Fratti - Speciální černý šampon pro normální vlasy se šungitem – 300 ml

Kód: 0640
237 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Tento šampon, jehož základ tvoří černý minerál z Karélie - šungit, šetrně odstraňuje z vlasů nečistoty a následně zlepšuje prokrvení pokožky hlavy a tím zabraňuje vypadávání vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Způsob použití: Přiměřené množství šamponu naneseme na navlhčené vlasy a lehkými krouživými pohyby vytvoříme pěnu, následně šampon opláchneme teplou vodou.

Upozornění: Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na některou složku. Před použitím protřepat!

Podmínky skladování: skladovat na tmavém místě při pokojové teplotě

Složení: viz obal

Objem: 300 ml

Země původu: Rusko

Šungit obsahuje fulleren, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů, má úžasné čistící účinky. Šungitová voda pomáhá léčit zánětlivá onemocnění, alergie, kloubní problémy, ale i kožní problémy.

V průběhu let se začalo se šungitem a šungitovou drtí stále více a více experimentovat.  Začala se používat s jezevčím tukem, proti bolesti, se včelím jedem, s mochnou bahenní atd. Fullereny obsažené v šungitu aktivně pohlcují toxiny a v kombinaci s bylinkami mají masti protizánětlivé účinky. Šungit byl tak účinný, že se z drti, bylin a mastí začaly vyrábět komplexní krémy, které svojí účinností nedovolily v Rusku vstoupit na trh konvenčním krémům proti otokům, které známe z našich lékáren.

Více o šungitu se dozvíte na našem blogu zde.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: