholy, bio-prvky atd.
Včelí jed - používá se při revmatoidní artritidě, ankylozující spondylitidě a degeneraci kloubů.

 

Způsob použití: Naneste balzám lehkými masážními pohyby. Zvláštní pozornost věnujte problémovým partiím. Masírujte krouživými pohyby po dobu 3-5 minut, 2-3 krát denně. Efekt zvýšíte Tien teplého oblečení nebo vlny.

Objem: 75 ml

Země původu: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: